En Moda Beymen Damatlık Fiyatları

Sevdiğiniz kadın ile mutlu ve huzurlu bir birliktelik için adım atılan evleneceğiniz gün, eşinizin olduğu kadar siz de şık ve çarpıcı olmalısınız. Tercih edeceğiniz damatlık, hem düğün gününün esas oğlanı olduğunuzu fark ettirecek kadar şık hem de şık olduğu kadar giydiğiniz damatlığın içinde rahat da olmalısınız. Damatlık seçimi bu anlamda oldukça öneme sahiptir. Erkeklerin günlük kıyafet alışverişlerinde oldukça kararlı bir tavırları olsa da, damatlık seçiminde uzun bir araştırma yapmanız gerekiyor. Ne de olsa bu sizin düğün gününüz ve düğünün baş karakterisiniz.  Bu yüzden şık olmak isteyen herkesin en moda Beymen damatlık fiyatları hakkında bilgi sahibi olması gerekir.

Bir gelin gibi heyecanlarını göstermeseler de damatlar da düğündeki her ayrıntıya dikkat eder. Özellikle şık ve kusursuz görünmek onlar için her şeyden önemlidir. Bu noktada damat adaylarına hitap eden erkek giyim markaları her sezon farklı tarzlarda damatlık modellerini damat adayların beğenilerine sunar. Beymen erkek giyim markası da özellikle düğün sezonlarında her erkeğin stiline uygun damatlık modellerini satışa çıkarır. Beymen damatlık modelleri bilinirliği ve kalitesi ile güvenle başvurulacak bir markadır; bu yüzden Beymen damatlık 2017 fiyatlarının aklın bir köşesinde yer almasının her zaman faydası olacaktır. Her ne kadar erkeklik gururlarına sığınarak hissettirmeseler de damatlar da düğündeki her ayrıntı için endişelenir, her şeyin kusursuz olmasını isterler. Gelin adayı, organizasyonu detaylıca kontrol ettikten sonra birkaç sefer de damatlar gizliden gizliye kontroller yapar. Masaların konumu, çiçek, pasta, arabanın süslenmesi gibi konularda tedirginlikler yaşamanın yanında hepsinden daha çok önemsedikleri damat olarak ne giyecekleridir.

 

Düğün hazırlığındaki bir damadın “best man” olarak seçtiği arkadaşını ya da geleneksel tabirle sağdıcını sürekli araması normaldir. Fakat düğün günü damat biraz daha paranoyaklaşarak sağdıcına bağımlı hale gelir. Konu tabii ki damatlıktır. “Yakası nasıl oldu, papyon yamuk mu duruyor, ayakkabının sol tekinde leke mi var, kol düğmelerim sağlam değil sanki” gibi soruları cevaplama görevini, sağdıçlar büyük bir ciddiyetle üstlenmek zorundadırlar. En moda Beymen damatlık fiyatları hakkında bilgi edinmek, uygun ücretli ve kaliteli bir damatlığa sahip olunmasını sağlayarak bu tedirginliklerin gerçek problemler haline dönüşmesini engelleyebilir.

Modern zamanlarda damatlık çeşitlerinin çok fazla çeşitlere ayrıldıklarını söylemek yanlış olmaz. Klasik tercihlerden yana olanlar şık bir papyonun eşlik ettiği smokinleri seçerken, kendine fark katmak isteyen cesur damat adayları ise takım elbise kombinasyonları deneyebilir. Beymen damatlık fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, bu ikili arasında seçim yapmakta zorlananların tercihini kolaylaştıracaktır. Buyurun gelmiş geçmiş en moda Beymen damatlık model ve fiyatlarına bakalım.

Damatlıkta Takım Elbise Şıklığı

Damatlık tercihinde karizmatik ve şık bir duruş isteyen damat adayları için vazgeçilmez olan takım elbise damatlıklar çok fazla tercih edilir. Beymen’in en fazla tercih edilen takım elbise damatlıkları arasında Beymen Collection ve Beymen Business damatlık modelini size tavsiye edebiliriz. Siyah, lacivert ve füme olarak üç çeşit renkte satışa sunulan Beymen Collection damatlık, kelebek yakalı yün ceket ve iç astarlı boru paçalı pantolonu ile damat adaylarının beğenisine sunuluyor. Beymen damatlık modelleri ile düğün gününüzde oldukça şık ve yakışıklı olabilirsiniz.

