En Popüler 10 Çiçekliköy Kır Düğün Salonu

İzmir Bornova ilçesine bağlı olan Çiçekliköy, düğün hayali kuran çiftlerin ?? tüm beklentilerini karşılıyor. Çiftlerden tam not alan Çiçekliköy mevkii; açık düğün salonları, tertemiz havası ve göz alıcı manzarası ile kır düğünü ile evlenme hayali kuran çiftler için biçilmiş kaftan.

İzmir’in kır düğün salonu merkezi Çiçekliköy düğün telaşında olan gelin ve damat adaylarına kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Eğer sen de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsan “Ücretsiz Destek Al” butonlarına tıklaman yeterli olacak. ?

1. Kirazlı Bahçe

500 kişilik kapasitesiyle İzmir, Bornova ilçesinde hizmet veren Kirazlı Bahçe, kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Krem ve kahve tonlarının kullanıldığı açık havada, renkli süslemeler ve çiçek aranjmanları gelin adaylarından tam not alıyor. Çiftlerin tüm isteklerini yerine getiren Çiçekliköy kır düğünü mekanı, organizasyon danışmanlığı hizmeti de sağlıyor.

Kirazlı Bahçe Çiçekliköy Düğün Fiyatları

Çiçekliköy düğün salonları arasında sunduğu hizmetlerle ön plana çıkan Kirazlı Bahçe, müşteri memnuniyetini önemseyen politikasıyla da çiftlerden tam not alıyor. Kirazlı Bahçe’de düğün fiyatları yemekli, yemeksiz ve kokteylli paketlerle farklılık gösteriyor. Çiçekliköy düğün mekanında 30 TL’den başlayan çok uygun fiyatlarla düğün organize edebilirsin. Fiyatları daha detaylı bir şekilde öğrenmek için tablomuzu inceleyebilirsin:

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 100 TL400 – 500 kişi
Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Mekan; organizasyon firması, catering şirketi ve fotoğraf ekibi ? gibi hizmetleri dışarıdan temin etmene olanak sağlıyor.
 • Menü tadımı, menüde değişiklik ve alkol servisi ? imkanları da bulunuyor.

Kirazlı Bahçe açık adresi şöyledir: ”Çamlık Caddesi, No:12, Çiçekliköy / Bornova / İzmir.

2. My Garden Yakaköy

İzmir Bornova ilçesinde hizmet veren My Garden Yakaköy, 750 kişilik kapasitesi ve konaklama imkanı ile hizmet veriyor. Meyve ağaçlarıyla ünlü olan bu butik otelde, kır düğünü başta olmak üzere kına, söz & nişan, davet & resepsiyon gibi birçok özel etkinlik gerçekleştiriliyor. My Garden, eşsiz manzarası ve dekorasyon seçenekleri ile Çiçekliköy düğün mekanları içerisinde kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin dikkatini çekiyor.

My Garden Çiçekliköy Düğün Fiyatları

My Garden Yakaköy’de gerçekleştireceğin etkinlikler, tercih edeceğin hizmetlere ve menü seçeneklerine göre ücretlendiriliyor. En uygun fiyatlı Çiçekliköy düğün mekanları arasında yer alan My Garden Yakaköy’ün ayrıntılı fiyat bilgisi aşağıdaki tablomuzda seni bekliyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 100 TL250 – 500 kişi
Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Şehir dışından gelen misafirlerin ya da diğer özel durumların için 100 kişilik kapasitesiyle konaklama ? hizmeti veriliyor.
 • Eşsiz kır bahçesi alanının yanında kapalı salon ve havuz başı ? alanlarında da birçok organizasyon düzenleniyor.

”My Garden Yakaköy’e nasıl gidilir?” sorusunun cevabını merak ediyorsan, işte açık adresi: Yakaköy Mahallesi, Melisa Sokak, No:11, Bornova / İzmir.

3. Bien Davet

Bien Davet, 1.000 kişilik kapasitesiyle kalabalık organizasyonlar için çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Eşsiz kır bahçesi alanı dışında kapalı davet alanında da hizmet veren Bien, Çiçekliköy düğün mekanları arasında dikkat çekiyor.

Bien Davet Çiçekliköy Düğün Fiyatları

Bien Davet ailesi ile birlikte gerçekleştireceğin tüm organizasyonlar; menü seçenekleri, kişi sayısı ve gün tercihine ? göre ücretlendiriliyor. Dilersen hazırladığımız tabloyu inceleyebilir ve mekan bünyesinde bulunan organizasyon sorumlusu hizmeti ile bütçene en uygun paketi oluşturabilirsin.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 100 TL750 – 1.000 kişi
Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Engelli girişine uygun tasarlanmış mekanda, otopark ? ve vale hizmeti de bulunuyor.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik gibi imkanlar sunan Bien Davet, servis elemanı ve catering hizmeti gibi imkanlarıyla da ön plana çıkmakta.

Çiçekliköy düğün mekanları arasında listelerin başında yer alan Bien Davet’in açık adresi ise şu şekilde: Çiçekli Mahallesi, Çamlık Caddesi, No:34, Bornova / İzmir.

