İstanbul’un Fatih ilçesi uygun fiyatlı düğün salonu arayan çiftlere birbirinden iddialı mekan seçenekleri sunuyor. Mekanlar kapalı salonları ile kına ve sünnet düğünü gibi diğer birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Fatih düğün salonlarının her davet için sıklıkla tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise usta şefleri oluyor.

Mekanların fiyatları ise kişi başı olarak 10 TL’den başlıyor. Yazımızda senin için en uygun fiyatlı Fatih düğün salonlarını derledik. Mekanların düğün olanakları hakkında detaylı bilgilere yer vermeyi de unutmadık. Aklına gelebilecek her sorunun cevabını içeriğimizde bulabilirsin. Dilersen önerilerimize Fatih Düğün Sarayı ile başlayalım.

Fatih Düğün Sarayı

Fatih Düğün Sarayı bünyesinde bulunan profesyonel organizasyon ekibi ile düğün hazırlıklarını en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Üstelik tüm düğün hizmetlerini kendisi temin ettiği için dışarıdan herhangi bir firma ile çalışmak zorunda kalmıyorsun.

500 kişilik kapasiteye sahip kapalı salonu ile hizmet veren Fatih Düğün Sarayı, masa ve davet alanı süslemelerinde altın renginin en şık tonunu kullanıyor. Tavanda ise oldukça görkemli bir avize bulunuyor.

Hemen Fiyat Al

Fatih Düğün Sarayı Fiyatları

Fatih Düğün Sarayı fiyatları kişi başı olarak 30 TL’den başlıyor. Hafta içi düzenlemek istediğin kokteyl düğün fiyatı olan bu rakam hafta sonu 50 TL’ye kadar artıyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Salon hiçbir ekstra masraf yapmadan tüm düğün olanaklarını beğenine sunuyor.
 • Ayrıca merkezi konumu ile de dikkat çekiyor. Fatih Düğün Sarayı ilçenin tam ortasında yer alıyor. Böylece çeşitli ulaşım imkanı sunuyor.

Fatih Düğün Sarayı adresi ise şu şekilde: Ali Kuşçu, Fevzi Paşa Cad., No:14, 34083, Fatih/İstanbul.

Gül Düğün Salonu

Gül Düğün Salonu Fatih düğün salonları arasında müşteri odaklı vizyonu ile ön plana çıkıyor. Mekan seninle birebir yaptığı görüşmelerden sonra düğün hazırlıklarına yön veriyor. Fikirlerini catering hizmetinde de belirtebiliyorsun. Çünkü salon menü tadım hizmeti ile misafirlerine sunmak istediğin lezzetlerde istediğin değişikliği yapabilmeni sağlıyor.

Gül Düğün Salonu Fiyatları

En uygun fiyatlı Fatih düğün salonu olan mekan, kişi başı 10 TL’den başlayan fiyatları ile de çiftleri memnun ediyor. Tabii ki bu fiyat yemekli düğünler için geçerli. Ayrıca daha fazla düğün hizmeti talep edersen de 30 TL’ye kadar artıyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Neden mi Gül Düğün Salonu? Çünkü aşırı pahalı düğün fiyatları yok. Böylece bütçene en uygun düğün gerçekleştirmek salon ile fazlasıyla kolaylaşıyor.
 • Tüm düğün hazırlığı süreci senin isteklerine göre planlanıyor.
 • Menü seçimine sen karar verebiliyorsun.
 • Üstelik dışarıdan anlaşabileceğin catering ve organizasyon firmaları ile de konsept bir düğün yapabiliyorsun.

Gül Düğün Salonu adresi ise şu şekilde: Şehremini, Koyuncu Sok., No:13, 34104, Fatih/İstanbul.

Renk Düğün Salonu

Fatih düğün salonu önerilerimize sektörün en tecrübelisi ile devam ediyoruz: Renk Düğün Salonu! Mekan çiftlere davetli sayısına ve zevklerine göre farklı kapalı salon seçenekleri sunuyor. Her düğün salonunda ise farklı dekorasyon seçenekleri ile karşına çıkıyor. Ayrıca salonlarında 750 misafirine de rahatlıkla hizmet verebiliyor.