Smokin Sevdası Olan Damat Adaylarına

Düğünlerin vazgeçilmez damatlık çeşidi olan smokin, erkek giyim markalarının gözde ürünlerinden yalnızca bir tanesidir. Beymen markasının da satışa sunduğu smokin modelleri düğün sezonlarında damat adaylarına ilham veren modellerden biri oluyor. Smokin modelleri, black tie olarak da adlandırılabilir. Bu model damatlıklar, düğün gününüz için oldukça özel bir şekilde hazırlandığınızı ve oldukça şık bir tarza kavuşturan modellerden oluyor. Hemen hemen her düğün konseptine uyum sağlayan smokin damatlık modelleri sizi kusursuz bir damat olarak gösterebilir. Beymen ve daha pek çok büyük erkek giyim markaları smokin damatlıkların oldukça sık tercih edildiğini söylüyor. Özellikle de Beymen gibi kalite ve şıklığın konuştuğu bir marka smokin damatlığınız varsa görsellik açısından kusursuz olacağınızın garantisini verebiliriz. Ayrıca yalnızca görsellik değil damatlığın içinde kendinizi rahat hissedeceğinizi söyleyebiliriz. Birbirinden farklı Beymen damatlık smokin ile oldukça dikkat çekici bir esas oğlan olabilirsiniz. Beymen’in Collection smokin modelleri yaklaşık olarak 2800 TL’den başlayan fiyatları ile damat adaylarının karşısına çıkıyor. Aynı zamanda Beymen bu damatlık modellerini yaz sezonuna özel olarak özel bir indirim ekleyip oldukça uygun fiyat etiketiyle sizlere sunuyor. Beymen Collection smokin ürünü; beyaz gömlek, standart tarz pantolon ve çift yırtmaçlı, klasik kesim, kelebek yaka ceketi ile şık bir bütünlüğün simgesi olarak karşınıza çıkıyor.

Yelekli Takım Elbise ile Tarzınızı Konuşturun

Pek çok damat adayının gözde damatlık modeli olan yelekli takım elbise 2017 düğün sezonunda da oldukça fazla tercih edilecek gibi görünüyor. Düğün gecenizde tercih edeceğiniz damatlık seçimi için eğer aklınızda hem klasik olmak, hem tarz görünmek hem de içinde rahat olmak varsa yelekli takım elbiseler bu noktada hayat kurtarıcı oluyor. Son zamanların beğenisi en yüksek damatlık çeşitlerinden olan yelekli takım elbiseler pek çok damat adayının vazgeçilmezi oluyor. Yelekli takım elbise damatlıklar içinde, hem takım elbise şıklığını hem de damatlık konseptine renk katan bir tarzı taşıyor. Düğün geceniz için damatlık modelleri arasında iyi bir damatlık alternatifi olan bu tarz damatlık modelleri ile şık ve karizmatik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yelekli takım elbise damatlık modelleri genel olarak siyah, gri ya da lacivert renklerde satışa sunuluyor. Bunun yanında bu Beymen damatlık modelleri kullanacağınız aksesuarlar ile tamamlamanız gerekiyor. Yelekli takım elbise damatlığınıza uygun olarak kol düğmeleri, saat ve kemerinizle bütünleştirebilirsiniz. Her erkeğin üzerinde inanılmaz uyumlu ve tarz duran bu damatlık modeli oldukça karizmatik bir görüntüye kavuşturuyor. Beymen giyim markası da bu noktada üretmiş olduğu yelekli takım elbiseler ile 2017 sezonuna damgasını vuruyor. Yıllardır kaliteli ürünleri ile hizmet eden Beymen, Slim Fit yelekli takım elbise modelleri 2325 TL’den başlayan fiyatlar ile damat adaylarının karşısına çıkıyor. Bu damatlık modeli siyah ve lacivert renkler ile karşımıza çıkarken, yaz sezonunda özel indirimler ile satışa sunuluyor. Sıra dışı olan bu yelekli takım elbise damatlık modeli, uygun kravat ile tercih edildiğinde göz dolduran bir kombin olabiliyor. Bu model damatlığı 50. 52, 54 ve 56 bedenler ile satın alabilirsiniz. Yelekli takım elbisenin üzerinizde rahat duruşu, görüntü olarak oldukça şık ve karizmatik duruşu damat adaylarını cezbeden özelliklerinden biri oluyor.

www.beymen.com sitesini ziyaret ederek smokin ve takım elbise ve yelekli takım elbise fiyatlarını detaylıca görebilirsiniz. Site ayrıca smokin ve takım elbiseyi oluşturan gömlek, papyon, kravat, ayakkabı, kemer gibi ürünlerin de fiyatlarına detaylı şekilde yer vererek farklı kombinasyonlar peşinde olanların işini kolaylaştırmaktadır. En moda Beymen damatlık fiyatları internet üzerinden kolayca ulaşılabilir ve detaylı şeklide gözlemlenebilirken; mağazalara giderek farklı indirim şanslarından yararlanılabileceği unutulmamalıdır. Özellikle büyük kentler dışındaki Beymen mağazalarında dönemsel kampanyalar yapılmakta fiyatlarda kayda değer düşüşler yaşanmaktadır.

Siz de Beymen’in birbirinden şık damatlık modellerinden favorinizi yorum olarak bizimle paylaşabilir, okuyucularımıza fikir verebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!