En Şık Göl Manzaralı Ankara Düğün Mekanları

Ankara, deniz kenarında düğün hayali kuran çiftlere bu atmosferi yakalayan birbirinden şık göl manzaralı düğün mekanlarına ev sahipliği yapıyor.

Başta Gölbaşı, Çankaya, Eryaman olmak üzere Ankara’nın birçok ilçesi, Eymir ve Mogan gölü manzarasını gözler önüne seren düğün mekanları ile çevrili. Haydi hiç vakit kaybetmeden seni mekanlar ile tanıştıralım.

Göl Düğün Salonu

Ankara düğün salonları incelememizin ilk durağı Göl Düğün Salonu oluyor. Gölbaşı ilçesinde konumlanan mekan, adından da anlaşılacağı üzere göl manzarasıyla misafirlerin beğenisini kazanıyor. 750 kişilik kapalı davet alanı ile hizmet veren mekan, bu büyüleyici manzaraya şahit olman için açık hava salonuna da sahip.

Ayrıca yapay çiçek süslemeleri, supla, şamdan ve gelin yolu gibi süslemeler ile de bu eşsiz atmosfere sahip salonlar renklendiriliyor. Daha konsept dekorasyon seçenekleri için de dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşabiliyorsun.

Göl Düğün Salonu Fiyatları

Göl Düğün Salonu’nun fiyatları kişi başı olarak 30 TL’lik bir değere denk geliyor. Bu fiyat yemekli menü seçiminde yükselirken pasta ve meşrubat ikramları ile gerçekleştirmek istediğin düğünde azalıyor. Detaylar ise aşağıda seni bekliyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 70 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Göl Düğün Salonu’nu 360derece sanal tur ile keşfet ☝️

Avantajları

 • Şehir merkezindeki konumuyla da kolay ulaşım imkanı sunuyor.
 • Üstelik bünyesindeki aşçılar ile yemekli bir düğün gerçekleştirebiliyorsun.

Göl Düğün Salonu adresi: Gaziosmanpaşa, Sahil Cad., No:12, 06830, Gölbaşı / Ankara.

Kronos Hotel

Gölbaşı ilçesinde en sık tercih edilen Ankara düğün salonlarından bir diğeri ise Kronos Hotel. Mekan sunduğu göl manzarası ile otelde düğün yapma imkanı sunuyor. Bünyesindeki aşçılar ile de yemekli bir düğün gerçekleştirebiliyorsun.

Eğer misafirlerine sunulacak menülerde değişiklik yapmak istersen de tek yapman gereken düğün gününden önce salonun sunduğu menü tadım hizmetinden yararlanmak ve damak zevkine uygun olarak menüde istediğin değişikliği yapmak oluyor. Çocuklara özel, vegan, vejetaryen ve diyabetik menü seçeneklerinin de bulunduğunu söylemeden geçmeyelim.

Kronos Hotel Düğün Fiyatları

Kronos Hotel’in düğün fiyatları kişi başı olarak 50 TL’den başlıyor. Hafta içi yapmak istediğin kokteylli düğün fiyatına denk gelen bu rakam hafta sonu 80 TL’ye kadar artıyor; yemekli düğünler de ise 100 TL’ye yükseliyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
50 TL – 80 TL80 TL – 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Ankara düğün salonunun göl manzarasını tepeden izlemeni sağlayan açık hava davet alanı da bulunuyor.
 • 250 araç kapasitesine sahip otoparkı ve vale hizmetiyle de misafirlerini ve seni park yeri aramaktan kurtarıyor.
 • Normal günlerde otel olarak hizmet verdiği için de şehir dışından gelen misafirlerine konaklama imkanı da sunuyor.

Kronos Hotel adresi:  Sahil Yolu Cad., Konya Yolu 363, No:2, 06830, Gölbaşı / Ankara.

Mogan Park Maya

Mogan Gölü’ne sıfır konumda olan bir Ankara düğün salonunda mutluluğunu sevdiklerinle paylaşmak istediğini duyar gibiyiz. O zaman sana çok güzel bir önerimiz var. Mogan Park Maya, 1000 kişilik kapasiteye sahip kapalı salonunda Mogan Gölü manzarasını gözler önüne seriyor.

