En Popüler Karşıyaka Düğün Salonları

Karşıyaka düğün mekanları konusunda tercih edebileceğin çok çeşitli alternatif bulunuyor. Düğün salonları da sundukları geniş hizmet yelpazeleriyle ön plana çıkıyor.

Her bütçeye yönelik de mutlaka bir seçenek yer alıyor. Bu mekanlardan en popüler olanlarını senin için derledik. Üstüne bir de kampanyalar ve fırsatlardan bahsettik. Bu sayede hem zamandan hem bütçeden tasarruf edeceksin. Dilersen ilk mekan önerimize geçelim. ?

Katlı Pazar Yeri Düğün Salonu

Tecrübeli ekibi ile kına, nişan, sünnet gibi organizasyonların altından başarıyla kalkan mekan, düğün organizasyonunda da başarısını devam ettiriyor.

Belediye iştiraki olması sebebiyle de uygun fiyat avantajlarına sahip. Tüm bu ayrıcalıklar bir araya gelince Karşıyaka düğün mekanları arasında tercih edebileceğin en popüler mekanlar arasında yer alıyor.

Katlı Pazaryeri Düğün Salonu Fiyatları

Katlı Pazar Yeri Düğün Salonu sunduğu birçok hizmeti standart pakete dahil olarak sağlıyor. Orkestra, fotoğraf ve video çekimi, pasta ve meşrubat ikramı, masa ve sandalye giydirmeleri gibi çok çeşitli hizmet standart paketin içerisinde yer alıyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL100 – 300 kişi

Avantajları 

 • Sandalye giydirmelerinde renk seçimi olanağı sağlıyor.
 • Bolca eğlenebilmen için geniş repertuarlı orkestra istediğin müzikleri sahneliyor.?
 • En güzel anların hatıralarda yerini alsın diye fotoğraf ve video çekimi de mekan tarafından yapılıyor.?

? Katlı Pazaryeri Düğün Salonları adresi: Bahçelievler Mahallesi, 1851/10 Sokak, No: 3, Karşıyaka / İzmir.

Karşıyaka Öğretmenevi Düğün Salonu

Karşıyaka Öğretmenevi hem sağladığı hizmetler, hem merkezi konumu, hem de uygun fiyat politikasıyla mutlaka görmen gereken düğün salonları arasında yer alıyor. 4 farklı salonda hizmet verebilen bu mekan, davet edeceğin 350 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip.

Karşıyaka Öğretmenevi Düğün Fiyatları

Karşıyaka Öğretmenevi tercih edeceğin yemekli veya yemeksiz organizasyon türüne göre bir fiyat çıkarıyor. Daha sonra ise düğününü hafta içi mi yoksa hafta sonu mu yapmak istediğine göre fiyatlar belirleniyor. Standart paket 2.000 TL üzerinden fiyatlanıyor. Yemekli düğün tercih etmen halinde ise menü fiyatları 30 TL’den başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL100 – 350 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Merkezi konumu sayesinde İzban’a, vapur iskelesine ve otobüs durağına yürüme mesafesinde bulunuyor.?
 • Yaz veya kış olması fark etmiyor. Klima ve havalandırma sistemleri sayesinde yılın her ayı düğün yapmanı mümkün kılıyor.
 • Toplu taşıma ile gelecek olan davetliler için merkezi konumu ile avantaj sağlıyor fakat özel araç ile gelecek olanların da park yeri aramasına gerek kalmıyor. Çünkü mekanda 30 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor.
 • Ücretsiz kablosuz internet hizmeti ile davetliler çektiği düğün videolarını herkesle paylaşıyor.

? Karşıyaka Öğretmenevi Düğün Salonu nerededir dersen işte açık adresi: Bahçelievler Mahallesi, 1851/4 Sokak, No: 15, Karşıyaka / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Kent A.Ş Düğün Salonları

Karşıyaka düğün salonları arasında bolca davetliyi ağırlayabileceğim bir mekana ihtiyacım var diyorsan sana önerimiz Kent A.Ş Düğün Salonları olur. Çünkü hem açık alanı hem de kapalı alanı aynı mekanda bulunması sayesinde geniş bir kapasite sunuyor.

Açık alanda davet edebileceğin 1000 kişilik, kapalı alanda ise 2000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Kalabalık düğünler boğucu olur dersen, endişelenmemeni öneririz. Çünkü kolonsuz ve yüksek tavanlı mimarisi ile gayet ferah bir düğün gerçekleştirmeni sağlıyor.