4. Yaka Davet

Çiçekliköy düğün mekanları arasında yıldızı parlayan Yaka Davet ile içeriğimize devam ediyoruz. Tercihin kalabalık organizasyonlardan yanaysa Yaka Davet ailesi ile birlikte 750 kişilik bir davetli listesi oluşturabilirsin. Üstelik mekan şehir dışından gelen konukların için konaklama imkanı da sunuyor.

Yaka Düğün & Davet Fiyatları

Bornova ilçesinin saklı cenneti ? denince ilk akla gelen mekan olan Yaka Davet, kişiselleştirilebilir menü seçenekleri ve ek hizmetleriyle sana en uygun paketi hazırlıyor. Dilersen hazırladığımız tabloyu inceleyerek Yaka Davet Çiçekliköy düğün fiyatları hakkında fikir edinebilirsin. ?

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 150 TL500 – 750 kişi

Avantajları

 • Mekan dışarıdan organizasyon firması, catering şirketi ve fotoğrafçı ? temin etmene olanak sağlıyor.
 • Menü tadımı, menüde değişiklik, otopark ve vale hizmetleri de mekan tarafından sunulan hizmetler arasında yer alıyor.

Yaka Davet’in açık adresi şu şekildedir: Çiçekli Mahallesi, Çamlık Caddesi, No:41 Bornova / İzmir.

5. Badem Düğün Dernek

Rustik dekorasyonu ile Çiçekliköy düğün mekanları arasında dikkat çeken Badem Düğün Dernek 300 kişilik kapasitesiyle İzmir Bornova’da hizmet veriyor. Ahşap mobilyalar ve beyaz aksesuarlar ile dekore edilmiş bu mekan hayallerindeki kır düğününü yapman için seni bekliyor. Ayrıca kosher, diyabet, vegan ve vejetaryen gibi menü seçenekleri de bulunan Badem Düğün Dernek sunduğu yemeklerle de çiftlerden tam not alıyor.

Çiçekliköy Badem Düğün Dernek Fiyatları

Badem Düğün Dernek’te gerçekleştirilen organizasyonlar menü seçenekleri, konuk sayısı ve düğün tarihi gibi etkenlere göre ücretlendiriliyor. Organizasyon sorumlusuyla birlikte bütçene ? en uygun paketi planlayabilir ve aşağıya bıraktığımız tablodan yol çıkarak Badem Çiçekliköy düğün fiyatlarına ulaşabilirsin. ?

FiyatlarıKapasitesi
80 TL – 100 TL200 – 300 kişi
Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Mekanda kosher, vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menü seçenekleri sunuluyor. Dilersen menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarından da yararlanabilirsin. ?️
 • After party organizasyonu, özel konsept tasarımı ve organizasyon sorumlusu & danışmanlığı hizmetleri verilmekte.

Badem Düğün Dernek ailesinin bir parçası olmak istiyorsan işte mekanın adresi: ”Çiçekli Mahallesi, Çamlık Caddesi, No:2, Bornova/İzmir.”

6. Hasköy Restaurant

Çiçekliköy düğün mekanları incelememizde son durağımız Hasköy Restaurant oluyor. Mekan, sunduğu 750 kişilik kapasitesi ile kalabalık davetleri kolaylıkla organize edebiliyor. Ferah bir ortama sahip kır bahçesi alanı, beyaz ve kahve tonlarıyla dekore ediliyor. İlgili ve tecrübeli personelleri ile konforlu bir akşam seni bekliyor.

Hasköy Restaurant Düğün Fiyatları

Hasköy Restaurant kır düğünü haricinde; söz & nişan, kına, mezuniyet ve davet gibi birçok etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Sunduğu olanaklarla ön plana çıkan Çiçekliköy düğün mekanı fiyatlarını merak ediyorsan aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin:

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 150 TL500 – 750 kişi

Avantajları

 • Hasköy Restaurant ailesi dışardan organizasyon firması ve fotoğrafçı? temin etmene olanak sağlıyor.
 • Mekanda, menü tadımı ve menüde değişiklik seçenekleri ile konuklarına sunacağın ikramları özelleştirme imkanı da sunulmakta.?

”Hasköy Restaurant’a nasıl gidilir?” diye endişelenmene hiç gerek yok. Çünkü mekanın açık adresini senin için paylaşıyoruz: Yaka Caddesi, No:62, Çiçekliköy / Bornova / İzmir.

7. Luka

Uzun yıllardır Bornova’da hizmet veren Luka, enfes menüleri ve doğanın merkezindeki konumuyla Çiçekliköy düğün mekanları arasında ön plana çıkıyor. Mekan dekorasyonunda rustik tarz hoşuna mı gidiyor? Cevabın ”Evet!” ise Luka aradığın adres olabilir.

Luka Düğün Fiyatları

Romantizmin? Çiçekliköy’deki adresi Luka, bütçe dostu fiyatları ile öne çıkıyor. Bu özel günün için tercihin Luka Restaurant ise senin için hazırladığımız fiyat tablosunu inceleyebilirsin. ?

