En Özel Yılbaşı Hediyeleri 2014

 

Birbirinize hediye almak için sebebe ihtiyacınız yok tabii ama yine  de siz siz olun özel günleri atlamayın. Buna yılbaşı da dahil… Yeni yıla sayılı günler kala sevgilinize, nişanlınıza ya da müstakbel eşinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz sizin için seçtiğimiz en özel yılbaşı hediye alternatiflerine göz atarak kolayca seçim yapabilirsiniz.

1- Kar Tanesi Kolye

Yılbaşında verilecek en güzel hediyelerden biri kar tanesi kolyedir ya da şöyle de söyleyebiliriz: Bir kar tanesi kolyenin hediye olarak verileceği en güzel zaman yılbaşıdır. Neresinden bakarsanız bakın pırlantalarla kaplı bir  kar tanesi kolye  kadınları en çok mutlu edecek hediyelerin başında gelir. Kar taneleri benzersizdir ve temizliği, masumiyeti temsil eder. Bu gibi anlamı olan nesneler, kadınlar için özel ve değerlidir.

 

2- Parfüm

Bazı şeylere sahip olmanın kadınlar için sonu yoktur. Parfüm de bunlardan biri. Ne kadar çok ne kadar farklı çeşitte olanına sahip olursa olsun, parfüm kadınlar için en güzel hediyelerden biridir. Sevdiği türde bir koku ya da ona yakışacağını düşündüğünüz bir kokuyu yılbaşı hediyesi olarak seçebilirsiniz.

3- Yurt Dışı Turu

Ona küçük bir sürpriz yaparak yılbaşını kutlamak için yurt dışına götürebilirsiniz. Özellikle Roma, Paris, Madrid gibi Avrupa başkentlerinde yılbaşı, inanılmaz şölenlerle kutlanıyor. Bu manzaraya şahit olmak güzel bir yılbaşı hediyesi olacaktır.

4- Kaşmir Şal

Şallar kadınlar için özel anlamlar taşıyan aksesuarlardandır. Kaşmir bir şal, dokusu itibariyle duygusal bağ kurmaya çok müsaittir. En sevdiği renklerde, tarzına uygun bir kaşmir şalı yılbaşı hediyesi olarak verebilirsiniz.

5- Tektaş Pırlanta

Şimdiye kadar almadıysanız tam sırası! Hatta evlilik teklifinizi de yılbaşı gecesi yapabilirsiniz. Geri sayımın başladığı o anlarda, havai fişekler patlarken tektaş pırlanta yüzüğünüzü çıkarıp o sihirli sözleri söyleyebilirsiniz. Başka bir zaman bu kadar coşkulu bir ortamı isteseniz de bulamazsınız. Yılbaşı gecesi sizin için bulunmaz bir fırsat olabilir.

Kadınlara alınabilecek ne güzel yılbaşı hediyelerini bu şekilde sıraladıktan sonra erkekler için neler alınabileceğine de kısaca değinelim. Bir erkeğe alınabilecek en güzel yılbaşı hediyelerinin başında kişiye özel tasarım aksesuar setleri geliyor. Eğer teknolojiye meraklıysa, en son çıkan akıllı telefonlardan  ya da tablet bilgisayarlardan da alabilirsiniz. Erkekler genellikle işlerine yarayacak, günlük hayatlarında kullanabilecekleri hediyelerden hoşlanırlar. İlgi alanlarını göz önünde bulundurarak bu doğrultuda yılbaşı hediyesi seçimi yapabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!