En Moda Sonbahar Düğün Temaları

Yıllardır hayalini kurduğunuz evlenme teklifi sonucunda sıra düğün planlarına geldi. Sonbahar aylarını seviyor ve bu zamanda düğününüzü yapmak istiyorsunuz. Her şeyden önce sonbahar düğün temanıza karar vermeli ve seçeneklerinizi de ona göre oluşturmalısınız. Öncelikle bu işe, iyi bir organizatör ile çalışarak başlayabilirsiniz. Tema konusunda fikirlere ihtiyaç duyuyor ya da bir türlü konsepte karar veremiyorsanız eğer, sizler için oluşturduğumuz sonbahar düğün temalarına göz atabilirsiniz. Bizden size tavsiye; sonbaharın büyüsünü, romantik ve hisli dokunuşlarını düşünerek düğün temanızı oluşturabilir ya da davetlilere yazdan kalma günler yaşatabilirsiniz. Vintage dokunuşlar, çadır, resmi davet ya da çocukluk kahramanları.. Hayattan keyif aldığınız şeyler ya da çocukluk anılarınız düğün temanızı oluştururken size oldukça yardımcı olacaktır.

Vintage Esintiler- Sonbahar Düğün Temaları

Geçmişin ruhunu yansıtan, eski dönemlere özlem duyup, o zamanlara hayranlık besleyen biriyseniz eğer, vintage düğün konsepti tam da size göre demektir. Eski objeler kullanılarak süslenen masalar, vintage gelinliğiniz ve romantik saç modeliniz ile davetlileri zamanda yolculuğa çıkarabilirsiniz. Loş ışıklandırmaların yer aldığı, keman sesi eşliğinde davetlilerin salona girdiği ve adeta zamanda yolculuk yaptığı bir düğün konsepti unutulmaz zamanlara da imzasını atacaktır. Davetiyenizden objelere, nikah şekerinizden süslemelere kadar her şey vintage esintilerin hakimiyeti altındayken, o hayran kaldığınız zamanları yeniden yaşayabilirsiniz.

Çadır Havası- Sonbahar Düğün Temaları

Sonbahar ayında yazdan kalma bir gün hayal edin. Yaz sıcaklarının bizi terk edip etmeme arasında kaldığı bir eylül akşamı, çadır konsepti için biçilmez kaftan. Sevdiğiniz renklerden yola çıkabilir ya da sonbahara en çok yakışan bej rengini, objelerle ya da çiçeklerle renklendirebilir ortama sıcak bir hava katabilirsiniz. Kocaman bir çadır altında toplayacağınız davetlilerinizle birlikte, hayatınızın en güzel gününde sıcak bir ortamda bir araya gelebilirsiniz.

Mekanda masa sandalyeden ziyade yer minderlerine de yer vererek farklı alternatifler oluşturulabilir. Temanız çadır ve doğal yaşam olduğu için de, bunu yansıtacak birçok öğeye yer vererek ortamı daha da samimi bir havaya sokabilirsiniz.

Resmi Davet- Sonbahar Düğün Temaları

Her zaman için klasik olanın için peşinden giden, bir şeylerin olması gerektiği gibi gerçekleşmesini seven ve biraz da alışkanlıkların dışına kolayca çıkabilen biri değilseniz eğer saraylar, yalılar ve kış bahçeleri tam da sizlere göre. Her zaman için bir prenses gibi hissetmek hoşunuza gidiyor ve düğün temanızda da bunu kullanmak istiyorsanız bu konsept tam da size göre!

Resmi davet teması için beyaz gülleri, incileri ve tülleri kullanabilirsiniz. Masaların beyaz güller ve şamdanlarla süslendiği, etrafta ise incilerin ve beyaz tüllerin uçuştuğu bir ortam, aradığınız o masalsı diyarı size yaşatabilir. Sonbahar ayında kapalı mekanda kalmak istemiyorsanız da kış bahçesi harika bir seçenek olacaktır. Kozalaklar ya da kuru yapraklarla süslü kış bahçesi düğün temanıza yakışacaktır.

Çocukluk Kahramanları

Çocukluğunuza dair hatırladığınız en güçlü şeylerden biri de çocukluk kahramanlarınızdır. En sevdiğiniz çizgi filmdeki kahramanınızı bu en mutlu gününüze taşımaya ne dersiniz! Herkesin mutlaka bir çocukluk kahramanı olmuştur; kendisini onun yerine koyduğu ve hayaller kurduğu. Düğün gününüzde eğlenceli bir şeyler olsun istiyorsanız eğer çocukluk kahramanlarınız iyi bir tercih olacaktır. Renkli bir dünya ve belki de karakterlerin olduğu maskotlar düğününüze de renk katacaktır. Nikah şekerlerinizden birçok şeye bu karakterleri entegre edebilirsiniz. Hatta bir çılgınlık yapıp, klasik gelin- damat kıyafetlerini de bir kenara bırakıp davetlilerinizi şaşırtabilir, kahramanlarınızın kostümleri ile gelin- damat olabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!