Kent A.Ş Karşıyaka Düğün Fiyatları

Kent A.Ş Düğün Salonları’nda bütçeni etkileyen iki ana unsur bulunuyor. Bunlardan ilki düğününü hafta içi günlerde mi yoksa hafta sonu günlerde mi yapmak isteyeceğin oluyor. Bu konuda kararını verdikten sonra ise yemekli mi yoksa kokteylli mi istediğine göre fiyatlar belirleniyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL750- 2000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Bu mekan aynı zamanda bir restoran olarak hizmet veriyor. Bu fırsatı değerlendirerek düğünü bir ziyafet şölenine çevirebilirsin.
 • Müziğe doymak istiyorsan canlı müzik grubu ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenebilirsin.?
 • Düğününe çocukları ile gelecek ebeveynler de düğünün tadını çıkarabilsin diye çocuk parkı yer alıyor. ?

? Kent A.Ş Restaurant ve Davet Alanları nerededir diyorsan işte açık adresi: İsmail Sivri Sokak, 1807/1, No: 17, Bostanlı, Karşıyaka / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Kına gecen için mekan seçimini henüz yapmadın mı? En iyi Karşıyaka kına gecesi mekanlarını buradan inceleyebilirsin.

Karşıyaka Belediyesi Düğün Salonu

Karşıyaka Belediyesi Düğün Salonu olarak da bilinen İsmail Cem Kültür Merkezi Düğün Salonu, 300 kişilik kapasitesiyle seni bekliyor. Bütçen kısıtlı olsa da, uygun fiyatları ile her bütçeye yönelik bir düğün gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor.

Karşıyaka Belediyesi Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın amacı her bütçeden insanın eşit bir şekilde faydalanmasının sağlanması oluyor. Bundan dolayı 2.000 TL’den başlayan standart paket fiyatlarına sahip. Yemekli düğünler için ise fiyatları 30 TL’den başlayan fırsatlar sunuyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL100 – 300 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Uygun fiyatları ile ister yemeksiz, ister yemekli bir düğün gerçekleştirmeni sağlıyor.
 • Mekanın sağladığı orkestra grubu unutulmaz bir müzik keyfi yaşatıyor. Bu deneyimli orkestra, seçtiğin müziklere göre özel bir program akışı da oluşturabiliyor.
 • Fotoğraf ve video çekimi için de masraf yapmana gerek kalmıyor. ? 25 fotoğraf ve 2 saatlik video kaydı düğün bitiminde teslim ediliyor.

? Karşıyaka Belediyesi Düğün Salonu adresi: Cumhuriyet Mahallesi, 7449. Sokak, No: 1, Karşıyaka / İzmir

Bahçelievler Düğün Salonu

Bolca kişiyi davet etmek istiyorum ama aradığım kapasitede bir mekan bulamıyorum diyorsan artık aramana gerek yok. Çünkü 1000 kişilik kapasitesiyle Bahçelievler Düğün Salonu emrine amade.

İstersen yemekli, istersen yemeksiz seçeneklere yer veren bu mekan, popüler Karşıyaka düğün mekanları denilince ilk akla gelenlerden oluyor. İkramlarından süslemesine kadar her şeye senin karar verdiğin bu mekanda deneyimli ekibi de kusursuz bir düğün için daima yanında bulunuyor.

Bahçelievler Düğün Salonu Fiyatları

Fiyatları aşağıdaki tablomuzdan detaylıca inceleyebilirsin:

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL500 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Rengarenk bir salon mu yoksa beyazın sadeliği mi? Mekanın giydirmeleri konusunda renk seçimleri senin istediğin şekilde uygulanıyor.
 • Bütçene göre seçeceğin yemeksiz veya yemekli seçeneklere yer veriyor.
 • Organizasyon sorumlusu düğün yükünü omuzlarından alıyor. O tüm organizasyonu senin kararlarına göre yönetirken sana sadece düğünün keyfini çıkarmak kalıyor.?

? Bahçelievler Düğün Salonu adresi: Bahçelievler Mahallesi, 1851/10 Sokak, Karşıyaka / İzmir.

Best Western Premier Karşıyaka

İzmir’in kalbi Karşıyaka’da otelde düğün konseptini değerlendirebileceğin mekanlar da yer alıyor. Best Western Premier ise zarif dekorasyonu, romantik süslemeleri ve özel menüleri ile öne çıkıyor. Üstelik hem yemyeşil kır bahçesi hem de göz alıcı balo salonu düğünün için kapılarını açıyor.

Samimi bir kır düğünü düzenlemek istiyorsan 500 kişilik kır bahçesini tercih edebilirsin. Bolca davetlinin katılacağı bir düğün için ise yüksek tavanlı ve kolonsuz otel şıklığı sunan 1000 kişilik balo salonunu değerlendirebilirsin.

