En Şık Straplez Nişan Elbiseleri

Bir gelin adayının kafasını meşgul eden şeylerin sıralaması yapılsaydı eğer, birinciliği gelinliğe ikinciliği de kesinlikle nişan elbisesine verirlerdi. Yeni bir ev kurulacak olması, yüzlerce kişinin çağrılacağı bir organizasyonun hazırlanıyor olması bir kadının ne giyeceğinden daha önemli değildir hiçbir zaman. Bütün bir evlilik hazırlığı seremonisinin odak noktası gelin adayının giyeceği kıyafetlerdir. Bu yüzden nişan elbisesi de gelin adayı için büyük bir önem arz eder. Nişanınızda nasıl bir elbise istediğinize karar vermek için eleme yöntemi ile ilerlemek her zaman en iyisidir. Gelinlikte olduğu gibi nişanlıkta da straplez modeller birkaç yıldır ön planda. Straplez nişan elbiseleri, doğru bir model seçimi ile sizi peri kızına çevirebilir. Vücut tipiniz, teninize en uygun renk ve organizasyonun büyüklüğü, straplez  nişan elbisenizi seçerken aklınızda bulundurmanız gereken detaylardır. Model bakmaya başladıysanız, sizin için rehber olabilecek birkaç modele göz atmanızı tavsiye ederiz.

1- Straplez bir nişan elbisesi giyecekseniz her şeyden önce vücudunuzu iyi tanımanız gerekiyor. Örneğin göğüs kısmınız genişse kalp yaka bir straplez nişanlık giymeniz yerinde olacaktır. Böyle bir model göğüs üstlerini toparladığından fazlalıklarınızı gizleyecektir.

2- Tasarım elbiselerin hayatımıza yerleşmesiyle beraber genç kızlar da kendilerine özel nişan elbisesi giyme olanağı buldu. Her zaman ünlü tasarımcıların değil son yıllarda adı duyulmamış birçok tasarımcının kıyafetleri de oldukça başarılı. Hangi tasarımcıların kıyafetleri sizi yansıtıyor diye biraz araştırırsanız kendinize özel straplez bir nişan elbisesi diktirebilirsiniz.

3- Kırmızı elbiseler adeta nişanlar ve kına geceleri için dikiliyor. Prensesler gibi görüneceğiniz straplez, etekleri kabarık, kırmızı bir elbise ile nişan töreninizde damadın başını bir kez daha döndürebilirsiniz. Özellikle armut tipi vücut tipine sahipseniz alt kısımları kabarık olan straplez bir nişan elbisesi vücudunuzdaki orantıyı sağlayacaktır.

4- Geniş omuzlara sahipseniz straplez bir nişan elbisesi tercih etmek en doğal hakkınız. Atletik bir vücudunuz da varsa dilediğinizce özgür olabilirsiniz. Vücudunuzun güzelliğini asimetrik çizgilere sahip straplez bir nişan elbisesi ile taçlandırabilirsiniz.

5- Uzun ve straplez bir nişan elbisesi birçok gelin adayının hayali. Fakat bu tarz straplez nişanlıklardan giymeyi düşünüyorsanız bazı detaylara özen göstermelniz gerekiyor. Örneğin uzun elbiseler boyu uzun gösterse de elbisenin üst kısmındaki hareketler boyunuzu olduğundan kısa göstermenize neden olabilir. Bu yüzden üst kısmı hareketli straplez nişan elbiselerini özellikle uzun boylu gelin adaylarına öneriyoruz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!