En İyi Güzelbahçe Kır Düğün Salonları

Güzelbahçe düğün mekanları denilince; kır bahçeleri ve şık tasarımlı birçok düğün salonları akla geliyor. Mekanlar düğünler başta olmak üzere birçok özel güne profesyonel şekilde ev sahipliği yapılıyor.

Senin için kapsamlı bir araştırma yaptık ve en iyi düğün mekanlarını listeledik. Üstüne bir de sana sunduğumuz özel avantajlar ile geldik. Dilersen mekan önerilerimize vakit kaybetmeden başlayalım.

Güzelbahçe Şamdan Tesisleri Düğün Salonu

Güzelbahçe düğün salonları yazımızın ilk durağı Güzelbahçe Şamdan Tesisleri oluyor. Burada asırlık palamut ağaçlarının gölgesinde harika bir kır düğünü seni bekliyor.

750 kişilik bu geniş kır bahçesi birçok organizasyonu başarıyla tamamladığı gibi senin düğünün için de ev sahipliğine aday. Kır düğünlerinin korkulu rüyası yağmur ve fırtına da burada düğün yapmana engel değil. Çünkü mekanda 200 kişilik kapalı alan mevcut.

Şamdan Düğün Salonu Fiyatları

Şamdan Düğün Salonu Güzelbahçe düğün mekanları arasında fiyatları ile bir yıldız gibi parlıyor.? Kır düğünü için uygun fiyatlarla hizmet veren bu mekan, yemekli ve kokteylli organizasyon türüne göre bir bütçe çıkarıyor. Yemekli davet fiyatları 30 TL’den başlarken, kokteyl tercih etmen halinde 10 TL’ye kadar düşüyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL100 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları 

 • İstersen yemyeşil çimenlerin üzerinde bembeyaz masalar, istersen rengarenk kurdelelerle süslenmiş tatlı sandalyeler ? Nasıl bir süsleme istediğine sen karar veriyorsun.
 • Çocuklar kır bahçesinde özgürce koşup eğlenebileceği gibi mekandaki çocuk oyun alanında da güvenli bir şekilde vakit geçiriyor.
 • Arabayla gelsem park yeri bulabilir miyim derdi yok. 250 araçlık otopark ve vale hizmeti ile aracın güven içinde.
 • After party yapacaksan müzik ve servis saat 24.00 olana kadar devam ediyor.

? Bizim Bahçe adresi: Maltepe, 110. Sk. No:16, 35310 Güzelbahçe / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Aşk-ı Ala Düğün Salonu

Güzelbahçe düğün mekanları arasında uygun fiyatları ile çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir mekanla devam ediyoruz. Aşkı Ala Düğün Salonu 500 kişilik kapasitesi ve birçok hizmeti pakete dahil olarak sağlamasıyla ilgi çekiyor.

Yemekli düğün istersen çeşit çeşit lezzetler kendi mutfağında hazırlanıyor. Bu lezzetler arasından tadım yaparak kendine özel menüler de oluşturmanı sağlıyor. Nişan, kına, söz, sünnet organizasyonlarının başarıyla altından kalkan mekan, düğün davetlerinde de bu başarısını devam ettiriyor. 

Aşk-ı Ala Düğün Salonu Fiyatları

Aşk-ı Ala Düğün Salonu Güzelbahçe düğün salonları arasında uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Kısıtlı bir bütçeye sahipsen 3.000 TL’den başlayan standart pakete mutlaka göz atmanı tavsiye ederiz. 

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL 300 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Gelin başı yapan uygun fiyatlı bir kuaför bulmak, düğün sürecinin en sıkıntılı süreçlerinden biri. Mekan da bunun farkında olacak ki araba süsleme, gelin başı gibi yüksek maliyetli hizmetleri standart pakete dahil ediyor. Bu sayede bütçenden bir hayli tasarruf edeceğini söyleyebiliriz.?
 • Ayrıca dışarıdan fotoğrafçı hizmeti alamana da gerek kalmıyor. ?180 dakikalık video çekimi ve 20 fotoğraf düğün sonunda teslim ediliyor.
 • Mekandaki sinevizyon ekranı düğünün her karesini canlı canlı tüm salona yayınlıyor.
 • Peki müzik ne olacak dediğini duyar gibiyiz. ? Merak etme canlı orkestra hizmeti de mekanın bünyesinde faydalanabileceğin hizmetler arasında yer alıyor.