Sen sevdiklerinle bu manzaraya seyre doyarken mekanın profesyonel ve güler yüzlü servis ekibi de düğünün boyunca her daim yanında oluyor.

Mogan Park Maya Düğün Fiyatları

Mogan Park’ın düğün fiyatları kişi başı olarak 50 TL ile 120 TL arasında değişiyor. Menü seçimi, düğün günü ve yararlanmak istediğin ek hizmetler Ankara düğün salonunun fiyatları üzerinde etkili oluyor. Detaylı fiyat bilgisi ise şu şekildedir:

Kokteylli MenüYemekli Menü
50 TL – 80 TL60 TL – 120 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Mekan gelin ve damat adaylarının konforunu her şeyden önce düşündüğü için onlara hazırlıklarını rahatlıkla tamamlayabilmeleri için özel oda veriyor.
 • Düğün salonunun açık hava davet alanı olmasa bile içerisindeki soğutma ve ısıtma sistemleri sayesinde dört mevsim hizmet veriyor.
 • HD kalitedeki fotoğraf ve video çekimi ile bu özel günün yıllar sonra bile ilk günkü heyecanla hatırlayacağın anılara dönüşüyor.

Mogan Park Maya adresi: Karşıyaka, 3.km, Haymana Yolu Blv., No:48, 06830, Gölbaşı / Ankara.

Hera Balo Salonları

Nikah ve kına gecesi gibi aklına gelebilecek her türlü davet için hizmet veren Hera Balo Salonları, Gölbaşı ilçesinin bir diğer popüler mekanlarından biri.

Ankara düğün salonu kapalı salonundaki yüksek tavanları ve geniş camları ile bu harika göl manzarasını seyre doymanı sağlıyor. Ayrıca genç ve dinamik organizasyon ekibi ile tüm düğün hazırlıkları en ince ayrıntısına kadar planlanıyor.

Hera Balo Salonları Düğün Fiyatları

Hera Balo Salonları’nın fiyatları Ankara düğün salonları arasında uygun bütçeli mekan arayan çiftler için oldukça ideal. Kişi başı 10 TL’den başlayan fiyatları aşağıdaki tablomuzda verdiğimiz bilgiler ışığında değişiyor. ?

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Ankara düğün salonu after party hizmeti ile sana sınırsızca eğlenebileceğin bir düğün gecesi vaat ediyor.
 • Mekanın fiyatları oldukça uygun.
 • Ayrıca krem ve beyaz renginin ağırlıklı olduğu masa ve mekan süslemeleri, bu büyüleyici manzara ile bir ahenk oluşturmuş.

Adres: Karşıyaka, 768. Sok,. No:8, 06830, Gölbaşı / Ankara.

Akalın Wedding Plaza

Göl manzarası eşliğinde kır düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftleri buraya alalım! Sıradaki Ankara düğün salonumuz olan Akalın Wedding Plaza, doğanın içinde seni ve misafirlerini huzurla buluşturuyor.

Bünyesindeki organizasyon sorumlusu da bu şahane ambiyansı daha da kusursuzlaştırmak için tüm düğün hazırlıklarına en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Sana ise sadece bu özel gününün tadını çıkarmak kalıyor.

Akalın Wedding Plaza Düğün Fiyatları

Ankara düğün salonları arasında kır bahçesi ile ön plana çıkan Akalın Wedding Plaza’nın düğün fiyatları kişi başı olarak 30 TL’den başlıyor. Menü seçimi ve düğün günü gibi etkenler ise fiyatları şu şekilde değiştiriyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Bir kere mekan dillere destan bir düğün yapman için A’dan Z’ye kadar aklına gelebilecek her hizmeti sunuyor.
 • Organizasyon danışmanlığı hizmeti ile de ekstra masraf yapıp bir organizasyon firması ile anlaşmana gerek kalmıyor.
 • Misafirlerinin konforunu düşünen Ankara düğün salonu küçük dostlarını da unutmayarak çocuklara özel oyun alanı bulunduruyor.

Akalın Wedding açık adresi ise şöyle: Karşıyaka Mah., Haymana Cad., No:125, 06830, Gölbaşı / Ankara.

