En Romantik Sevgililer Günü Mesajları

İlişkiniz için anlatılmaz yaşanır mı dersiniz? Gerçekten büyük bir aşkı sözcüklere sığdırmak hiç kolay değil. Fakat aşkınızı güzelleştirmek için kullanabileceğiniz bazı cümleler var.

Yılın her günü çok özel olan aşkların ortak kutlama tarihi gelip çattığında hazırlıklı olmakta yarar var: 14 Şubat Sevgililer Günü! Ona aşkınızın büyüklüğünü anlatmak ve yüzüne tatlı bir gülümseme kondurmak için Sevgililer Günü mesajları kadar güzel fırsat olamaz!

Onu anlatmaya kelimeler yetmese bile her aşkı süsleyecek bazı cümleler vardır. Senin için önerilerimizi hazırlarken ilişkinin birkaç farklı dönemini göz önünde bulundurduk.

????????????????????????????????????????????????

1.İlişki: Romantizm henüz çok taze ve heyecan doluyken Sevgililer Günü’nde ona kendini bu mesajlarla çok özel hissettirebilirsiniz:

Hayatın bu kadar güzel olduğunu senin yanından bakınca öğrendim. Hep yanımda kal, gözlerim hiç kapanmasın.

Seni tanıdığım gün aşkın günüydü. Şimdi her gün bizim günümüz! Sevgililer Günümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Mutlu olmak için çok güzel bir sebebim var artık. Adı sensin. Her günüme mutluluk kattığın için çok teşekkürler sevgilim.

2. İleri İlişki: İlişkiniz olgunluk dönemine girdiyse Sevgililer Günü mesajlarınız da olgunluk döneminde olabilir:

Kişisel tarihimin en önemli günü seni tanımak oldu bebeğim. Şimdi seninleyken tüm günler bir diğerinden daha önemli. Beraber “evet” diyeceğimiz en büyük günümüze kadar…

Seni sadece sevmiyorum, seninleyken kendimi de daha çok seviyorum. Kendimin en güzel halini benimle tanıştırdığın için çok teşekkürler sevgilim. Seni tanıdığım için dünyanın en şanslı insanıyım. Bizi çok seviyorum.

Bu beraber kaçıncı Sevgililer Günümüz? Bu seninle kaçıncı güzel günüm? Bu zamanlardan daha çok olacağını bilmek her güne inancımı artırıyor. Hayatımı anlamlı kılıyorsun sevgilim. Her şeyimsin.

3. Bir seviye ileri: Sevgililer günü mesajını daha anlamlı kılmak istemez misin? Asla unutamayacağı bir 14 Şubat sürprizi istersen:

Bugün tüm çiftler için özel, ama benim için biraz daha anlamlı aşkım. Çünkü sen benim sevgilimsin, başkasının değil! Bu özel günü bu yüzden daha özel kılmak istiyorum. Bundan sonra her gün sevgililer günümüz olsun diye benimle evlenir misin? Seni çok seviyorum.

4. Evli aşıklara: Romantizmin ölmediğini herkese kanıtlamak isteyen çiftler için:

Hayatımın en doğru kararı sensin. En doğru “evet”imsin. Hep yanımda ol aşkım.

Sevdiğiniz insanı gülümserken görmek gibisi yoktur, değil mi? Her fırsatta sizin için ne kadar özel olduğunu gösteren sözler fısıldayın, sevgililer günü mesajlarınız hep aşk dolu olsun!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!