?Aşk-ı Ala Düğün Salonu nerededir dersen işte açık adresi: Yalı Mah. İstiklal Cad. No:49 Güzelbahçe Kültür Merkezi Kat:1 Güzelbahçe / İzmir.

Şehzade Köşkü

Şehzade Köşkü’nün adeta masallardan fırlamış gibi görünen atmosferine bayılacaksın. Yerleri doğal çiçeklerin süslediği, ağaçların düğününe eşlik ettiği bir düğün istemez misin? Köşkün içerisinden yeşilin her tonuna hakim kır bahçesine adım atıyorsun.

Bu sırada da volkan ve ışık gösterisi başlıyor. Misafirlerin yeşilin üstünde hoş bir kontrast yaratan bembeyaz işlemeli masa ve sandalyelerinden seni ve eşini alkışlıyor. Tüm bu güzel anlara istersen 100 kişi, istersen 1000 kişi eşlik ediyor.

Şehzade Köşkü Güzelbahçe Düğün Fiyatları

Şehzade Köşkü’nde fiyatlar davetli sayına ve davet türüne göre değişiyor. Tabii düğünün haftanın hangi günü olacağı da fiyatları etkiliyor.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL 100- 2000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Kötü hava koşullarında 100 kişilik veranda devreye giriyor.
 • Yemekli menülerde iddialı olan mekan, damak tadına göre menülerde kendine özel değişiklik yapma imkanı da sunuyor. ?Üstelik farklı lezzetlere yer vermek istersen dışarıdan catering firması ile anlaşıp hizmet almana da müsaade ediyor.
 • Profesyonel müzisyenler ve canlı müzik düğün eğlencesini bambaşka bir noktaya taşıyor. ? Üstelik istediğin parçalardan oluşan bir program akışı oluşturulabiliyor.
 • Bu arada sahnenin de bahçenin merkezinde bulunduğunu belirtelim.

? Şehzade Köşkü nerededir, nasıl gidilir dersen işte açık adresi: Çelebi Mah. Müzeyyen Senar Cad. No:8, Güzelbahçe / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Parc Ceremonie Kilizman

Güzelbahçe düğün mekanları arasındaki Parc Ceremonie hem nefis doğa manzarası hem de şık dekorasyonu ile görenlerin hayran kaldığı adeta bir görsel şölen. Doğal çimenler ve ağaçlarla çevrili yeşil bahçesi bir hayli büyük.

Geniş bir bahçeye sahip olması da davet edeceğin kişi sayısını etkiliyor. Burada düğününe şahitlik edecek tam 3000 kişi ağırlanabiliyor. “Peki yağmur yağarsa ne olacak?” dersen meraklanmanı öneririz. Çünkü 400 kişilik kapalı alan yaz yağmuruna karşı bir şemsiye görevi görüyor.

Parc Ceremonie Güzelbahçe Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatlarını organizasyon türü ve haftanın günleri belirliyor. Hafta sonu ve yemekli bir düğün istersen 150 TL fiyat belirlenirken, kokteylli ve hafta içi olması durumunda 80 TL’ye kadar düşüyor.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL 400 – 3000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Davetli listem kalabalık diyorsan kokteyl düzende 3000, yemekli düzende 2000 kişilik bir düğün yapabilirsin.
 • “Kalabalık düğün için uygun diyorsun da, bunca insan nereye park edecek?” dediğini duyar gibiyiz. Davetlilerin araçlarını park edeceği 500 araçlık otopark ve vale hizmeti mevcut.
 • Dekorasyonu, aksesuarları ile oldukça modern bir görünüme sahip. Düğün fotoğraflarını gören herkesin “Burası neresi?” diye soracağından eminiz. ?
 • Kokteyl ve yemekli menü alternatifleri sunuyor. Tadım yapıp menülerde değişiklik yapma imkanı da bulunuyor.  Pek mümkün değil ama tadım yapıp memnun diyelim. E, dışarıdan catering firması ile anlaşırsın dert değil.