Tabii ki farklılığını sadece salonları ile ortaya koymuyor. Misafirlerini modern ve klasik çizgiler ile dekore ettiği salonları kadar menüleri ile de memnun ediyor. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemek menüleri çeşitli aperatif ve ordövr tabağı ile zenginleştiriliyor. Fatih Düğün Salonu küçük misafirlerini de düşünerek çocuklara özel menüler de hazırlayabiliyor.

Renk Düğün Salonu Fiyatları

Yemekli düğün fiyatları kişi başı olarak 10 TL ile 30 TL arasında değişiyor. Ayrıca Fatih düğün salonunda 5000 TL’den başlayan paket fiyatları ile de düğün yapmak mümkün! Mekanın fiyatları üzerinde organizasyon günü ve ek hizmetler de oldukça etkili oluyor. 

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Renk Düğün Salonu’nu tercih etmen için birçok neden bulunuyor. Ama en önemlisi her tarza hitap eden farklı kapalı salonlarının bulunması oluyor.
 • Sana ise hayalindeki düğünü hangi salonda gerçeğe dönüştürmek istediğinin kararını vermek düşüyor. Ayrıca geniş kapasiteleriyle de tüm sevdiklerin bu özel gününde yanında oluyor.
 • Diğer bir nedeni ise kaliteli hizmetlerini uygun fiyatları ile birleştirmesi oluyor. Böylece Fatih düğün salonunda davetini gerçekleştirirken ekstra hizmetler temin edebileceğin bir bütçen kalıyor.
 • Dışarıdan anlaşabileceğin organizasyon firması ile de düğün hazırlıklarını planlayabiliyorsun. 

Renk Düğün Salonu adresi: Akşemsettin, Halıcılar Cad., 34080, Fatih/İstanbul.

Sayanora Düğün Salonu

Fatih düğün salonları arasında merkezi konumu ile ön plana çıkan Sayanora Düğün Salonu, eşsiz bir düğün için kapılarını aralıyor. Mekanın kapalı salonu 750 misafirine ev sahipliği yapma imkanı sunuyor. Üstelik masa düzenine de sen karar veriyorsun. Ayrıca özel araçları ile gelmeyi tercih eden konukların için de otopark alanı bulunuyor.

Ayrıca Fatih düğün salonu bünyesinde canlı müzik ekibi de bulunuyor. Sana ise sadece dans pistinde sevdiklerinle eğlenirken salonun fotoğrafçısına poz vermek düşüyor. 

Hemen Fiyat Al

Sayanora Düğün Salonu Fiyatları

Sayanora Düğün Salonu’nun fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor. Hafta içi kokteyl düğün fiyatı olan bu rakam hafta sonu 30 TL’ye kadar artıyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Sayanora Düğün Salonu anlaşmalı olduğu fotoğrafçılar ile HD kalitede video ve fotoğraf çekimi yapıyor.
 • Ayrıca dış çekim ya da düğün belgeseli gibi hizmetler temin etmek istersen dedüğün salonu kendi fotoğrafçını getirme şansı da veriyor.
 • Bu mekanı seçmenin bir diğer nedeni ise salonun içerisindeki ısıtma ve soğutma sistemleri olmalı! Böylece yaz-kış demeden yılın her günü düğün yapabiliyorsun.
 • Tabii ki profesyonel ve güler yüzlü servis ekibini de söylemeden geçmeyelim.

Sayanora Düğün Salonu adresi ise şöyle: Akşemsettin, Öksüzce Hatip Sokak, 34/A, Fatih / İstanbul.

Kına gecen içinde mekan arayışındaysan, Fatih’te bulunan en iyi kına gecesi mekanlarını buradan inceleyebilirsin.

Mihrimah Düğün Salonu

Mihrimah Düğün Salonu geniş organizasyon olanakları ile de İstanbullu çiftlerin Dervişali mevkiinde sıklıkla tercih ettiği salonlar arasında yer alıyor. Mekanın bünyesindeki organizasyon sorumlusu düğününden önce seninle bir toplantı yapıyor. Böylece tüm düğün hazırlıklarında senin fikirlerin ön planda tutuluyor. 700 misafirine rahatlıkla hizmet verebilen Fatih düğün salonu, catering hizmeti içinde düğün pastası ikramı da yapıyor.

