En Trend Hediye Seninki Olsun: Trend Kolye Modelleri

Hepimiz için alışverişin tutku olduğu tartışmasız bir gerçek ve biliyoruz ki kıyafetleri tamamlayan en önemli aksesuar olan takılar kadınların adeta göz bebeği. Takı seçiminde belki de en çok önem verilmesi gereken kolyeler ise doğru tercihlerle beraber şıklığı tamamlamada önemli bir ayrıntıyı oluşturuyor. Kıyafetlerin model ve rengine göre, ister sade ister göz alıcı şıklığı tercih edin, kolye trendlerini yakından takip ederseniz şıklığı yakalamada ve yakalatmada bir adım öndesiniz demektir.

Kolye modelleri için seçim yaparken son trendlere göz atmakta fayda var. Son dönemde en gözde model tabi ki büyük kolyeler! Bu büyük kolyeleri tercih ederseniz, kelepçe bilezikler, bol gömlek ve hırka sevenler için harika bir hediye seçtiniz demektir. Ayrıca renkli takılar da yine son ayların vazgeçilmezlerinden oldu. Rengarenk seçeneklerle sevdiklerinize her zaman boyunlarında taşıyacakları bir hediye verebilirsiniz. Kalın ve halka kolyeler ile figürlü ve motifli modeller de modayı yakından takip etmek isteyenler için ideal olacaktır. İri ve taşlı kolyeler, her dönem olduğu gibi başta gelen göz kamaştırıcı trendlerden. Zincirli ve büyük taşlı kolyeler ile “ben buradayım” demek ve ortamdaki tüm bakışları üzerine çekmek isteyenler için sürpriz bir fikir olabilir. Son dönemde büyük dizayn edilmiş modellerin yanı sıra süper uzunluktaki kolyeler de oldukça revaçta. Eğer hediyenizle sevindireceğiniz kişi modayı yakından takip ediyorsa, büyük dizaynlar tam da ona göre olacaktır. Özellikle geometrik şekillere sahip uzun altın kolyeler adeta 70ler modası estiriyor.

trend-kolye-eros-pirlanta

Gösterişli saatler ve halka küpe severler için, diğer aksesuarlarıyla rahatça kombinleyebileceği altın kolyeleri de, hediye seçenekleriniz içinde düşünebilirsiniz.

Eğer ben sadelikten yanayım ve sade hediyeleri tercih ederim diyorsanız, eros pırlantanın sizin için hazırladığı, figürlü ve zarif tasarlanmış pırlanta kolyeler tam size göre! Pırlanta kolye modelleri arasından seçeceğiniz taşlı kolyeler ile zarif ve abartısız bir görüntü oluşturmada katkınız olacaktır. Özel günlerinizde sade ama dikkat çekici bir sürpriz yapmak istiyorsanız pırlanta taş kullanılan modelleri tercih edebilirsiniz. Anahtar şeklindeki modeller geçen sene olduğu gibi bu senede öne çıkan trendler arasında.

trend-kolye-eros-pirlanta1

Özellikle beyaz altın kullanılan tasarımlar oldukça ön planda. Kalpli, isimli ve geometrik modeller de 2015 yılında vitrinleri ve boyunları süslemeye devam edecek!

Yine melek kanadı ve inci taşlı pırlanta kolye modelleri de özel günleriniz için harika hediye seçeneklerinden biri.

trend-kolye-eros-pirlanta2

Özel günlerde güzel hissetmek ve hissettirmek herkesin hakkı! Güncel trendler ve seçeneklerle eros pırlantaya gelip, size en uygun takıyı seçerek, modaya ayak uydurabilir, önemli günlerinizi güzel takılarla taçlandırabilirsiniz!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!