? “Parc Ceremonie Kilizman adresi nerededir, nasıl gidilir?” sorularının cevabı: Yalı Mh. 144 Sk. No:27/A Güzelbahçe / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Gözde Wedding House

Gözde Wedding House Güzelbahçe düğün mekanları arasında rüya gibi bir deneyim sunuyor. Çünkü burada her şey senin isteklerine göre şekilleniyor. Çiçeklerle bezenmiş gelin yolu, fotoğraf çekilme alanı ve çok daha fazlası. Düğün havuzun ortasında konumlandırılan şık nikah merasimi alanında başlıyor.

Burası yıllardır hayalini kurduğun o “Evet” sesiyle yankılanıyor. Ardından köprüden geçip dans pistini adım atmanla düğün eğlencesi başlıyor. Sahnede orkestranın canlı müziği eşliğinde dans etmesi bir başka oluyor. Sen dans ederken konukların da zarif masalarında seçtiğin menülerin tadını çıkarıyor.

Gözde Wedding House Düğün Fiyatları

Gözde Wedding House’da düğün için bütçeni ayarlarken ilk hesaba katman gereken unsur düğününü kokteylli mi yoksa yemekli mi istediğin oluyor. Yemekli organizasyon istersen fiyatları 50 TL’den başlıyor. Seçtiğin menülere göre fiyatları değişiklik gösteriyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL 400 – 600 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Yaz yağmuru vakitsiz gelmesiyle ünlüdür. Senin de şansın yaver gitmezse önlemin hazır. 400 kişilik açılır kapanır tavanlı kapalı alan hemen kapılarını açıyor. ☂️ Düğünün kesintiye uğramıyor.
 • Ayrıca bu kapalı salon sonbahar ve yaz aylarında yapılacak düğünler için de kiralanabiliyor.
 • Peki özel şoförün ve limuzin ile mekana gelmeye ne dersin? İstersen mekan lüks araç ve şoför hizmeti de sağlıyor.

?Gözde Wedding House adresi nerededir diyorsan: Kahramandere Mah. Ali İhsan Gedik Cad. 894. Sokak No:33, Güzelbahçe / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Locca Garden

Bazı anlar bir kere yaşanır. Locca Garden da bunun farkında olarak kusursuz bir düğün gerçekleştirmeni amaçlıyor. Tüm bu düğün sürecinde profesyonel organizasyon danışmanları ile yanında bulunuyor. Masa ve sandalye giydirmelerinden süslemelere, aksesuarlardan oturma düzenine kadar birçok detayı senin seçimlerine göre hazırlıyor.

Masmavi havuzu, yemyeşil çimenleri ve bembeyaz masalarıyla rengarenk bir düğün gerçekleştirmeni sağlıyor. Bu güzel anlarına eşlik edecek yemekli düğünde 500, kokteyl düğünde 1000 kişilik kapasitesi bulunuyor.

Locca Garden Güzelbahçe Düğün Fiyatları

Locca Garden sunduğu hizmetler ve sağladığı olanaklarla lüks bir düğün oluşturuyor. Fiyatları da buna göre 100 TL’den başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
100 TL – 150 TL 300 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğünün için bir konsept belirlemediysen, organizasyon sorumlusu her detayda yol göstericin oluyor.?
 • Mekan giydirme ve süslemelerinde tercih edeceğin çeşitli alternatifler sunuyor.?
 • Mekanın tümü açılır kapanır tavan sistemiyle kapatılabiliyor. Olumsuz hava durumunda hızlıca çözüm sağlanıyor. 

