En Özel Akşam İçin Düz Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalini yansıtan; gelinlik modellerinin en şahanesi, bizce sadeliği içerisinde barındıran düz gelinlik modelleri. En özel gününüzde sade ama seçkin modelleri seçerek asaletinizi yansıtın.

Mutluluk kapınızı kaç kere çalar bu hayatta bir düşünün! Beyazlar içerisinde bir kuğu gibi zarif ve alımlı süzülmek sizin elinizde. Yapacağınız şahane bir seçim, bütün gözlerin üzerinize kilitlenmesini sağlayacak. Zarif ve şık düz gelinlik modelleri düğününüzün başrol oyuncusu olarak siz gelini yansıtacak. 2015 yılı trend olan gelinlik modellerine bakacak olursak size vereceğimiz kısa tüyolar çok işinize yarayacak. 

Seçimlerin bu kadar fazla olması tabi ki gelin olacak bayanları bir hayli zorlamakta. Zarif mi olsun, şatafatlı mı olsun derken düşüncelere dalıp gidiyor insan. Bizler de sizin için uzmanlarımızla birlikte önerilerimizi paylaşmak istedik. Zarafetin adı sadelik ise bu büyülü dünyaya hep birlikte merhaba diyelim ve düz gelinlik modelleri seçimini birlikte yapalım.

Dantellerin sarıp sarmaladığı şık ama düz bir kesimin hakim olduğu göğüs dekoltesini zarif bir şekilde ortaya çıkaracak modeller sizi hem zarif gösterir hem de şık ve büyülü bir masalın ana kahramanını tüm gözlerin hapsi haline getirir. Gelinliğini düz ama dantelli seçecek olan gelin adaylarımız için son derece uygun.

Tüm vücuda yapışan ve sizi bir tanrıça gibi gösterecek olan kuyruğu uzun gelinlik modelleri ise farklı bir şıklıkla sizi gözlerin büyülü bakışlarına esir eder. Şahane ama bir o kadar da sade bir topuzla düz gelinliğinizi daha çok vurgulayabilirsiniz.

gelinlik

Pileli bir eteğe sahip üst tarafı dantellerle bezenmiş bir gelinlikte size farklı bir tercih sunabilir. 2015 yılının en çok tercih edilen gelinlik modellerinden biri olan bu modelde pileli etek uçları ile masalınızı istediğiniz gibi yaratabilirsiniz.

gelinlik2

Asalet, sadelik ve hayalleriniz… Evet hayalleriniz gerçek oluyor! Hem sadelik hem de şıklık bir arada. Cüretkar bir sırt dekoltesi, ön tarafı dantel detaylar, belinizden aşağısı ise tüllerle bezeli uçuş uçuş etekler…

Düz gelinlik modelleri özellikle son yıllarda tarihsel temaları ön planda tutarak hazırlanıyor. Dönemsel çizgilere tutkunsanız tam size göre seçimler de mevcut diyebiliriz.

Belki de küçük bir çocukken kurduğunuz o hayalinizi süsleyecek, düz ama bir o kadar da çarpıcı gelinlik modelleri hakkında verdiğimiz bilgiler umarız yolunuza ışık tutar.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!