Feride Nikah Balo Salonu

Ankara düğün salonları incelememize hız kesmeden devam ediyoruz. Sıradaki mekanımız ise Feride Nikah Balo Salonu oluyor. Mekan bu göl manzarasını daha da eşi benzeri olmayan bir ambiyans ile birleştirmek için kişiye özel konsept süslemeler ile salonunu dekore ediyor. Son model teknolojik ürünler olan ses-sahne-ışık sistemleri ile de dans pistinin yıldızı sen oluyorsun.

Feride Nikah Balo Salonu Fiyatları

Akıllara gelebilecek her türlü özel gün davetleri için hizmet veren Ankara düğün salonu fiyatları ile de misafirlerini mutlu ediyor. Kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatları şu şekilde değişiyor:

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Mekanın kendi bünyesindeki düğün orkestrası sayesinde bir dakika bile dans pistinden ayrılamayacaksın! ??
 • Ayrıca oldukça profesyonel teknikler ile bu özel anlarını fotoğraf karelerine sığdıran kameramanlar ile çalışıyor.
 • Ankara düğün salonu, bir mekandan bekleyebileceğin her hizmeti çiftlerin beğenisine sunuyor. Ama sen daha kişiselleştirilmiş hizmet almak istersen de dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabiliyorsun.

Adresi ise şöyle : Karşıyaka, Haymana Yolu Blv., No:208, 06830, Gölbaşı / Ankara.

Mubu Wedding Garden

Mubu Wedding Garden kır düğünü konseptini göl manzarası ile birleştirerek fotoğraf ve video çekiminden düğün orkestrası teminine kadar aklına gelebilecek her düğün hizmetini bünyesinde bulunduruyor. Böylece seni dışarıdan bir firma ile anlaşarak ekstra masraf yapmaktan kurtarıyor.

Mubu Wedding Garden Düğün Fiyatları

Ankara düğün salonunun fiyatları sunduğu lüks hizmetlerinin karşılığını fazlasıyla hak ediyor. Detaylar ise tablomuzda seni bekliyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
80 TL – 100 TL100 TL – 125 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Kapalı salonu içerisindeki jeneratör sistemi ile oluşabilecek bir elektrik kesintisinden dolayı düğün gününde tadının kaçmasına izin vermiyor.
 • Catering hizmeti içerisinde düğün pastası ikramı da bulunuyor. Böylece seni iyi bir catering firması arama derdinden kurtarıyor.
 • Barkovizyon sistemi sayesinde eşine duyduğun aşkı tüm misafirlerine gösterebiliyorsun.

Mubu Wedding Garden adresi: Gaziosmanpaşa Mahallesi, Konya Yolu, 184. Sokak, No:40, Gölbaşı / Ankara.

Elite Meeting Wedding Hall’s

Masa ve mekan dekorasyonundan göl manzarasıyla uyumlu bir doğallık yakalayan Elite Meeting Wedding Hall’s, Gölbaşı ilçesinde kapılarını açıyor. Sunduğu hizmetlerde çiftlerin mutluluğunu önemseyen Ankara düğün salonu, usta şefleri sayesinde yemekli / kokteylli bir düğün gerçekleştirmeni sağlıyor. Misafirlerine sunulacak lezzetlerde de istediğin değişikliği yapabileceğini söylemeden geçmeyelim.

Elite Meeting Wedding Hall’s Düğün Fiyatları

Elite Meeting Wedding Hall’s lüks düğün hizmetlerini uygun fiyatları ile buluşturan Ankara düğün salonları arasında yer alıyor. Mekanın kişi başı olarak 30 TL’den başlayan fiyatları düğün gününe ve menü seçimine bağlı olarak artabiliyor. Yararlanmak istediğin daha konsept hizmetlerin de salonun fiyatları üzerinde etkili olduğunu belirtmeyi de unutmayalım.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Daha özel menüler eşliğinde misafirlerini ağırlamak istersen dışarıdan bir catering firması ile de çalışabiliyorsun.
 • Kişiye özel konsept dekorasyon seçenekleri ile masa ve mekan süslemesi yapılabiliyor.
 • Bünyesindeki organizasyon sorumlusu senin fikirlerini ön planda tutarak tüm düğün hazırlıklarını en ince ayrıntısına kadar planlıyor.

