Eyüp ilçesindeki çeşitli düğün mekanları arasında seçim mi yapacaksın? Eğer cevabın evet ise şuan tam da doğru yerdesin! Mekanları tek tek incelediğimiz içeriğimiz sana yol gösterecek.

İşini kolaylaştırmak için senin için en iyi düğün mekanlarını listelediğimiz yazımızda mekanların özelliklerini, hizmet çeşitlerini ve fiyat bilgilerini bulabilirsin. Kişi başı yalnızca 10 TL’den başlayan fiyatlarla bütçene ve zevkine en uygun seçimi yapabilirsin.

Yeşim Düğün Salonu 

Eyüp İslambey Mahallesi’nde bulunan Yeşim Düğün Salonu uzun yıllardır özel günlere ev sahipliği yapıyor. Mekan sadece düğünlere değil kına, sünnet ve nişan merasimlerinde de hizmet sağlıyor. 

Mekanda 500 kişilik bir davetli kapasitesi bulunuyor. Dekorasyonda beyaz ve altın rengi bir arada kullanılıyor. Masa üstü süsleri, çiçekler ve masa örtüsü seçimi sana bırakılıyor. Mekanda servis 22:00’a, müzik yayını ise 23:00’a kadar sürüyor.

Yeşim Düğün Salonu Fiyatları

Mekanda yemeksiz kokteylli düğün fiyatları paket olarak fiyatlandırılıyor. Paket fiyatları hafta içi 1.000 TL ve hafta sonu 3.000 TL’den başlıyor. Kişi başı belirlenen yemekli düğün fiyatlarına ise tablodan ulaşabilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
10 TL30 TL

Avantajları

 • Mekan tarafından organizasyon sorumlusu atanıyor.
 • Dışarıdan catering firması ile çalışabilirsin.

Mekan ile iletişime geçecekler için adres bilgisi şu şekilde: İslambey Mahallesi, İslambey Caddesi, No:38, 34050, Eyüpsultan.

Renk 4 Düğün Salonu

Renk 4 Düğün Salonu en az 400 en fazla ise 500 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Başta düğün ve nikah merasimleri olmak üzere kına, nişan ve sünnet organizasyonlarında da hizmet veriyorlar.

Kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısıyla beğeni toplayan mekanda mekan giydirme senin seçimlerine göre yapılıyor. Jeneratörü ile elektrik kesintisi yaşanması durumunda düğün sorunsuz devam edebiliyor. Mekan ayrıca canlı müzik hizmeti de sağlıyor.

Renk 4 Düğün Salonu Fiyatları

Renk 4 Düğün Salonu kişi başı belirlenen düğün fiyatlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
30 TL50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Salonda fotoğraf çekmek için fotoğraf alanı tasarlanıyor.
 • Düğün davetiyesi yapımını mekan üstleniyor.

Renk 4 Düğün Salonu açık adres bilgileri şöyle: Akşemsettin Mahallesi, Halıcılar Caddesi, 34080 Fatih/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Topçular Teras Düğün Salonu 

Topçular Teras Düğün Salonu açılır kapanır tavanlı terası ile dört mevsim sorunsuz bir şekilde düğünlere ev sahipliği yapıyor. Düğününü bu sayede her hava koşulunda ister açık havada istersen de kapalı salonda yapabiliyorsun.

Mekanın 750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Misafirlerin için otopark ve vale hizmeti de sağlanıyor. Yemekli düğünlerde isteğin üzerine çocuklara özel menü hazırlanabiliyor. Piyer Loti Tepesi, Adalar ve Çamlıca manzarası ile göz dolduruyor.

Topçular Teras Eyüp Düğün Salonu Fiyatları

Mekanda hem yemekli hem de yemeksiz kokteylli düğün seçenekleri bulunuyor. Kişi başı belirlenen düğün fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
10 TL30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Minik misafirler için çocuk oyun parkı ve palyaço şov hizmeti bulunuyor.
 • DJ, müzik grubu veya orkestra mekan tarafından temin edilebiliyor.

Topçular Teras Düğün Salonu açık adres bilgileri şöyle: Topçular Mahallesi, İncirlik Sokak. No:5, 34055 Eyüpsultan / İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Star Düğün Salonu 

Star Düğün Salonu Eyüp Yeşilpınar Mevkii’nde yer alıyor. Mekanda 1000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Bu özelliği ile kalabalık düğünlerde oldukça tercih ediliyor. Masalar senin seçeceğin şamdanlar ve mevsim çiçekleri ile süsleniyor.

Yemekli düğünlerde beyaz et ya da kırmızı etli menü çeşitleri sunuluyor. Organizasyon öncesinde menü tadımı yapıp menüde değişiklikler yapabiliyorsun. Kokteylli düğün organizasyonlarında da yaş-kuru pasta ve meşrubat seçenekleri bulunuyor.