Hemen Fiyat Al

Mihrimah Düğün Salonu Fiyatları

Mihrimah Düğün Salonu geniş hizmet yelpazesini uygun fiyatları ile buluşturuyor. Fatih düğün salonu fiyatları kişi başı olarak 10 TL ile 30 TL bandında seyrediyor. Böylece kalan bütçenle de dışarıdan herhangi bir organizasyon firması ile anlaşabilir ve daha konsept hizmetler temin edebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Kapalı düğün salonunun yüksek tavanlara ve kolonsuz mimari tasarıma sahip olması hem ferah bir görünüm sunuyor hem de hareket alanını artırıyor. 

Mihrimah Düğün Salonu adresi ise şöyle: Dervişali Mevkii, Uçbey Sokak, Numara: 7, Kat: 4, Fatih/İstanbul. 

Saray Muhallebicisi

Oldukça şık bir salonda düğün töreni düzenlemeye ne dersin? O zaman Saray Muhallebicisi kesinlikle listenin başında yer almalı! Fatih düğün salonu butik konseptteki düğünler için 200 kişilik kapasiteye sahip. Üstelik Akşemsettin mevkiindeki konumuyla da kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Mekan lüks düğün olanaklarını her detayında hissettiriyor. Bünyesinde bulunan müzisyenler ile canlı müzik hizmeti sunuyor. Ayrıca özel araçları ile gelen misafirlerin için de 150 araç kapasitesine sahip otopark alanı bulunuyor.

Hemen Fiyat Al

Saray Muhallebicisi Düğün Fiyatları

Saray Muhallebicisi’nin düğün fiyatları yemekli düzende 50 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise bu rakam kişi başı olarak 80 TL’ye kadar yükseliyor. Ayrıntılı bilgi için tablomuzu incelemen yeterli:

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Fatih düğün salonları içerisinde en şık ve gösterişli davet alanı Saray Muhallebici’sine ait!
 • Üstelik kapalı düğün salonunu istediğin şekilde dekore ettirebiliyorsun.
 • İçerisinde bulunan gelin ve damat odası ile de düğün hazırlıklarını rahatça tamamlayabilmeni sağlıyor.

Saray Muhallebicisi adresi ise şöyle: Akşemsettin Mahallesi, Fevzipaşa Caddesi, No:1 Fatih / İstanbul.

Can Düğün Salonu

Bir diğer adıyla Can Düğün Sarayı, Fatih düğün salonları içerisinde müşteri odaklı vizyonu ile ön plana çıkıyor. Bünyesinde bulunan organizasyon ekibi düğün hazırlıklarına dair her detayı senden önce düşünüyor. Sana ise sadece bu özel gününün tadını çıkartmak kalıyor.

Usta şeflerin ellerinden çıkan lezzetlerde istediğin değişikliği yapabiliyorsun. Ayrıca mekanın yemek alanı ve sahnesi ayrı bir şekilde konumlandırıyor. Böylece salon içerisinde kargaşa oluşması engel olunuyor. 1000 kişilik kapasiteye sahip salonunda birçok özel gün kutlamaları ve kurumsal etkinlikler için de hizmet veriyor.

Can Düğün Salonu Fiyatları

Can Düğün Salonu’nun davet vermenin maliyeti 2000 TL’den başlıyor. Yararlanmak istediğin ek düğün hizmetlerine bağlı olarak da mekanın fiyatları 7500 TL’ye kadar artıyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Can Düğün Salonu’nda iki ayrı davet alanı bulunuyor.
 • Sahne, yemek servisi yapılan alandan ayrılıyor. Böylece dans pistinde daha fazla hareket alanı bulunuyor.
 • Bir diğer avantajı ise mekan dışı organizasyon firmaları getirebilmen oluyor.

Can Düğün Salonu adresi ise şu şekilde: Yedikule, Kuvai Milliye Caddesi, No:274, 34107, Fatih/İstanbul.