? Locca Garden nerededir, nasıl gidilir diyorsan işte yol tarifi: Yelki, Adnan Menderes Cad. No:57 Güzelbahçe / İzmir

Hemen Fiyat Al

Pamira Garden

Şehirden uzaklaşmadan ama şehrin gürültü ve karmaşasından uzakta bir düğüne ne dersin? O zaman seni Pamira Garden ile tanıştıralım. Her köşesi adeta bir fotoğraf karesi olan bu mekan, yeşilin her tonunu bulabileceğin geniş ve huzurlu bir kır bahçesinde hizmet veriyor. Geniş bir kır bahçesi olunca haliyle davetli kapasitesi de oldukça büyük oluyor.

Bu mekanda ağırlayabileceğin 2.000 kişilik kapasite bulunuyor. Deneyimli ekibi, dekorasyon ve süsleme olanakları, kendi bünyesinde hizmet veren mutfağı, canlı müzik ve orkestra seçenekleri, profesyonel fotoğrafçıları ile eksiksiz bir düğün gerçekleştirmek için özenle çalışıyor. 

Pamira Garden Güzelbahçe Düğün Fiyatları

En popüler Güzelbahçe düğün mekanları arasında boy gösteren Pamira Garden organizasyon türüne göre fiyatlandırma yapıyor. Kokteyl davet fiyatları 80 TL’den, yemekli davet fiyatları 100 TL’den başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
80 TL – 150 TL 500 – 200 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Ne yağmur ne de çamur düğününe engel olamaz. Çünkü açılır kapanır tavan sistemi ile düğünün güvence altında.
 • Mekanın renk seçimine, örtü ve suplalara, masalardaki çiçeklere kadar tüm detaylara sen karar veriyorsun.
 • Dj eşliğinde müzik mekandaki herkesi coşturuyor.?
 • Fotoğrafçı ve kameramanlar da mekan tarafından sağlanıyor.?

? Pamira Garden adresi: Maltepe Mahallesi 110 Sokak No:7 Güzelbahçe / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Yelki Çiftlik

Yelki Çiftlik çeşit çeşit ağaçların süslediği bahçeleri ve gölü andıran devasa havuzu ile seni bekliyor.? Özen ve titizlikle profesyonel bir düğün hazırlayan mekan, düğününü hayallerine göre kişiselleştirmeni ve her yönüyle diğerlerinden ayrılan oldukça farklı bir davet gerçekleştirmeni amaçlıyor.

Bu farklılığı sahip olduğu 4 ayrı kır bahçesine de uyarlıyor. Badem ağaçları ile süslü ihtişamlı bahçesi Alice, kokteyl düzende 3.500 davetliyi ağırlıyor. Tarihi fıstık çamları ile ismi gibi büyülü bir orman atmosferi yaratan Büyülü Orman, 3.000 kişilik kapasiteye sahip.

Yelki Çiftlik Gaziemir Düğün Fiyatları

Popüler Güzelbahçe düğün mekanları arasındaki Yelki Çiftlik, yeni nesil konseptler ve istersen gösterişli, istersen daha sadece düğünler için kapılarını açıyor. Mekanın fiyatları 80 TL’den başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
80 TL – 150 TL 150 – 3500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Konseptine ve davetli sayına göre seçebileceğin çok çeşitli mekan alternatifine sahip.
 • Davetlilerin taze limonata ve şampanya ile karşılanıyor.?
 • Bu mekanın farklılık yaratmayı ön plana koyduğundan bahsetmiştik. Düğün sonunda ise filtre kahve ve boyoz ikram ediliyor.

? Yelki Çiftlik adresi: Yelki Mah. Namık Elal Cad. No: 102, Güzelbahçe / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Mandalina Park

Mandalina Park çiçeklerin kokusunu her noktasından hissettiriyor. Ormanla çevrili yemyeşil kır bahçesinde eksiksiz bir düğün gerçekleştirmeni hedefliyor. Düğün sürecindeki her detayı ilmek ilmek işleyerek hayalindeki düğüne ulaşmanı istiyor.

Bunu da isteklerini düğünden önce en iyi şekilde dinleyerek ve düğün günü geldiğinde profesyonel ekibi ile kusursuz bir organizasyon gerçekleştirerek sağlıyor.

