En Unutulmaz Düğün Giriş Müzikleri

Düğün hazırlığındaki çiftler için düğün giriş müzikleri önemli detaylardan. Hem tarzınızı hem sizi yansıtacak bir şarkı seçmelisiniz.

dugun-giris

Birbirinize evet deyip, nikah gününüzü aldıysanız büyük bir tatlı telaşın içinde olmalısınız. Hazırlıklar öyle ince detaylar gerektiriyor ki bu özel gün için hiç bir şey şansa bırakılmamalı. Bu detaylardan biri de düğün giriş müzikleri. Bu müzikleri belirlerken önce tarzınızı ve ilişkinizi yansıtan bir şarkı seçiminden yana olmalısınız. Sonra nikah ve düğün mekanına uygun düğün giriş müzikleri seçmeniz davetlileri de etkileyecektir.

Müziğin, şarkıların büyüsünü hepimizi saran etkisini biliyoruz. Düğün giriş müzikleri de içinde bulunulan ortamın duygusunu tamamlıyor ve en güzel gününüzü hem sizin için hem davetliler için unutulmaz kılıyor. Hal böyleyken en az gelinlik ve damatlığınız kadar düğün mekanına nasıl girdiğiniz, hangi düğün giriş müziğiyle coşkuyu yaydığınız da çok önemli. Doğru seçilmiş bir düğün giriş müziği aylardır yaptığınız hazırlıklarınıza, girdiğiniz tatlı streslere değecek ve orada bulunan bütün davetlileri de etkisi altına alıp düğününüzün çokça konuşulmasını sağlayacaktır. Bunun için işi şansa bırakmadan doğru ve etkileyici bir şarkı seçmelisiniz.

Düğün giriş müzikleri mevsimden mevsime, zamanın müzik piyasısına göre değişse de klasikleşmiş bazı düğün giriş müzikleri mevcut. Sizin için hepimizin zamanın bir yerlerinden aşina olduğu unutulmaz düğün müziklerinden bir liste yaptık . Yerli ve yabancı şarkılardan oluşan bu listeden tarzınıza uyan ve sizi yansıtan en iyi şarkıyı seçerek düğün giriş müziği olarak kullanabilirsiniz.

Yerli Şarkılardan Unutulmaz Düğün Giriş Müzikleri :

– Özdemir Erdoğan – Pervane

Hem güzel ritmiyle hem anlamlı sözleriyle Türkçe bir şarkıyla giriş yapmak niyetindeyseniz en doğru tercihlerden olur bu klasik şarkı.

– Kayahan/İpek Acar – Seninle Her şeye Varım Ben

– Ayten Alpman – Ben Varım

Yabancı Şarkılardan Unutulmaz Düğün Giriş Müzikleri :

– Frank Sinatra – My Way

– Whitney Houston – I Will Aways Love You

Ölümsüz bir sesin ölümsüz şarkısıyla “seni her zaman seveceğim” sözünü verir gibi salona girdiğinizde bütün gözler büyülenmiş gibi sizin üzerinizde olacak.

Doksanlardan bu yana eskimeden bugünlere gelen unutulmaz düğün giriş müzikleri içinde en etkileyicilerinden olan bu şarkıyla klasik ve etkileyici bir giriş yapabilirsiniz.

– Leonard Cohen – Dance Me To The End Of Love

Bu unutulmaz şarkıyla “benimle aşkın sonuna dans et.” gibi anlamlı sözleri olan bu şarkıyla harika bir vals yaparak düğününüzü daha da unutulmaz kılabilirsiniz.

Ve elbette düğün giriş müziği deyince akla gelen ilklerden bir klasik: Love Story. “boş dünyama yeni bir anlam kattı. Başka bir aşk olamayacak.” diye haykırmanın en güzel yolu.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!