En Son Trend: Deniz Altında Düğün

Eğlenceli ve macera sever bir yapınız mı var? Klasik olan hiçbir şey size uymuyor mu? Hayatınızı birleştireceğiniz insanla başlayacağınız yolculuğu sıra dışı bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz ve bu konuyla ilgili yenilikçi fikirlere açıksanız yazımıza göz atmanızda fayda var.

Düğün gününüzü planlarken hiç bir masraftan kaçınmayıp her ayrıntısıyla özenli bir şekilde ilgileneceğinizi, teker teker bütün olasılıkları düşüneceğinizi biliyoruz. Çiçekler nasıl olacak, dekorasyon nasıl yapılacak, pastanızın tadını beğenecek misiniz, misafirleriniz nerede konaklayacak soruları aklınızı karıştırırken yorucu, stresli ama bir o kadar da heyecanlı bir süreç tam karşınızda durmuş size bakmakta. Çıkabilecek ufak tefek aksilikler ve ters gidebilecek her şeyi bir kenara bıraktığınızda o heyecanlı günün sizin için unutulmaz olmasını istemeniz ise en doğal hakkınız. Yıllarca hikayesini anlatabileceğiniz ve gerçekten ilginç olduğunu düşündüğünüz bir düğün fikriniz varsa veya bu fikri edinmek istiyorsanız size harika bir önerimiz var: Deniz altında düğün!

su-altinda-nikah

Gerek turizm katkısından bahsedin gerekse saçma sapan bir fikir olduğunu düşünün ancak düğün organizasyonları için artık çeşitli ve alışılagelmemiş yollar bulunmakta. En son trendler düğün yerinizin seçimi için sizi enteresan noktalara çekiyor. Deniz altında düğün yapmayı ilk kim düşündü bilmiyoruz ama gayet yaratıcı bir fikir olduğu bir gerçek. Su korkunuz veya yüzme ile ilgili herhangi bir probleminiz yoksa ve düğününüzü olağan dışı bir atmosferde yapmak istiyorsanız deniz altında düğünü dünyanın belli yerlerinde gerçekleştirilme fırsatınız mevcut.

Organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için en büyük destekçiniz bir dalış kulübü olacaktır. Suyun yaklaşık dört metre altında, özel dalış kıyafetleri ve oksijen tüpü ile gerçekleştirebileceğiniz merasim hayatınızın en heyecanlı deneyimlerinden biri olmaya aday. Ayrıca isterseniz dalış kıyafetleriniz için siz beyaz eşiniz ise siyah rengi tercih edebilirsiniz. Tabi ki suyun altına öylece inilip nikah kıyılmıyor. Öncesinde istediğiniz dekorasyonların bir kısmı da su altına indirilip istediğiniz ortam yaratılabiliyor. Eğer nikahınızı kıyacak görevliyi de ikna edebilirseniz ortada sizi engelleyebilecek herhangi bir pürüz kalmayacağını düşünüyoruz. Şimdilik Bora Bora Adalarında gerçekleştirebileceğiniz bu alışılagelmemiş nikah töreni için 2700 euro gibi bir meblağı gözden çıkarmanız gerektiğini de özenle belirtelim. Akıntının çok az olduğu bir lagünde yapılabilen bu organizasyon belki ilerleyen zamanlarda ülkemizde de gerçekleştirilebilir.

Son zamanların en ilginç akımı olan ve yıllarca tebessümle hatırlayabileceğiniz bir düğün deneyimi yaşamak isterseniz deniz altında düğün sizin için biçilmiş kaftan. Eğer eşiniz ve siz macera düşkünü iseniz böyle bir tecrübeyi kaçırmamanızı tavsiye eder ve ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!