Mandalina Park Güzelbahçe Düğün Fiyatları

Mekanın menü skalası pasta ve kokteyller, çeşitli ikramlar ve ana yemekten oluşuyor. Fiyatları da bu seçenekler arasından yaptığın seçimler belirliyor.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL 750- 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Kır bahçelerinde kendilerine ait bir otopark hizmeti bulunmaması sıkıntı yaratıyor. Bu mekan 100 araçlık kapasitesi ve vale hizmeti ile bu sorunun üstesinden geliyor.
 • Aksesuarlar, süslemeler ve dekorlar senin seçimine göre hazırlanıyor. İhtiyaç duyman halinde dışarıdan organizasyon firması ile de çalışıyorlar.
 • Müzisyen konusunu da mekan kendi bünyesinde çözüyor. Ek bütçe ayırmana gerek kalmıyor.

?Mandalina Park adresi: Siteler Mah. Abdullah Baydar Cd 394 Sk. No: 29, Güzelbahçe / İzmir.

Case De Garden

Masalsı bahçesi, zarif dekorasyonu ve huzurlu atmosferi ile Case de Garden en iyi İzmir Güzelbahçe düğün mekanları arasında gösteriliyor. Mutluluk %100 memnuniyet ister sloganıyla hizmet veren bu mekan, düğününü her detayıyla organize etmeye aday.

Öyle ki mekanda yapacağın ilk dans, davetlilerin gözünü alamayacağı bir şölene dönüşsün diye ilk dans eğitimi veriliyor. Kısacası burası mutluluğun ve memnuniyetin için hayallerini gerçeğe dönüştüren mekan.

Case De Garden Güzelbahçe Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatlarını organizasyon türü ve haftanın günleri belirliyor. Hafta sonu ve yemekli bir düğün istersen 150 TL fiyat belirlenirken, kokteylli ve hafta içi olması durumunda 80 TL’ye kadar düşüyor.

FiyatlarıKapasitesi
80 TL – 150 TL 500 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğününe gelen minik misafirler sıkılmasın diye çocuk oyun alanı bulunuyor.?
 • Süslemeler konusunda bir hayli çeşitliliğe sahip. ? Led ışıklı uçan balon, canlı çiçekler, kumaş süslemeleri, ışıklı harfler, yer volkanları gibi birçok seçenek mevcut.
 • Gelin arabası için istersen vip araç hizmeti de sunuluyor. 
 • 250 araçlık ücretsiz otopark ve vale de cabası.

? Case de Garden adresi: İnciraltı, Mustafa Kemal Sahil Blv. No:46, Balçova / İzmir.

Hemen Fiyat Al

White Rose Event

Kocaman kır bahçesi, rustik dekorasyonu ve trend konseptleri ile popüler olan White Rose Event ile devam edelim. Bu nadide Güzelbahçe düğün salonu tüm planlamasını senin kararlarına göre şekillendiriyor. Düğün hazırlığı mekanın isteklerini öğrenmesiyle başlıyor.

Menü tadımları, müzik listeleri ve süslemeler mekanla beraber istişarelerinde şekilleniyor. Düğün vakti geldiğinde ise deneyimli ekibi ve profesyonel hizmetleri ile hayallerinin ötesinde bir düğün gerçekleştiriyor.

White Rose Event Güzelbahçe Düğün Fiyatları

White Rose Event düğünün hayallerinde kalmasın, gerçeğe dönüşsün diye uygun fiyatlar sunuyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 100 TL 100- 1500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Tüm özel günlerin için de tercih edebileceğin en popüler Güzelbahçe davet alanları bi’tık uzağında!

Avantajları

 • Her davetli tek tek ve özel bir şekilde karşılama hostesi tarafından karşılanıyor ve masalarına yerleştiriliyor.
 • Canlı müzik orkestrası düğün boyunca kesintisiz olarak devam ediyor.
 • Düğünün keyfine doyamıyorsan o zaman seni after party alanına alalım. Düğün bitse de arkadaşlarınla eğlence sona ermiyor.
 • Yıllar sonra baktığında bile aynı güne döneceğin fotoğraflar ve videolar düğün boyunca kayıt altına alınıyor. 