Star Düğün Salonu Fiyatları

Mekanda yemeksiz kokteylli düğünler paket olarak fiyatlandırılıyor. Paket fiyatları hafta içi 3.000 TL’den, hafta sonu da 7.500 TL’den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar kişi başı belirleniyor. Detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
30 TL50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir

Avantajları

 • Mekan engelli girişine uygun olarak tasarlanmış.
 • Dışarıdan catering ve organizasyon firmaları ile çalışabiliyorsun.

Star Düğün Salonu ile iletişime geçecekler için adres bilgisi şu şekilde: Yeşilpınar Mevkii, Adnan Menderes Caddesi, Metin Kaya Sokak 38/3, 34065 Eyüp/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Eyüp Kültür Sanat Merkezi

Eyüp Kültür Sanat Merkezi ilçede bulunan en iyi düğün mekanlarından biri. Merkez Mahallesi’nde yer alan mekanda 3 farklı davet alanı bulunuyor. Mekan, 650 kişilik balo salonuna, 300 kişilik nikah salonuna ve son olarak 400 kişilik tiyatro salonuna sahip.

Mekan giydirmesi uzman organizasyon ekibiyle senin isteklerin doğrultusunda yapılıyor. Haliç’in hemen yanında yer almasıyla manzarasıyla gözlere hitap ediyor. Mekan kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları bir araya getiriyor.

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Fiyatları

Kişi başı belirlenen yemekli ve yemeksiz kokteylli düğün fiyatlarına aşağıdaki tabloda ulaşabilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
30 TL50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Fotoğraf ve video çekimi için kendi ekiplerine sahipler.
 • 750 araçlık otoparka sahipler.

Eyüp Kültür Sanat Merkezi açık adresi bilgileri şu şekilde: Merkez Mahallesi, Silahtarağa Caddesi, No:18 Eyüp/İstanbul.

Göktürk Garden

Göktürk Garden hem açık hem de kapalı alan seçenekleriyle her mevsim düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Kır bahçesi alanında 1000 ve kapalı balo salonunda ise 200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor.

Mekan doğa içinde olmasıyla huzurlu ve ferah bir düğün ortaya koyuyor. Ayrıca her iki davet alanı da engelli girişine uygun. Düğün öncesinde menü tadımı yapıp, kendi damak tadına göre menüde değişiklikliğe gidebiliyorsun.

Göktürk Garden Fiyatları

Göktürk Garden düğün fiyatları kişi başı olarak belirleniyor. Aşağıdaki tablodan detayları inceleyebilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
50 TL80 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğün sonrası after party organizasyonu için ayrı alan bulunuyor.
 • Vejetaryen menü seçeneği bulunuyor.

Mekanın açık adres bilgisi şu şekilde: Bayrampaşa Belediyesi Mesire Alanı ve Sosyal Tesisleri Kemerburgaz, Göktürk Eyüp/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Spicy Orman Evi 

Spicy Orman Evi doğa ile iç içe yemyeşil bir düğün için en çok tercih edilen düğün mekanlarından biri. İlçedeki en iyi mekanların başında gelen Spicy Orman Evi 750 kişilik kapasitesi ile rüya gibi bir düğün ortamı sunuyor.

Menü seçimlerinde beyaz et, kırmızı et ya da deniz mahsülleri bulunuyor. İster alkollü istersen de alkolsüz içecek ikramı yapılıyor. Mekan giydirme konusunda ise profesyonel olan ekip birçok çeşit konsept sunuyor.

Spicy Orman Evi Eyüp Düğün Fiyatları

Düğün fiyatları kişi başı olarak belirleniyor. Düğünün yapılacağı tarih ve menü seçimlerine göre fiyatta değişiklikler oluyor. Detaylı fiyatlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
150 TL200 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Çocuklar için oyun ve etkinlik alanları bulunuyor.
 • Orman içinde yer alan mekan aynı zamanda göl manzaralı.

Spicy Orman Evi ile iletişim kuracaklar için mekanın adres bilgisi şöyle: Mithatpaşa Mahallesi, Davutpaşa Caddesi, Kurtkemeri Mesire Alanı Eyüpsultan/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Düğününü açık davet alanı türünde düzenlemek istersen Eyüp’ün en popüler kır düğünü mekanlarını buradan inceleyebilirsin.

Şehri Davet Salonu 

Şehri Davet Salonu Alibeyköy Mahallesi’nde yer alıyor. Mekan sadece düğün ve nikah merasimlerine değil, kına, nişan ve sünnet gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Mekanda 400 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor.

Mekanın süslenmesinde kullanılan supla, şamdan,masa örtüleri ve yapay çiçekler gibi çeşitli aksesuarların seçimi sana bırakılıyor. Özel aracı ile gelen misafirlerin için otopark ve vale hizmeti sağlanıyor. Servis 22:00, müzik yayını ise 23:00’a kadar sürüyor.

Şehri Davet Eyüp Düğün Fiyatları

Mekanda ister yemekli istersen de kokteylli düğün yapabilirsin. Kişi başı olarak belirlenen düğün fiyatlarının detaylarını aşağıdaki tablodan görebilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
30 TL50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Organizasyon sorumlusu planlamadan düğünün sonuna kadar sana her konuda yardımcı oluyor.
 • Dışarıdan catering firmaları ile çalışma imkanın bulunuyor.