Elite Meeting Wedding Hall’s adresi : Karşıyaka Mahallesi, Haymana Yolu Blv., No:182, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Mona Wedding & Banquet

Mogan Gölü’nün bu güzel manzarasına sahip bir diğer Ankara düğün salonu ise Mona Wedding & Banquet olarak karşımıza çıkıyor. Mekan davet alanlarına ek olarak after party için de özel bir alan ayırıyor.

Böylece eğlencen gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor. Ayrıca oldukça dinamik bir servis ekibine sahip olan mekan, düğünün boyunca da her isteğini anında yerine getiriyor.

Mona Wedding & Banquet Düğün Fiyatları

Mona Wedding & Banquet’in düğün fiyatları ortalama olarak 80 TL’lik bir değere denk geliyor. Yemekli düğünlerde bu rakam kişi başı olarak 95 TL’ye kadar artarken kokteylli organizasyonlarda 65 TL’ye kadar gerileyebiliyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
65 TL – 85 TL75 TL – 95 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Bu mekanda yok yok! Profesyonel organizasyon ekibi sana eşi benzeri bulunmayan bir düğün deneyimi yaşatmak için kolları sıvıyor ve her şeyi detayına inerek planlıyor.
 • Animatör ekibi sayesinde çocukların da eğlencesi düşünülüyor.
 • Bu özel günün ölümsüzleşsin diye HD kalitede fotoğraf ve video çekimi yapan kameramanlar ile çalışıyor. Hatta daha estetik bir arka fon için de ayrı bir fotoğraf köşesi hazırlıyor.

Mona Wedding adresi: Karşıyaka, Haymana Yolu Bulvarı, No:148, 06830, Gölbaşı / Ankara.

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

Bir Vilayetler Evi klasiği ile karşınızdayız! ? VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi kır düğünü ve otelde düğün konseptini göl manzarası huzurunda bir araya getiriyor.

Mekan her ne kadar geniş kapasiteye sahip kır bahçesi ile ön plana çıksa da olumsuz hava koşullarına karşı tedbir olarak bünyesinde bir adet de kapalı salon bulunduruyor. Ayrıca şehir dışından gelen davetlilerin için de konaklama hizmeti sunuyor.

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi Düğün Fiyatları

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi’nde düğün yapmanın maliyeti ortalama olarak 7500 TL civarında seyrediyor. Mekanın fiyatları ise menü seçimine, düğün gününe ve yararlanmak istediğin ek hizmetlere bağlı olarak belirleniyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
80 TL – 100 TL100 TL – 150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Uzun yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren Ankara düğün salonu çiftlerin mutluluğunu ön planda tutuyor. Bunun için de bünyesindeki organizasyon ekibi hayalindeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için büyük bir titizlikle çalışıyor.
 • Bir diğer avantajı ise catering hizmeti içerisinde menü tadım imkanının bulunması oluyor. Sade kuru pasta ve meşrubat ikramları ile misafirlerini ağırlamak yerine damak zevkine uygun ana yemek menülerini veya kokteyl ikramlarını konuklarına sunabiliyorsun.
 • Ayrıca saat 24.00’a kadar kesintisiz bir şekilde canlı müzik hizmeti veriliyor. 

VE Hotels açık adresi: Gaziosmanpaşa Mahallesi, 366. Sokak, No:6, Gölbaşı / Ankara.

Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi

Sıradaki Ankara düğün salonumuz da göl manzarasına sahip kır bahçesi arayan çiftlere kapılarını açıyor. Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi bu muhteşem manzaranın tadını çıkartabileceğin açık hava davet alanı ile hizmet veriyor. Ayrıca geniş kapasiteye sahip olması ile de kalabalık ailelerin gözde mekanı oluyor.

Tabii ki diğer salonlardan farkını sadece açık hava alanı ile göstermiyor. Mekan çiftlere sunduğu her düğün hizmetinde kalitesini konuşturuyor. Nasıl mı? Bir kere bünyesindeki organizasyon sorumlusu seninle yaptığı görüşmelerden hemen sonra hazırlıklarına başlıyor. Misafirlerine sunulmasını istediğin menülerden ses-sahne ve ışık sistemlerine kadar her detay da en ince ayrıntısına kadar planlanıyor.

Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi Düğün Fiyatları

Ankara düğün salonunun fiyatları şu şekildedir:

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Masa ve mekan süslemelerinde tercihini doğallıktan yana kullanan salon, göl manzarasıyla muhteşem bir uyum yakalıyor.
 • Catering hizmeti içerisinde Türk ve dünya mutfağına ait lezzet bulunuyor.
 • Mutluluğunu “Evet!” diye haykırdığın anlar için de ayrı bir alan bulunuyor.

Göl Seyir Gölbaşı adresi: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv., No:166, 06830, Gölbaşı / Ankara.

Bizim Çatı 

Kim istemez ki gazebonun arkasında Mogan Gölü bulunan bir mekanda kır düğünü yapmak! Eğer senin de hayallerini süsleyen kır düğünü böyle bir konseptte ise sana çok güzel bir önerimiz var. Bizim Çatı, Ankara düğün salonları arasında Mogan Gölü’ne sıfır konumuyla büyük ilgi topluyor.

Lüks düğün hizmetleriyle de adından sıklıkla bahsettiren mekanın başarısının arkasında ise işinin ehli aşçıların ellerinden çıkan lezzetler oluyor. Mekanın ağırlıklı olarak kırmızı ve beyaz et spesiyallerini barındıran ana yemek menüleri ile düğünün adeta bir lezzet şölenine dönüşüyor. 

Bizim Çatı Düğün Fiyatları

Bizim Çatı’nın düğün fiyatları kişi başı olarak belirleniyor. Menü seçimi ve düğün günü de mekanın belirlediği rakamlar üzerinde etkili rol oynuyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Bizim Çatı’nın en büyük avantajı sektördeki uzun yıllardır edindiği tecrübesi oluyor. Bu deneyim de bünyesindeki organizasyon ekibinin her bir üyesi tarafından çiftlere hissettiriliyor.
 • Ayrıca manzarası tek kelimeyle şahane! ?
 • Üstelik lüks düğün hizmetlerini her vebe hitap eden fiyatları ile birleştiriyor.

Bizim Çatı açık adresi ise şöyle: Mogan Gölü Kenarı, Haymana Yolu 7.km, No:281, Gölbaşı / Ankara.

Gölsesi

Gölsesi Etimesgut ilçesindeki konumuyla şehir merkezinin içerisinde misafirlerini doğa ile buluşturuyor. Kapıdan içeri adımını attığın andan itibaren de mekanın karşılama kokteyli eşliğinde kendini oldukça özel hissetmen sağlanıyor.

Tabii ki bu duygu oturma düzeninde kendilerine ayırtılmış yerlere kadar eşlik eden karşılama hostesi sayesinde misafirlerine de tattırılıyor.

Gölsesi Düğün Fiyatları

Ankara düğün salonu her cebe hitap eden fiyatları ile çiftlerin yüzünde tebessüm bırakıyor. 55 TL ile 60 TL bandında seyreden bir yemekli düğün gerçekleştirebileceğin gibi kişi başı 18 TL’den başlayan fiyatları ile de daha uygun bütçeli bir düğün yapabiliyorsun.

Kokteylli MenüYemekli Menü
18 TL – 30 TL 55 TL – 60 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Kapalı salonunda bulunan ısıtma ve soğutma sistemleri ile yılın her günü düğün yapabiliyorsun.
 • Ayrıca kolonsuz ve yüksek tavanlara sahip olmasıyla da kapalı davet alanı oldukça ferah bir ambiyans oluşturuyor. 

Gölsesi adresi ise şöyle: Yunus Emre, 5 Nolu Giriş, 06933, Etimesgut / Ankara.

La Rossa 

Çankaya ilçesinin gözde düğün salonları arasında yer alan mekan, geniş otoparkı ve vale hizmetiyle misafirlerini park yeri bulma derdinden kurtarıyor.

