En Uygun 10 Sultangazi Düğün Salonu

İstanbul, Sultangazi konumunda düğün salonu mu arıyorsun? Cevap “Evet” ise dünya evine adım atacağın düğün mekanını belirlemende sana yardımcı olacağız.

Oturduğun yerden Sultangazi mevkiindeki kapalı düğün salonları hakkında tüm bilgilere hakim olacağın yazımızda seni indirimli veya kampanyalı düğün fiyatları da bekliyor olacak! ?

İndirim ve kampanya konusuna girmişken sana DüğünYardımcısı.com’un ayrıcalıklarından nasıl yararlanabileceğini de anlatalım. İster “Ücretsiz Destek Al” butonlarına tıklayarak istersen de tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren organizasyon danışmanlarımızı arayarak fırsat paketlerini öğrenebilirsin.

1. Eser Düğün Salonu

Sultangazi düğün salonları incelememize, merkezi konumu ile dikkat çeken Eser Düğün Sarayı ile başlıyoruz. Geniş bir dans pisti barındıran mekan, bünyesindeki düğün orkestrası ile eğlenceli bir düğün gecesi sunuyor.

Eser Düğün Salonu Fiyatları

Adı üstünde “En uygun Sultangazi düğün salonları” demiştik başlığımızda. Eser Düğün Salonu da bu tanıma uyar nitelikte. Mekanda kişi başı fiyatları 10 TL ile 50 TL arasında belirleniyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avantajları

 • Mekan, organizasyon sorumlusu barındırıyor.
 • Eser Düğün Sarayı tarafından 00.00’a kadar süren bir düğün programı sunuluyor.

“Nerededir bu Eser Düğün Salonu?” diye aklından geçiriyorsan eğer mekanın açık adresi şu şekilde; İsmetpaşa Mahallesi, 74 Sokak, No:1, Sultangazi / İstanbul.

2. Ser Düğün & Davet

Altın rengi tasarımlarıyla beğeni kazanan Ser Düğün & Davet oldukça geniş bir davetli ağırlama kapasitesi sunuyor. Servis elemanları misafirlerinin tüm isteklerini davet boyunca eksiksiz şekilde yerine getiriyor.

Sultangazi Ser Düğün Salonu Fiyatları

Kişi başı fiyatları ise oldukça uygun. Fiyatlar 10 TL ile 50 TL bandında seyrediyor. Fiyatlar üzerinde senin isteklerinin belirleyici olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL500 – 750 kişi
Ücretsiz Destek Al

Avantajları

 • Fotoğraf ve video çekimi hizmetleriyle düğün törenin anbean kayıt altına alınıyor.
 • DJ ve orkestra temini de sağlayan salonda misafirlerin için eğlence bir an bile hız kesmeden devam ettiriliyor.

Sultangazi Ser Düğün & Davet açık adresi şu şekildedir; Cumhuriyet Mahallesi, Cebeci Caddesi, No:189 Sultangazi / İstanbul.

3. Sahra Düğün Salonu

“Sahra Sultan Düğün Sarayı” olarak da bilinen mekan, yüksek organizasyon tecrübesi ile seni bekliyor. Düğün haricinde Sahra Sultan; kına gecesi, nişan & söz, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Sahra Düğün Salonu Fiyatları

Sultangazi Sahra Sultan Düğün Salonu’nda kişi başı fiyatları 10 TL’den başlıyor. Mekan fiyatları ve kapasiteleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ?

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Organizasyon tecrübesi yüksek bir mekan ile karşı karşıyasın; eğer hem düğünün hem de kına gecen için Sahra Sultan ile anlaşırsan fiyatları daha da aşağı seviyelerde görebilirsin. Bizden küçük bir tavsiye ?

Sultangazi Sahra Sultan Düğün Salonu’nun açık adresi şu şekildedir; Sultangazi Belediyesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:54/4 Sultangazi / İstanbul.