Oben Düğün Salonu

Kapalı salonunda kullandığı farklı dekorasyon seçenekleriyle büyük ilgi toplayan Oben Düğün Salonu, Karagümrük mevkiinin en çok tercih edilen salonları arasında yer alıyor. Mekan davet alanı ve masa süslemelerinde altın renginin en zarif tonunu kullanıyor.

Fatih düğün salonun profesyonel müzik ekibi düğünün boyunca sana ve misafirlerine keyifli anlar yaşatıyor. 750 kişilik kapasiteye sahip salonda tüm sevdiklerinle anıların olsun diye mekanın fotoğrafçısı davetin süresince durmaksızın çalışıyor.

Oben Düğün Salonu Fiyatları

Oben Düğün Salonu geniş hizmet yelpazesini uygun fiyatları ile tamamlıyor. Mekanda düğün yapmanın maliyeti 3000 TL ile 5000 TL arasında değişiyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Oben Düğün Salonu oldukça geniş hizmet yelpazesi ile seni kendine hayran bırakıyor.
 • Bir diğer avantajı ise bünyesinde bulundurduğu yöresel dans ekibi oluyor. Böylece düğün adeta bir dans gösterisine dönüyor.

Oben Düğün Salonu adresi ise şöyle: Dervişali, Fevzi Paşa Caddesi, No:148, 34087, Fatih/İstanbul.

19 Mayıs Düğün Salonu

İncelememizde sıradaki durağımız 19 Mayıs Düğün Salonu! 800 kişilik kapasiteye sahip salonunda tüm sevdiklerini bir araya getiren mekan, aklına gelebilecek tüm düğün hizmetlerini bünyesinde barındırıyor.

Ayrıca salon içerisinde bulunan ısıtma ve soğutma sistemleri ile konforlu bir düğün gerçekleştirmeni sağlıyor. Bünyesindeki canlı müzik ekibiyle de eğlencene hız kesmeden devam ediyorsun.

Hemen Fiyat Al

19 Mayıs Düğün Salonu Fiyatları

19 Mayıs Düğün Salonu’nun fiyatları kaliteli düğün hizmetlerine göre fazlasıyla uygun! Kişi başı 10 TL’den başlayan kokteyl düğün fiyatları hafta sonu 30 TL’ye kadar artıyor. Yemekli düğün fiyatları ise 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Kim elektrikler kesilince eğlencesinin yarıda kalmasını ister ki? 19 Mayıs Düğün Salonları ile küçük aksaklıkların önüne geçiliyor.
 • Ayrıca bünyesindeki profesyonel fotoğrafçıda düğünün boyunca her anını fotoğraf karelerine yerleştiriyor. Böylece bu özel günün yıllar sonra bile ilk günkü heyecanla hatırlayacağın anılara dönüşüyor.

19 Mayıs Düğün Salonu adresini de buraya bırakıyoruz: Molla Gürani, Yekta Efendi Sok., No:10, 34093, Fatih/İstanbul.

Tercihin büyük bir balo salonundan yanaysa Fatih’in en iyi düğün otellerini incelemeden geçme!

Taç Düğün Salonu

Salon 500 misafirine ev sahipliği yapma imkanı sunarken düğünün boyunca istediğin tüm hizmetleri sağlıyor. Catering hizmetinden masa ve salon süslemelerine kadar her şey senin isteklerine göre planlanıyor. Ayrıca güler yüzlü servis ekibi ihtiyacın olduğu her anında yanı başında beliriyor. Mekanın piyanistleri de geniş repertuarı ile kulakların pasını siliyor.

Taç Düğün Salonu Fiyatları

Taç Düğün Salonu’nda davet vermenin maliyeti 3000 TL ile 7500 TL arasında değişiyor. Menü seçimi, düğün günü ve yararlanmak istediğin ek hizmetler de Fatih düğün salonunun fiyatları üzerinde etkili oluyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Fatih düğün salonları içerisinde kuaför bulunan tek düğün salonu burası. Böylece gelin saçı ve makyajı için kuaför aramak zorunda kalmıyorsun.
 • Ayrıca mekan gelişmiş teknolojik sistemlere sahip.
 • Ayrıca catering hizmeti içerisinde düğün pastası ikramı da yapılıyor.

