En Saçma Evlilik Teklifi Fikirleri

Saçma evlilik teklifi fikirleri ile en özel gününüz kabusa dönmesin. İşte, uzak durmanız gereken evlilik teklifleri…

Evliliğe Açılan Kapı

Evlilik teklifi fikirleri evliliğe açılan kapıyı temsil eder ve bu teklifler en az evlilik kadar ciddidir. O sebeple ön hazırlığınızı yapmadan, eşe dosta danışıp onlardan fikir almadan ve en önemlisi de yaratıcılığınızı devreye sokmadan evlilik değil, sinemaya gitmeyi dahi teklif etmeyiniz sevdiceğinize…

??????

Oldukça sıradan, yaratıcılıktan uzak ve partnerinizin yüzünde bir ekşime uyandıran o saçma evlilik teklifi fikirleri zihninizden çıksın, sizden uzak dursun.

Peki, nedir bu saçma evlilik teklifi fikirleri Özellikle kaçınmanız gereken bu sıradan teklifleri neden asla yapmamalısınız?

Uzak Durmanız Gereken Evlilik Teklifleri

1. Medya Aracılığı İle Evlenme Teklif Etmek

Allah muhafaza diyoruz, sakın ola böyle bir hataya düşmeyin. Televizyonlara çıkıp, radyolara bağlanıp ‘Buse, aşkım seni çok seviyorum. Benimle evlenir misin?’lere hepiniz aşinasınız. Ve dahası ardından kopan alkış kıyamete de… Ama inanmayınız, alkışlayanların hepsi içlerinden o an sadece şunu geçiriyor ‘Benimki böyle bir şey yapmasa bari…’ En saçma elilik tekliflerinde liste başıdır kendisi, aman diyelim.

2. Başkalarının Özel Günlerinde Yapılan Teklifler

Saçma evlilik teklifi fikirleri içinde yerini almış bir başka örnek… İki pırıltılı ışık, hafif müzik, biraz da kalabalık görünce dayanamayıp ‘ben de evlensem bak böyle olur’ mantığından mı gelir bu his? Bilmiyoruz. Ama arkadaşınızın düğününde, yeğeninizin kınasında, amcaoğlunun nişanında yapmayın böyle şeyler. Bir başkasının özel gününden nemalanmayın, bırakın o gün onlara özel olsun. Araya sıkıştırır gibi evlenme teklifi mi olur?

3. Yemeğe Çıkartıp Evlenme Teklif Etmek

“Benimle evlenir misin?” , “Çorbayı içelim de, sonra konuşuruz. Soğuyacak yoksa…” , “Benimle evlenir misin?” , “Bi elini yıkasaydın ama, lahmacun yedin bak. Dokunma yüzüğe dur, ver ben takarım kendime…” Örnekler uzar gider… Yemekte sadece yemek yiyin. Böylesine sıradan bir eylemi, hayatınızın dönüm noktası için aracı haline getirmenize ne gerek var ama değil mi?

4. Evi Güllerle Donatarak Evlilik Teklif Etmek

Okurken tüyleriniz diken diken olmadı mı? 21. Yüzyılda hala bunu yapanlar kaldı mı? Dahası böylesine banal numaralardan etkilenen insanlar var mı?

sevgiliye-hediye-olmayi-hak-eden-el-yapimi-calisma______________

Onca güle kıyacağınıza, sevdiceğinizi bir botanik bahçesine götürüp orada evlenme teklif edin. Hem alt metni de sağlam olur: “Gülü sana değil, seni güle götürdüm. Demetine değil, bahçesine layıksın. Demette gül solar ama burada gül solsa da, yerine yenisi çıkar. Aşkımız da böyle olsun, tıpkı buradaki güller gibi her gün yenilensin. Haydi, evlenelim o halde?” Net kere net daha orijinal bir çıkarım.

Bu dört teklif çeşidinden de mutlaka uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Partnerinizin yüzünde hayal kırıklığı yerine bir gülümseme meydana getirmek için daha orijinal fikirler düşünün. Yani kısaca, daha çok çalışmanız gerek, çok…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!