En Trend 2014 Düğün Müzikleri

Hepimiz hayatımızın en güzel ve unutulmaz anını yaşadığımız düğün günümüzde her şeyin kusursuz olmasını isteriz. En küçük bir aksiliğe bile tahammül edemeyiz. Böyle durumlarda bize yardım edebilecek ve hiçbir detayı atlamayacak birine ihtiyaç duyarız. İşte biz tam bu sırada devreye gireceğiz. Düğününüzün en çok akıllarda kalan müzik bölümünde 2014 trendlerini sizler için derledik toparladık. Ne dersiniz hep beraber bir göz atalım mı?

“Kafamda deli sorular kolayca işin içinden çıkılmıyor” der gibiyseniz, “acaba hangi parça giriş parçamız olmalı” ? Hangi parçayla devam etmeliyiz ? Gibi soruların içinden çıkamıyorsanız en güzel yanıtları yazımızda bulabileceksiniz.

2014 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu aylarda birçok düğüne şahit olduk. Ve düğünlerin en iyi slov dans müziği hiç tartışmasız İrem Derici “kalbimin tek sahibine oldu. Çiftlerin duygularını en iyi anlatan şarkı olarak baş köşeye oturdu. Bu şarkımızın dışında giriş müzikleri eğlenceye devam ve halay zamanı derken bir hayli uzun bir liste oluşturduk sizler için;

Merakla beklediğiniz listelerimiz…

Giriş Müzikleri

Çiftlere göre değişen düğün müzikleri kişisel tercihlerine bırakılıyor. Kimi çift slov bir müzikle, kimi çift ise hareketli kıpır kıpır bir şarkıyla giriş yapmak istiyor.

Bu listeyi şöyle sıralabiliriz:

İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine


Mehmet Erdem – Gibi Gibi

Sefarad – Papatya Gibisin

Ravi İncigöz – Melekler Kalbinden Öpsün

Cem Özkan – Bir Başka Sevgiliyi Sevemem

Eğlenme zamanı müzikleri

Etkileyici bir giriş ve mükemmel bir dans sonrası sıra geldi kurtlarımızı dökmeye. Eğlenmeye hazırsanız sizi coşturmak için hazırladığımız listemizde neler varmış bir bakalım.

Sinan Akçıl –  Tabi Tabi

Öykü & Berk – Evlerinin Önü Boyalı Direk

2014 Trend halayları

Düğünlerin vazgeçilmezleri haline gelen halaylarada değinmeden geçmeyelim dedik. Damat halayı son yıllarda en çok tercih edilen toplu eğlence anlayışına eşlik ediyor. Bunun yanında sıkça gördüğümüz penguen dansıda bu yılın modası haline geldi. Hemen hemen her düğünde eğlenceli ve renki görüntüler çizen bu dans adından çokca bahsettiriyor. Sizde düğününüzü ritüellikten kurtarmak istiyorsanız bu dans sizin için çok uygun.

Umarım yazımız sizin için faydalı olmuştur. Hafızalardan silinmeyen bir düğün ve bir ömür boyu mutluluklar dileriz…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!