Taç Düğün Salonu adresi ise şu şekilde: Haseki Sultan, Haseki Cad., No:15, 34096, Fatih/İstanbul

Tarçıncı Düğün Salonu 

Fatih’in merkezinde kapılarına açan Tarçıncı Düğün Salonu, “Düğünümü ben planlamak istiyorum.” diyen çiftler için oldukça ideal. Mekan, masa ve kapalı salon süslemeleri için farklı renk seçenekleri sunuyor. Kullanılmasını istediğin renge karar verdikten sonra da masalarda yer alacak suplaları ve şamdanları seçiyorsun.

Fikirlerini misafirlerine sunacağın menülerde de belirtebiliyorsun. Mekanın yemekli, kokteyl, pasta ve meşrubat ikramı gibi sunduğu seçeneklerden birini seçebiliyorsun.

Hemen Fiyat Al

Tarçıncı Düğün Salonu Fiyatları

Tarçıncı Düğün Salonu’nda düğün yapmanın fiyatı kişi başı olarak 10 TL’den başlıyor. Menü seçimine, düğün gününe ve ek hizmetlere bağlı olarak Fatih düğün salonunun fiyatları 50 TL’ye kadar artıyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Tarçıncı Düğün Salonu’nda hayallerin gerçeğe dönüşüyor. Düğünün boyunca organizasyon sorumlusu bir saniye bile yanında ayrılmıyor. Ayrıca her isteğin anında yerine getiriliyor.
 • Üstelik dışarıdan herhangi bir organizasyon, catering veya fotoğrafçı firması ile anlaşmana gerek kalmıyor.

Tarçıncı Düğün Salonu adresi: Molla Gürani, Dede Paşa Sok., No:5, 34093, Fatih/İstanbul.

Saray Düğün Salonu 

Fatih düğün salonları incelememize hız kesmeden devam ediyoruz. Şimdiki durağımız ise Saray Düğün Salonu oluyor. Mekan, özel tasarımları ile misafirlerinden büyük ilgi görüyor. 500 kişilik kapasiteye sahip kapalı salonu altın rengi süslemeler ile dekore ediliyor. Çiçek aranjmanlarını da kullanmayı unutmuyor.

Fatih Düğün Salonu, çiftlere sunduğu organizasyon olanaklarını tamamen onların isteklerine göre şekillendiriyor. Catering hizmeti içerisinde menü tadımı yaparak misafirlerine sunacağın menüleri sen belirliyorsun.

Hemen Fiyat Al

Düğününü farklı bir konseptte mi gerçekleştirmek istiyorsun? Fatih ilçesi tarihi düğün mekanlarıyla meşhur. Tüm seçenekleri buraya tıklayarak hemen inceleyebilirsin.

Saray Düğün Salonu Fiyatları

Saray Düğün Salonu’nun fiyatları kişi başı olarak 10 TL ile 30 TL arasında belirleniyor. Yararlanmak istediğin ek hizmetler düğün fiyatları üzerinde etki ediyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Saray Düğün Salonu’nda ses, sahne ve ışık sistemleri davet alanında uygun yerlere yerleştiriliyor. Böylece tüm konukların mekanın orkestrasını tarafından icra edilen müzikleri eşit şekilde duyabiliyor.
 • Ayrıca özel daha konsept bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan da dışarıdan anlaşabileceğin organizasyon ve catering firmalarını mekana getirebiliyorsun.

Saray Düğün Salonu adresi ise şu şekilde: Haseki Sultan Mah., Kızılelma Cad., Şair M. A. Ersoy Sok., No:1/B, 34096, Fatih/İstanbul.

Elite Çevre Düğün Salonu

Düğün salonu rengarenk süslemeler ile dekore ettiği salonunda 500 konuğunu ağırlayabiliyor. Ayrıca son model teknolojik ürünler olan sahne ve aydınlatma sistemleri salonun en doğru yerine yerleştiriyor.

Böylece bünyesinde bulunan orkestra ile hiçbir teknik sorun yaşamdan eğlencene devam edebiliyorsun. Mekanın organizasyon ekibi de bu özel gününü kusursuz hale getirmek için her isteğini yerine getiriyor.