Mekanın açık adresi şu şekilde: Alibeyköy Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, No:93, Eyüpsultan / İstanbul.

Kına gecesi mekanı seçimini henüz yapmadın mı? Eyüp’ün en iyi kına salonları bi’tık uzağında!

İzdivaç Düğün Salonu 

İzdivaç Düğün Salonu Yeşilpınar Mahallesi’nde bulunuyor. Mekanda 750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Dekorasyonda ve masa-sandalyelerde beyaz rengi tercih ediliyor. Bu sayede senin seçeceğin masa örtüsü, sandalye süsü vb. aksesuarlar ne renk olursa olsun uyum yakalanıyor.

Mekanda servis ve müzik yayını 23:00’a kadar kesintisiz devam ediyor. Düğün dışında nişan, sünnet ve kına gibi özel günlere de ev sahipliği yapılıyor. Kendine özel bir mekan giydirme istersen dışarıdan organizasyon firması ile çalışma imkanın bulunuyor.

İzdivaç Düğün Salonu Fiyatları

İzdivaç Düğün Salonları kokteylli yemeksiz gerçekleşecek düğünleri paket şeklinde fiyatlandırıyor. Bu paket fiyatı 3.000 TL’den başlıyor. Düğün günü ve hizmet içeriklerine göre değişiklik olabiliyor. Kişi başı hesaplanan yemekli düğün fiyatlarına ise tablodan ulaşabilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
10 TL30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Oldukça merkezi konumu ile hemen hemen her yerden tek vesait ile ulaşım sağlanabiliyor.
 • Menüde değişiklik yapma hakkın bulunuyor.

İzdivaç Düğün Salonu adres bilgisi şöyle: Yeşilpınar Mahallesi, Girne Caddesi, No:55 Eyüp/ İstanbul.

Altın Boynuz Düğün Salonu

Altın Boynuz Düğün Salonu İslambey Mahallesi’nde konumlanıyor. Mekanda en az 400 en fazla ise 750 kişilik düğünler rahatlıkla yapılabiliyor. Servis saat 22:00’a, müzik yayını da 23:00’a kadar devam ediyor. Mekanın organizasyon sorumlusu işini kolaylaştırıyor.

Yemekli düğünlerde menü tadımı ve menüde değişiklik yapma hakkın bulunuyor. İstek üzerine çocuklara özel menü de hazırlanabiliyor. Bunlara ek olarak catering firmalarından yardım alabiliyorsun. Mekan giydirme tamamen senin seçimlerine göre yapılıyor.

Altın Boynuz Düğün Salonu Fiyatları

Altın Boynuz Düğün Salonu’nda yemeksiz olarak yapılan kokteylli düğünlerin fiyatları paket şeklinde hesaplanıyor. Paketlerin başlangıç fiyatı hafta içi 2.000 TL, hafta sonu ise 5.000 TL oluyor. Kişi başı belirlenen yemekli düğün fiyatları ise aşağıdaki tabloda yer alıyor.

Hafta İçi Hafta Sonu
50 TL80 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Hangi menüyü seçersen seç düğün pastasını mekan üstleniyor.
 • Dışarıdan organizasyon firması getirebiliyorsun.

Altın Boynuz Düğün Salonu ile iletişim kuracaklar için mekanın adres bilgileri şu şekilde: İslambey Mahallesi, Hz. Halid Bulvarı, 34050 Eyüpsultan / İstanbul.

Meşale Düğün Salonu 

Meşale Düğün Salonu 2002 yılından beri Eyüp merkezde hizmet veriyor. Merkezi konumuyla ulaşım konusunda bir problem yaşanmıyor. Mekanda 400 kişilik davetli ağırlanabiliyor. Yardımcı hostesler misafirlerini kapıda karşılıyor.

Mekanın dekorasyonunda beyaz rengi tercih edilmiş. Masa ve sandalye süslemelerinde ise mavi, sarı ve pembe renklerinden istediğini seçebiliyorsun. Düğün öncesinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapabiliyorsun. Çocuklara özel menü seçeneği de bulunuyor.

Meşale Düğün Salonu Fiyatları

Yemekli düğün için belirlenen kişi başı fiyatlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Hafta İçi Hafta Sonu
10 TL30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Çocuklar için oyun alanı bulunuyor ve çeşitli etkinlikler yapılıyor.
 • Mekanın bünyesinde profesyonel müzisyenler bulunuyor.

Meşale Düğün Salonu’nun açık adres bilgileri şu şekilde: Eyüp Merkez, Tülbentçi Muhittin Sokak, 34050 Eyüpsultan /İstanbul.

Eyüp’te daha fazla düğün salonu incelemek ister misin?

En Popüler Eyüp Düğün Salonları yazımı burada bitiriyoruz. Umarız ki düğün mekanı konusunda sana yardımcı olmuşuzdur. Eğer hala aklında soru işaretleri varsa her zaman yanındayız! Hemen DüğünYardımcısı.com’un danışmanlık servisinden ücretsiz olarak hizmet alabilirsin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!