4. Avşaroğlu Düğün Salonu

Geniş bir dans pisti, yüksek tavanlı bir mimari ve ferah bir düğün atmosferi. Avşaroğulları Düğün Sarayı olarak da bilinen mekan, 01.00’a kadar süren bir gece için seni bekliyor.

Avşaroğlu Düğün Salonu Fiyatları

Sultangazi Avşaroğulları Düğün Salonu’nda kişi başı fiyatları 10 TL’den başlıyor. Maliyetlerden de bahsedelim; eğer Avşaroğulları’nda yemekli bir düğün organize edeceksen 5.000 TL ile 7.500 TL arasındaki bir meblağ gözden çıkarman gerekiyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL1000 – 2000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avantajları

 • En geniş kapasiteli Sultangazi düğün mekanları arasında yer alan Avşaroğulları bünyesinde kalabalık bir düğün gecesi organize edebilirsin.
 • Organizasyon öncesi kokteyl dağıtımı ve karşılama hostesleri ile misafirlerine sıcak bir hoş geldin diyebilirsin ?

Avşaroğulları Düğün Sarayı’nın açık adresi şu şekilde; Eski Edirne Asfaltı, Hayati Durağı, İmren İş Merkezi, No:618, Sultangazi / İstanbul.

5. Avrasya Düğün Salonu

Salon Avrasya olarak da tanınan Sultangazi düğün mekanı, ilçe merkezindeki konumu ile beğeniliyor. 336E, 336Y, 36CY ve 36M numaralı otobüs hatları ile salona rahatça ulaşabiliyorsun. Ayrıca M7 kodlu metro seferleri ile de Salon Avrasya’ya gitmek çok kolay.

Avrasya Düğün Salonu Fiyatları

Salon Avrasya’da düğün yapmanın maliyeti ortalama olarak 4.000 TL. Mekanın kişi başı fiyatları ve kapasiteleri için aşağıdaki çizelgemizi inceleyebilirsin;

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL1000 – 2000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avantajları

 • Organizasyon sorumlusu ile birlikte tasarlayacağın düğün programı Salon Avrasya’da asla sekteye uğramaz. Elektrik kesintisi ihtimali bile düşünülmüş durumda.
 • Avrasya Düğün Salonu’nda çocuk misafirlerde düşünülmüş. Çocuk oyun alanı haricinde menü içerisinde çocuklara özel tabaklar da çıkartılıyor.

Salon Avrasya açık adresi şu şekilde; Eski Edirne Asfaltı Üstü, Uğur Mumcu Mahallesi, No:604, Sultangazi / İstanbul.

6. Beyazgül 5 Düğün Salonu

Özel bir oturma sistemi barındıran Beyazgül 5 Düğün Salonu, istinasız tüm misafirlerinin organizasyonun içerisinde hissetmesine olanak tanıyor. Bünyesinde düğün fotoğrafçısı, organizasyon sorumlusu ve catering ekibi barındıran mekanda dışarıdan herhangi bir desteğe ihtiyaç duymuyorsun.

Beyazgül 5 Düğün Salonu Fiyatları

Sultangazi Beyazgül 5 Düğün Salonu’nda düğün fiyatları kişi başı 10 TL’den başlayarak 50 TL’ye kadar yükseliyor. Ancak fiyatları etkileyen birçok etmen olduğunu da söyleyelim. Davetli sayısı ve düğün tarihi fiyatların belirlenmesinde önemli bir rol oynuyor.

Mekan kapasitesi ve fiyatları hakkında aşağıdaki çizelgeyi takip edebilirsin ?

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL1000 – 2000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Düğün gecesinin en önemli anlarından olan ilk dans esnasında tavandan dökülen kırmızı gül yaprakları ile benzersiz bir an yaşayabilirsin. ?
 • Beyazgül Düğün Salonları, düğün sektöründe oldukça köklü bir geçmişe sahip. Ayrıca mekan yetkililerinin müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem verdiğini söyleyelim.