Elite Çevre Düğün Salonu Fiyatları

Elite Çevre Düğün Salonu’nda düğün yapma maliyeti 2000 TL’den başlıyor. Fatih düğün salonu yemekli davet fiyatları için de kişi başı olarak 10 TL ile 30 TL arasında değişen bir rakam belirliyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Elite Çevre Düğün Salonu’nun güler yüzlü ve profesyonel organizasyon ekibi senin tüm isteklerini göz önünde bulundurarak düğün hazırlıklarını planlıyor.
 • Ayrıca salonun kendi fotoğrafçısı ve orkestrası bulunuyor. Böylece dışarıdan bir firma aramak zorunda kalmıyorsun.
 • Müzisyenler düğünün boyunca en sevilen parçaları çalarken fotoğrafçı da bu özel anılarına kayıt altına alıyor.

Elite Çevre Düğün Salonu adres ise şöyle: Silivrikapı, Çevre Tiyatrosu Sok., No:6, 34107, Fatih/İstanbul.

Petek Düğün Salonu

Bilinen diğer adıyla Petek Düğün Sarayı, sektördeki uzun yılların verdiği tecrübesiyle ön plana çıkıyor. Deneyimine her gün bir yenisini ekleyen Fatih düğün salonu bu özel gününü eşsiz hale getirmek için 400 kişilik salonunun kapılarını açıyor. 

Catering hizmetinden orkestra teminine kadar her şey Petek Düğün Salonu tarafından düşünülüyor. Mekan düğün hazırlıklarının kontrolünü tamamen sana bırakıyor. Konuklarına sunacağın lezzetleri seçebiliyorsun; müzisyenleri çalacağı düğün şarkılarını belirleyebiliyorsun. Ayrıca bünyesindeki fotoğrafçı ile bu en mutlu anıların fotoğraf karelerine yerleştiriliyor.

Petek Düğün Salonu Fiyatları

Petek Düğün Salonu, hayalindeki düğünü uygun fiyatları ile gerçeğe dönüştürüyor. Mekanın yemekli düğün fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında belirleniyor. Dilersen Fatih düğün salonunun 3000 TL’den başlayan paket seçeneklerinden de yararlanabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Bir kere mekan düğün sektöründe oldukça tecrübeli. Bu yüzden sana kusursuz bir organizasyon vaat ediyor.
 • Daha eşsiz bir düğün için dışarıdan catering ve organizasyon firmaları ile anlaşabiliyorsun.

Petek Düğün Salonu adresi ise şu şekilde: Cerrahpaşa, Kızılelma Cad., 109 C, 34098, Fatih/İstanbul.

Feza Düğün Salonu 

Fatih düğün salonu incelememizin son durağı olan Feza Düğün Salonu ile görkemli bir kapanış yapıyoruz! Karagümrük mevkiinde hizmet veren mekan, catering, masa ve davet alanı süslemesi ve servis hizmeti gibi birçok olanağı bünyesinde bulunduruyor.

Mekan, dışarıdan organizasyon ve catering firmaları ile düğün hazırlıklarını tamamlamana müsaade ediyor. Böylece düğününü tam da hayalindeki gibi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacın olan tüm hizmetleri temin edebiliyorsun.

Feza Düğün Salonu Fiyatları

Feza Düğün Salonu fiyatları kişi başı olarak 80 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Yemekli düğün fiyatı olan bu rakam yemeksiz düzende daha da azalıyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • 1000 kişilik kapasiteye sahip salonuna ayrım yapmadan konuk davet edebiliyorsun.

Feza Düğün Salonu adresi ise şöyle: Karagümrük, Fevzi Paşa Cad., No:261, 34091, Fatih/İstanbul.

Aradığını bulamadın mı? Fatih’te daha fazla düğün salonu seçeneği bi’tık uzağında!

Fatih düğün salonları, İstanbullu çiftlerin mutluluğunu “Evet!” diye haykırmak istediği mekan arayışlarına son veriyor. Birbirinden şık salonlara sahip olan mekanlar geniş düğün olanakları ile de çiftlerin dikkatini çekiyor. Senin için içeriğimizde lüks hizmetlerini en uygun fiyatları ile birleştiren düğün salonlarını yakından inceledik. Sana ise sadece seçim yapmayı bıraktık. ?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!