Ayrıca mekanın tıpkı otoparkı gibi oldukça geniş bir dans pisti de bulunuyor. Etrafında bulunan gelişmiş ses-sahne ve ışık sistemleri sayesinde eşinle yaptığın ilk dansta tüm gözler sizin üzerinizde oluyor.

La Rossa Düğün Fiyatları

La Rossa’nın düğün fiyatları kişi başı olarak 50 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Detaylara ise aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
50 TL – 100 TL100 TL – 150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Bünyesinde en sevilen düğün parçalarını çalan müzisyenler bulunuyor.
 • Ayrıca bu özel anların unutulmaz olsun diye fotoğraf ve video çekimi hizmeti de veriliyor.

La Rossa adresi: Ahlatlıbel, 06805, Çankaya / Ankara.

Yess Balo Davet

Adından da anlaşılacağı üzere sevdiklerin huzurunda mutluluğunu “Evet!” diye haykırmak isteyeceğin bir diğer göl manzaralı Ankara düğün salonu ise Yess Balo Davet oluyor.

Mekan saat 23.30’a kadar kesintisiz bir şekilde sana ve misafirlerine hizmet sunuyor. Ama “Bugünün bitmesini hiç istemiyorum.” diyorsan da hiç merak etme; mekan, after party hizmeti ile de gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenmeni sağlıyor.

Yess Balo Davet Düğün Fiyatları

Ankara düğün salonunun fiyatları kişi başı olarak 30 TL’den başlıyor. Hafta içi yapmak istediğin kokteyl düğün fiyatına denk gelen bu değer, hafta sonu 50 TL’ye kadar artıyor. Yemekli düğün ve davetlerde ise bu rakam 100 TL’ye kadar artıyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Hemen Fiyat Al

Avantajları

 • Bir kere oldukça şık bir salona sahip. Bu salonun dekorasyonu ise zarif dokunuşlar ile tamamlanıyor.
 • Catering hizmeti içerisinde alkol servisi ve düğün pastası ikramı bulunuyor.
 • Ayrıca vale hizmeti de sunuyor.

Yess Balo Davet açık adresi: Karşıyaka Mahallesi, 730/1. Sok., No:5, 06830, Gölbaşı / Ankara.

Wishes Ada Restaurant 

Göl manzaralı en şık Ankara düğün salonları incelememizi şatafatlı bir mekan ile sonlandırmak istiyoruz. Peki bu mekanın ismi ne mi? Tabii ki Wishes Ada Restaurant! Bir kere oldukça şık olan salon dekorasyonu ile adeta bir görsel şölen yaşatıyor.

E normal zamanlarda da restoran olarak hizmet vermesiyle de usta şeflerin ellerinden çıkan lezzetler ile yemekli / kokteylli bir düğün yapabiliyorsun. Canlı müzik sefası dersen o da var… Kısacası bu mekan da yok yok! ?

Wishes Ada Restaurant Düğün Fiyatları

Etimesgut ilçesinde bulunan Wishes Ada Restaurant’ın düğün fiyatları kişi başı olarak 30 TL ile 80 TL arasında değişen geniş bir bantta seyrediyor. 

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • DJ ve orkestra ekibi haricinde bando temini de yapabiliyor.
 • Mekanın karşılama hostesi oldukça lezzetli ikramları ile misafirlerini karşılıyor.
 • Kişiye özel konsept tasarımlar ile de mekan ve masa süslemesi yapılabiliyor.

Wishes Ada Restaurant adresi: Susuz Mahallesi, Göksu Parkı, No:17, 06793, Etimesgut / Ankara.

Göl manzaralı daha fazla düğün mekanı keşfetmek ister misin? Buraya!

Göl manzaralı birbirinden şık Ankara düğün mekanları listemizi burada sonlandırıyoruz. Sıradan bir düğün salonu aramayan çiftler için bu göz alıcı manzaralara sahip mekanlar hakkında el kitapçığı niteliğinde bir içerik hazırladık.

Umuyoruz ki hayalindeki düğünü tavsiye ettiğimiz düğün salonlarından birinde gerçeğe dönüştürürsün. Kampanyalı fiyatlar için danışmanlık servisimizle ücretsiz olarak iletişime geçebilirsin. Şimdiden mutluluklar dileriz. ?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!