En Romantik Dans Şarkıları Türkçe

Düğününüzün en önemli anlarından biri olan ilk dans ve seçeceğiniz dans şarkıları dize özel ve türkçe özel olmalıdır.

Rüya gibi bir geleceğin ilk adımıdır düğün dansı. O an tüm gözler gelin ve damadın üzerindedir. Herkes o parıldayan ışıkların altında yapılacak ilk dansı heyecanla beklemektedir. Bu en önemli anı, kimsenin unutamayacağı bir şölene çevirmek de sizlerin elindedir. Bunun yolu da güzel bir dans şarkısı seçmekten geçer. Dans şarkıları türkçe olmalı ki duygularınızı en iyi şekilde yansıtabilin. İşte bizden size o önemli dakikalar için kullanabileceğiniz birkaç tavsiye…

evlilik-dans

Bülent Ortaçgil – Sensiz Olmaz / Dans şarkıları türkçe

Sevdiğinizin gözlerine bakarak, onsuz bir hayatın imkansızlığını anlatmak istiyorsanız Bülent Ortaçgil’in Sensiz Olmaz parçası romantik bir seçim olacaktır.

Kenan Doğulu – Tencere Kapak / Dans şarkıları türkçe

Birbiriniz için ne kadar uyumlu olduğunuzu, birbirinizin tamamlayıcısı olduğunuzu haykırmak istiyorsanız Kenan Doğulu duygularınızın tercümanı olarak hazır bekliyor. Unutmayın bu sizin ilk dansınız ve birkaç dakikalığına o sahne sadece ve sadece sizin olacak. Işıklar yıldızınız olup sizi parlatacak, bu anı doyasıya yaşayın.

İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibime / Dans şarkıları türkçe

Milyarlarca insan arasından O’nu, yani kalbinizin tek sahibini bulduğunuz apaçık ortada. Bunu taçlandırmak için de İrem Derici sizler için söyleyecek. Bir an için tüm konukları unutun ve şarkının duygusuna vara vara ilk dansınıza odaklanın. “Sen varsan her yer huzur” diyor İrem Derici, unutun herkesi, ölümsüz kılın o anı.

Rafet El Roman – Seni Seviyorum / Dans şarkıları türkçe

“Seni Seviyorum!” İlk dansınızda, gözlerinizin buluştuğu o duygu yüklü dakikalarda fonda çalan Rafet El Roman ve onun duygulara tercüman olan güzel sözleri. Çiftlerin birbirine söylemekten bıkmayacağı bu söz ve şarkı düğününüzün sloganı olmaya ve o anları defalarca yaşatmaya geliyor.

Mustafa Ceceli – Hastalıkta Sağlıkta / Dans şarkıları türkçe

Bir ömür boyu mutluluğa atılan ilk adım, ilk danstan geçiyor tabi ki. Bu birlikte birbirinizin destekçisi olduğunuzu herkese ispat etmek istiyorsanız bu şarkı tam da size göre. Romantik dakikalar yaşamak ve yaşatmak için, “Hastalıkta Sağlıkta” birbirinizin yanında olacağınızı bütün davetliler önünde ilan edeceğiniz bu duygusal şarkı, ilk dansınız için oldukça harika bir seçim olacaktır.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!