Beyazgül 5 Düğün Salonu açık adresi şu şekilde; Uğur Mumcu Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı, No:588/A, 34265 Sultangazi / İstanbul.

7. Dostlar 3 Düğün Salonu

Altın renkli dekorasyon ögeleri ile ön plana çıkan ve Sultangazi’nin kalburüstü mekanlarından olan Dostlar 3 Düğün Salonu ile devam ediyoruz. Mekan, catering kapsamında sunduğu olanaklar ile çiftlerden büyük beğeni alırken, düğün pastası hizmeti de sunuyor.

Dostlar 3 Düğün Salonu Fiyatları

Dostlar 3 Düğün Salonu’nda kişi başı fiyatları ortalama 40 TL. Mekanda yemeksiz bir düğün gerçekleştirmenin maliyeti ise 6.000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Dostlar 3 Düğün Salonu fiyatları ve kapasiteleri hakkında daha detaylı bilgiler için ?

FiyatlarıKapasitesi
x TL – x TLx – x kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avantajları

 • Mekan tarafından düğün pastası hizmeti sunulması oldukça hoşuna gidecek ayrıntılar arasında yer alıyor. Ayrıca düğün öncesi menü tadımı ve değişimi olanakları da catering kapsamında sunuluyor.
 • Özel tasarım nikah masası barındıran mekanda düğün organizasyonu aksesuarları çeşitliliği de öne çıkanlar arasında.

Dostlar 3 Düğün Salonu açık adresi şu şekilde; Cebeci Mahallesi, No:45, Sultangazi / İstanbul.

8. Nazende Düğün Davet

Düğün öncesi planlama toplantıları, menü tadımları veya isteğe göre menü değişimi olanağı. Sultangazi Nazende Düğün Salonu bünyesinde deyim yerinde ise patron sensin. Kına gecesi ve nişan organizasyonu için de oldukça fazla tercih edilen mekan, en gözde Sultanbeyli düğün yerlerinden.

Nazende Düğün Davet Fiyatları

Nazende Düğün Salonu’nun organizasyon fiyatları ve kapasitesi hakkında bilgi alman için aşağıdaki tabloyu oluşturduk?

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Düğün öncesi planlama toplantıları esnasında mekana hakim olacak renkleri seçebilirsin. Mekan giydirme olanağı ile Nazende’de görsel olarak da senin zevklerine uyuluyor.
 • Nazende Düğün Davet bünyesinde profesyonel bir düğün orkestrası yer alıyor. 23.00’a kadar süren düğün programında eğlenceli dakikalar seni bekliyor.

Nazende Düğün Davet Salonu’nun açık adresi şu şekildedir; Yunus Emre Mahallesi, Adem Yavuz Caddesi, 1619 Sokak, No:1, Sultangazi / İstanbul.

9. Saray Grand Düğün Salonu

Şık bir düğün atmosferi sunan Saray Grand Düğün Salonu ile karşındayız. En popüler Sultangazi düğün salonları arasında da yer alan mekan, profesyonel ses, ışık ve sahne sistemleri ile misafirlerden tam puan alıyor. Ayrıca mekan bünyesinde düğün orkestrası, düğün fotoğrafçısı, düğün organizasyonu sorumlusu gibi hizmetlerde bulunuyor.

Saray Grand Düğün Salonu Fiyatları

Bazı kesimler tarafından en şık Sultangazi düğün salonu olarak da lanse edilen Saray Grand Düğün Salonu’nda fiyatlar nasıl acaba? Bu şıklık maliyetlere yansımış durumda mı?

Mekan fiyatları ve kapasiteleri için aşağıdaki çizelgeyi anbean takip edebilirsin?