Best Western Premier Karşıyaka Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatlarını organizasyon türü ve haftanın günleri belirliyor. Hafta sonu ve yemekli bir düğün istersen 150 TL fiyat belirlenirken, kokteylli ve hafta içi olması durumunda 80 TL’ye kadar düşüyor.

FiyatlarıKapasitesi
80 TL – 150 TL500 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • İster yağmur yağsın, ister kar… Mekandaki kapalı ve açık alanlar sayesinde hava koşulu fark etmeksizin dört mevsim boyunca hayalindeki düğün gerçekleştirilebiliyor.
 • Yemekli veya kokteylli; bütçene uygun set menüler veya kendin özel hazırladığın menüler arasından kararı sana bırakıyor.
 • Profesyonel düğün orkestrası son teknoloji ışık ve ses ekipmanları ile birleşince eğlenceye doyum olmuyor.?
 • Şehrin merkezinde yer alan bu düğün otelinde park yeri bulamam diye düşünme. 200 araçlık otopark kapasitesi ile aracın güven içinde seni bekliyor.

? Best Western adresi: Şemikler Mahallesi, Anadolu Caddesi, No: 695, Karşıyaka / İzmir.

Karşıyaka’nın en çok tercih edilen davet alanları, DüğünYardımcısı.com’a özel kampanyaları ile birlikte bi’tık uzağında!

Cumhuriyet Düğün Salonu

Karşıyaka düğün mekanları içinde profesyonel hizmet ve deneyimli ekibi ile Cumhuriyet Düğün Salonu popüler tercihler arasında yer alıyor. Önce müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren mekan, senin fikirlerine göre bir düğün oluşturmayı amaçlıyor. Bunun için de mekanın süslemesi konusunda kararı sana bırakıyor.

Cumhuriyet Düğün Salonu Fiyatları

Cumhuriyet Düğün Salonu’nda standart paket fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Yemekli menülerde ise 30 TL’den başlayan fiyatlara sahip.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL100 – 300 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğün organizasyonu konusunda kafan karışıksa mekanın organizasyon sorumlusu senin için her şeyi planlıyor ve sorunsuz hallediyor.
 • Mutluluğun yıllar sonra bile hatırlansın diye fotoğraf ve video çekimi pakete dahil olarak yapılıyor.?
 • İster halay, ister vals; geniş repertuarlı orkestra sen ne istiyorsan onu çalıyor. ?

? Cumhuriyet Düğün Salonu adresi nerededir diyorsan: Cumhuriyet Mahallesi, 6653 Sokak, 182-2, Karşıyaka / İzmir.

Henna Garden Düğün Salonu

Şehirden uzaklaşmadan ama şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzakta bir düğüne ne dersin? Seni Henna Garden Kır Düğünü Salonu ile tanıştıralım. Hem özel araç ile hem de toplu taşıma ile rahatça buraya gelebilirsin.

Bu şık ve modern mekanda 2 ayrı alan bulunuyor. Kır bahçesi olarak kullanılan açık alan ve hoş bir dizayna sahip olan kapalı salon arasından seçimini yapabilirsin. Oturmalı düzende 750 kişiyi, kokteyl düzende 1000 kişiyi ağırladığın harika bir düğün gerçekleştirebilirsin.

Henna Garden Düğün Salonu Fiyatları

Henna Garden fiyatları konusunda Karşıyaka’nın en uygun fiyatlı mekanları arasında yer alıyor. Bütçenden tasarruf etmek istiyorsan bu mekanı mutlaka listene almanı öneririz. Yemekli düğün tercih edersen fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında seçtiğin menülere göre fiyatlanıyor. Çeşit çeşit ikramın yer aldığı bir kokteyl düşünüyorsan 10 TL’den başlayan cazip fiyatlara sahip.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL500 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Her bütçeye hitap edecek bir fiyat politikasına sahip.
 • Düğünün her anı barkovizyon ekranından tüm salona yayınlanabiliyor. Dahası sen ve eşinin fotoğraflarından özel fotoğraf gösterisi salona yayınlanıyor.
 • Fotoğrafçı ve kameraman için dışarıdan anlaşmana gerek kalmıyor. Mekan video ve fotoğraf çekimlerini profesyonel bir şekilde kendi ekibi ile yapıyor.
 • Davetliler çektiği düğünün eğlenceli anlarını ücretsiz internet hizmeti sayesinde herkesle paylaşıyor.?

? Henna Garden nerededir, nasıl gidilir diyorsan işte yol tarifi: Cumhuriyet Mahallesi, Anadolu Caddesi,  No: 606 Karşıyaka / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Düğününü açık davet alanında mı gerçekleştirmek istiyorsun? Karşıyaka’nın en iyi kır düğünü mekanları burada!