? White Rose Event adresi: Siteler Mah, Abdullah Baydar Cd. No:96/1, Güzelbahçe / İzmir.

Güzelbahçe Belediyesi Düğün Salonu

Bütçen kısıtlı olsa da güzel bir düğün yapmana engel değil. Çünkü Güzelbahçe Belediyesi Düğün Salonu’nun sosyal tesis olmasının avantajını kullanarak çok uygun fiyatlara düğününü gerçekleştirebilirsin. Bu düğün salonunda 250 kişiyi ağırlayabileceğin gibi açık alanı da değerlendirerek 750 kişiye kadar kapasiteyi arttırabilirsin.

Güzelbahçe Belediyesi Düğün Salonu Fiyatları

Bu mekan bir belediye iştiraki olduğu için halka hizmet amacıyla faaliyet gösteriyor. Bu sayede olabildiğince uygun fiyatlardan faydalanmanı sağlıyor. Hem Güzelbahçe’de ikamet ediyor hem de düğünün için hafta içi gün seçersen ek hizmet olmadan 600 TL fiyat sunuyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL 250- 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Fiyatları konusunda oldukça uygun fırsatlara sahip.
 • Hem toplu taşıma ile hem özel araç ile ulaşımı kolay bir şekilde sağlanıyor.
 • Yemekli düğün düzenlenebildiği gibi yemeksiz düğünler için de kapılarını açıyor.
 • Düğünün yanında kına gecesi veya nikah töreni birlikte gerçekleştirilebiliyor.

? Güzelbahçe Düğün Salonu adresi: Çelebi Mahallesi İstikbal Caddesi No:156 Güzelbahçe / İzmir.

La Fontaine Wedding

Bir yanda masmavi havuzu, diğer yanda asırlık ağaçları ve ayaklarının altında yemyeşil bahçesiyle La Fontaine Wedding masal kitaplarından bir mekan gibi görünüyor. Ama masalların aksine tüm gerçekliğiyle karşında duruyor. Baktığın her yerde doğayı ve doğallığı hissedeceğin bir atmosfer oluşturuyor.

Doğal kır bahçesine konumlanan beyaz örtülü yuvarlak masalar ahşap sandalyelerle süsleniyor. Ahşap suplalar ve canlı çiçekler de masalarda yerini alıyor. Masalar istersen banket düzende, istersen havuzun etrafında oturmalı düzende kır bahçesine yerleştiriliyor. Bu konuda kararı sana bırakıyor. Mekanın her yeri asma lambalarla aydınlatılıyor.

La Fontaine Wedding Güzelbahçe Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatları istediğin hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. En güzel yanı ise hafta içi ve hafta sonu fiyat ayrımı bulunmuyor.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL 200 – 2000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Kır düğünlerinde en büyük problemlerden biri ışık, ses ve sahne hizmetlerinin bulunmaması oluyor. Bu mekan ise tam aksine tüm bahçesini ışıklarla donatıyor. ?
 • Özel sahne kurulumu yapıyor ve ses ekipmanlarında son teknolojiyi kullanıyor. ?
 • Kalabalık düğün istiyorsan 2.000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Ayrıca 300 kapasiteli bir kapalı alan da mevcut.
 • 100 araçlık otopark ve vale hizmeti park problemini ortadan kaldırıyor.
 • Menülerde tadım yapma ve değişiklik yapma imkanı sağlıyor.?

? La Fontaine Wedding adresi: Maltepe Mahallesi 110 Sokak No: 2, Güzelbahçe / İzmir.

Güzelbahçe’de daha fazla kır düğünü mekanı incelemek ister misin?

Güzelbahçe’nin en iyi düğün salonlarını ayrıntılı şekilde incelediğimiz yazımızın sonuna ulaştın. Çeşitli konseptlerden ve çeşitli bütçelerden birçok alternatife yer verdik. Peki sen bu mekanların hangisinde düğününü yapmak istersin? Beğendiğin mekanları aşağıda yorumlarda belirtmeyi ve Hemen Fiyat Al butonuna tıklayarak bu mekanlardaki avantajlardan yararlanmayı unutma. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz.??

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!