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avantajları

 • Kapalı bir düğün mekanı olmasına rağmen tavan yüksekliği ve havalandırma sistemi ile Saray Grand içerisinde ferah bir düğün seni bekliyor. Ayrıca bu ferahlık çiçek aranjmanları ile de farklı bir noktaya taşınmış durumda. ?

Saray Grand Düğün Salonu’nun açık adresi şu şekildedir; Uğur Mumcu Mahallesi, K Caddesi, 2298. Sokak, No:2, Sultangazi / İstanbul.

10. Sultan Kasrı

Assolistler sahneye en son çıkar diyelim ve Sultangazi düğün salonları incelememizi Sultan Kasrı ile noktalayalım. Her bütçeye uygun düğün paketleri sunan mekan, görselliği ve hizmet kalitesi ile en iyi Sultangazi düğün salonları arasında gösteriliyor.

Sultan Kasrı Düğün Fiyatları

Yemekli bir düğün gecesi mi tercih ediyorsun? Sultan Kasrı’nda yemekli düğün paketi fiyatları 7.500 TL ile 10.000 TL arasında. Ancak “Ben yemeksiz bir düğün gecesi istiyorum.” diyor isen mekan fiyatları 2.000 TL’ye kadar düşüyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL750 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

 • 250 araçlık otopark kapasitesi mekanın öne çıkan özelliklerinden. Ayrıca sunulan vale ve otopark güvenliği hizmeti bu ayrıcalığı daha da başka bir noktaya taşımış.
 • Sultan Kasrı’nın geniş bir menü yelpazesi var ancak bu menüler haricinde özel durum tabakları da hazırlanabiliyor. Diyabet menüsü buna en somut örnek.

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu açık adresi şu şekildedir; 75. Yıl, 1318. Sokak, No:26, Sultangazi / İstanbul.

Sultangazi’de daha fazla düğün salonu keşfetmek ister misin? Hemen buraya!

Bonus! – Sultangazi Düğün Sarayı & Evlendirme Dairesi

En Uygun Sultangazi Düğün Salonları, Fiyatları

Sultangazi Belediyesi Nikah ve Düğün Salonu olarak da bilinen mekan uygun fiyatları ile oldukça rağbet görüyor. Düğün salonu haricinde nikah alanı da barındıran Sultangazi Düğün Sarayı, 4 mevsim boyunca rezervasyon yağmuruna tutuluyor.

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak mekan ile düğün için belirlediğin tarihten en az 3 ay öncesinden Sultangazi Düğün Sarayı ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Sultangazi Düğün Sarayı Fiyatları

Sultangazi Düğün Sarayı aynı zamanda bir sosyal tesis. Sosyal tesis bünyesinde düğün yapmak da uygun fiyatları ile son zamanların tercihi. Sultangazi Düğün Sarayı’nda kişi başı düğün fiyatı 10 TL gibi cüzi bir rakamdan başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL750 – 1200 kişi

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avantajları

 • Yüksek tavan, kolonsuz tasarım, engelli girişi gibi özellikleri ile Sultangazi Düğün Sarayı’nın modern mimarisi oldukça ilgi çekiyor.
 • Salon yetkilileri, dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin düğün organizasyonu firması, fotoğrafçı ve catering ekibine gerekli çalışma şartlarını sağlıyor.

Sultangazi Belediyesi Nikah ve Düğün Salonları’nın açık adresi şu şekildedir; Uğur Mumcu Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:54, Sultangazi / İstanbul.

Nikah merasimi ardından arkadaşlarla eğlence veya aile yemeği düzenlemek ister misin? Avrupa Yakası’nın nikah sonrası yemek & eğlence mekanları burada!

Sultangazi’nin en uygun 10 düğün salonunu tanıttığımız içeriğimizin sonuna geldik. Mekanlar hakkında daha fazla bilgi almak için veya organizasyon konusunda aklına takılanları sormak için ücretsiz olarak hizmet veren organizasyon planlamacılarımızı arayabilirsin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!