İncirin Altı

Mekandaki incir ağacı gibi tarihe meydan okuyan bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan İncirin Altı’nda buluşalım. Söz ve nişan organizasyonu konusunda popüler olan mekan, düğün organizasyonunda da oldukça iddialı. Samimi ve hoş dekorasyonu ile gözden kaçmaması gereken detaylara yer veriyor.

Beyaz masalar ve tiffany sandalyelerin renk renk süslemelerini ise sana bırakıyor. Seçtiğin renklere ve konsepte göre mekan bambaşka bir görünüme kavuşuyor. Ayrıca bu güzel bahçeyi aratmayacak bir kapalı alana da sahip.

İncirin Altı Karşıyaka Düğün Fiyatları

İncirin Altı düğün yapacak olan çiftlere 30 TL’den başlayan fırsatlar sunuyor. Mekanda yemekli düğün yapmak istersen de fiyatları 40 TL ile 50 TL arasında belirleniyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL100 – 200 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğün günü benim elim ayağıma dolanır diye endişelenme çünkü organizasyon sorumlusu tüm detayları sen düşünmeden halletmiş olacak bile.
 • Bahçede düğün bambaşka keyifli oluyor ama olumsuz hava koşullarına denk gelirsen sığınacağın 200 kişilik kapalı alan da mevcut.
 • Asma lambalar ile her yer ışıl ışıl, ses sistemi ise salonun her yerinin duyulacak şekilde ayarlanıyor.??

? İncirin Altı adresi ise şöyle: Bahçelievler Mahallesi, Rüştü Şardağ Caddesi,  No: 9/2 A, Karşıyaka / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Maksim Düğün Salonu

En popüler Karşıyaka düğün salonları yazımızın son durağı ise Maksim Düğün Salonu. Nişan, söz, sünnet, kına gecesi gibi birçok davetin yanında düğünlerde de sıklıkla çiftlerin tercihi oluyor. Hem 150 kişilik açık terası, hem de 350 kişilik kapalı salonu ile mutlaka görmen gereken salonlar arasında yer alıyor. Üstelik burada hizmetler düğünden önce başlıyor ve düğün sonrasına kadar geniş bir süreci kapsıyor.

Maksim Düğün Salonu Fiyatları

Mekanda bütçenin ne kadar olduğu hiç sıkıntı değil. Çünkü her bütçeye yönelik seçeneklerle hem cebini hem yüzünü güldürüyor. ? Kısıtlı bir bütçem var dersen pasta ve meşrubattan oluşan standart yemeksiz menü imkanını değerlendirebilirsin. Çeşit çeşit ikramlar ve içecekler için ise 10 TL’den başlayan kokteyl menü sana daha uygun.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL150 – 350 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğünden önce hizmetlerin başladığından bahsetmiştik. İstersen VIP araç hizmeti alabiliyorsun. Bu aracın süslemesi de mekan tarafından yapılıyor. 
 • Salonun dekorasyonu, süslemesi ve giydirmesi senin seçtiklerine göre özenle yapılıyor. Sana sadece düğününe bir misafir gibi gelmek kalıyor.
 • Mekanın sağladığı vip araç ile salona geldin ve havalı bir şekilde indin. Salona giriş yapmanla beraber volkan, konfeti, lazer ve sis şovları ile bambaşka bir atmosfer yaratıyor.
 • Yüksek kaliteli ses sistemi ve dev sinevizyon ekranından bu mutlu anların tüm salona yayınlanıyor.
 • Sana özel düğün pastası kesilirken anı defteri de davetlilerin güzel dileklerini yazması için tüm salonu dolaşıyor. 

Hemen Fiyat Al

?Elit Maksim Düğün Salonu adresi: Zübeyde Hanım Mahallesi, 7448/7 Sokak, Elit Sitesi, Kat: 1,  No: 103, Karşıyaka / İzmir.

Karşıyaka’da daha fazla düğün salonu incelemek için buraya!

En Popüler Karşıyaka düğün salonları yazımız burada son buluyor. Fakat sana sunduğumuz fırsatlar ve avantajlar asla son bulmuyor. Danışmanlık servisimizle ücretsiz olarak iletişime geçerek beğendiğin mekanın kampanyalı fiyatları hakkında bilgi alabilirsin.

Beğendiğin mekan demişken, sen düğününü bu mekanlardan hangisinde yapmak istersin? Fikirlerini yorumlarda bekliyoruz! Şimdiden sonsuz mutluluklar dileriz.???

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!