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL100 – 200 kişi

Avantajları

 • 24.00’a? kadar eğlencenin hız kesmeden devam ettiği mekanda after party alanı ve after party organizasyonu hizmetlerinden faydalanabilirsin.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarıyla konukların için en iyi seçenekleri tercih edebilirsin. ?️

Çiçekliköy düğün mekanları arasında dikkat çeken Luka’nın açık adresi ise şu şekilde: Çiçekli Mahallesi, Pınar Sokak, No:14, Bornova / İzmir.

8. Lyra Garden

Bornova’nın en güzel kır bahçeleri arasında yer alan Lyra Garden, çiftlerden tam not alan yemek ve kokteyl menüleriyle karşımıza çıkıyor. Açık ve kapalı davet salonu seçenekleri sunan mekanda 400 kişilik bir davetli listesi oluşturabilmen mümkün oluyor.

Çiçekliköy Lyra Garden Düğün Fiyatları

Lyra Garden’da gerçekleştireceğin kır düğünü fiyatları tercih edeceğin hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Düğün tarihi, konuk sayısı ve menü tercihi gibi etmenler fiyatları yakından etkiliyor. Lyra Garden kır düğünü fiyatlarını detaylı incelemek için aşağıdaki tabloya göz atabilirsin:

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL300 – 400 kişi

Avantajları

 • Catering şirketi, organizasyon firması ? ve fotoğraf ekibi gibi hizmetleri dışarıdan temin edebilirsin.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanıyla konuklarına sunacağın ikramlara karar vermek de senin elinde!

Basit bir düğünden öte peri masalı yaşamak istiyorsan Lyra Garden’ın açık adresi şu şekilde: Yaka Caddesi, No:32, Çiçekliköy, Bornova / İzmir.

9. Aktuğ Çiçekliköy

Aktuğ Çiçekliköy, köy havasının hakim olduğu eşsiz tesisiyle İzmir Bornova ilçesinde hizmet veriyor. Otantik tarzı ve sunduğu kişiye özel konsept imkanıyla hayalini kurduğun kır düğünü için aradığın adres Aktuğ Çiçekliköy olabilir!

Aktuğ Çiçekliköy Düğün Fiyatları

Tüm detayların dilediğin gibi olması için çalışan Aktuğ Çiçekliköy, tercih ettiğin hizmetler doğrultusunda san en uygun paket seçeneklerini hazırlıyor. Aktuğ Çiçekliköy düğün fiyatları hakkında fikir sahibi olmak istersen hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsin.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL50 – 100 kişi

Avantajları

 • Aktuğ Çiçekliköy düğün organizasyonun için; catering şirketi, organizasyon firması ve fotoğrafçı gibi hizmetleri dışarıdan temin etmene olanak sağlıyor.
 • Hiç bir detayın atlanmaması için organizasyon danışmanlığı & sorumlusu hizmeti sunuyor.

Aktuğ Çiçekliköy’ün açık adresi şöyledir: Çiçekliköy, Akasya Sokak, No:23, Bornova / İzmir.

Çiçekliköy’ün en iyi kır düğünü mekanları burada!

10. Nanda Restaurant

Çiçekliköy kır düğün salonları incelememizde son durağımız Nanda Restaurant. Geniş menü yelpazesi ve görselliği ile dikkat çeken açık hava düğün yeri, organizasyon desteği ile de beğeni topluyor. Geniş bir kır bahçesi alanı barındıran mekan, nikah ve düğün etkinliklerini iç içe yapmak isteyen adaylar tarafından sıklıkla inceleniyor.

Nanda Restaurant Düğün Fiyatları

Nanda Restaurant Çiçekliköy’de düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor. Düğün & nikah tarihi, menü seçimleri, katılımcı sayısı ve ek talepler fiyatları farklılaştıran etmenler arasında. Nanda Restaurant fiyatları ve kapasiteleri için aşağıdaki tabloyu senin için hazırladık?

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL500 – 2000 kişi
Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Geniş kır bahçesi alanı sana oldukça fazla dekorasyon imkanı sunuyor. Mekan tarafından sunulan dekorasyon, masa giydirme ve tema yaratma hizmetleri de oldukça hoşuna gidebilir. ?
 • Avrupa standartlarındaki ses – ışık ve sahne sistemi ile eğlenceli bir düğün gecesi geçirmen için hiçbir eksik bulunmuyor.

Nanda Restaurant’ın açık adresi ise şu şekilde; Çiçekliköy, Çamlık Caddesi, No:34, Bornova / İzmir.

Bornova’da daha fazla kır düğünü mekanı keşfetmek ister misin?

En popüler Çiçekliköy düğün mekanlarını listelediğimiz yazımızın sonuna geldik. İzmir Bornova ilçesinin tüm güzelliklerini yansıtan bu harika bölge, sana ve ruh eşine şahitlik etmek için hazır bekliyor.

İçeriğimizde yer alan mekanların DüğünYardımcısı.com’a özel sunduğu olanaklardan faydalanmak istersen ”Teklif Al” butonuna tıklaman yeterli. Dilersen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizi de arayabilirsin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!