En Orijinal Gelin Arabası Yazıları

Aslında o sizi mutluluğa götüren bir kahraman. Mutluluk yolunda attığınız adımlarda ayaklarınızı yerden kesen uçan bir halı o. Neden mi bahsediyoruz? Tabii ki gelin arabanızdan. Dışarıdan bakıldığında çok önemli bir detay olarak görünmeyebilir ama gelin arabası seçimi de gelin arabası yazıları da sandığınızdan çok daha kıymetli. Çünkü aslında gelin arabalarının ve yazılarının bir dili var. Özellikle gelin arabası yazıları anlatmak isteyip de anlatamadıklarınız için orijinal diliniz oluyor.

Boston Wedding Photographer

Heyecanınızı ve mutluluğunuzu gelin arabası yazıları ile anlattığınız bir gerçek. Üstelik ‘Evleniyoruz, Mutluyuz!’ yazısından sıkıldığınız da ayrı bir gerçek. Peki gelin arabası yazıları için en orijinal seçimler neler olurdu diye hiç düşündünüz mü? Karar verenlerin işi kolay, ya bir türlü karar veremeyenler? Onlar için orijinal gelin arabası yazılarını hazırladık. Düşünmek için vakti kalmayanlar için en orijinal gelin arabası yazılarından bir demet işte karşınızda…

 

Ne İçirdiniz Bize?

 

Muzip çiftler için oldukça iddialı bir gelin arabası yazısı. Biraz cesaret gerektiren biraz da orijinal bir gelin arabası yazısı istiyorsanız, ’Ne İçirdiniz Bize?’ sizin duygularınızı ifade edebilir. Özellikle çılgın bir gençlik yaşadıysanız, kimse evleneceğinize inanmıyorsa bir zamanlar, işte bu yazıyla kendinizi gösterebilirsiniz.

1-

#DirenBekar

 

Hala bekar olanlara bir mesaj vermeye ne dersiniz? Evliliğin mutluluk olduğunu bundan daha güzel bir ifadeyle anlatmanız zor olabilir. Tüm bekar arkadaşlarınıza ince mesajınız ulaşsın istiyorsanız işte fırsat! Böyle bir yazı onları hem güldürecek hem düşündürecek.

 

Ön Plaka. Evleniyoruz

Arka Plaka: İnş Cnm Yaaa…

 

Biraz eğlenmekten kimseye zarar gelmez. Esprili bir gelin arabası yazısıyla yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Böylesi klişe gelin arabası yazılarından da kurtulmanızı sağlayacaktır. Tabii böyle bir yazıya birlikte karar vermeniz gerektiğini unutmayın. Aksi halde tek taraflı verilen bir kararla karşı tarafı incitebilirsiniz.

002

Ön Plaka. Biri Bana Dur Desin!

Arka Plaka: Dönülmez Akşamın Ufkundayız!

 

Birbirinize eğlenceli cevaplar vererek davetlilerinizi güldüren bir yazı yazabilirsiniz. Yıllar sonra o fotoğraflara bakarken ne kadar eğlendiğinizi bu şekilde hatırlayacağınıza dair garanti verebiliriz.

 

Ön Plaka: Hatalıysam

Arka Plaka: Geç Kaldın Arama!

 

Bu da damadın son sözleri olur. Evliliğe zor ikna olan bir damatsanız son kez çılgınlığınızı gösterebilirsiniz. Ama bu orijinal gelin arabası yazısı için de gelinden izin almanız gerektiğini sakın unutmayın.

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!