En Uygun Kağıthane Düğün Salonları

İstanbul Kağıthane ilçesinde yer alan en uygun düğün salonlarını senin için inceliyoruz. Birbirinden güzel mekanlar geniş hizmet yelpazeleri ile düğününe ev sahipliği yapmak için bekliyor.

İlçede yer alan mekanlar uygun fiyatlarıyla her bütçeye hitap ettiği gibi kaliteli hizmetleriyle de göz dolduruyor. İçeriğimiz boyunca önerdiğimiz mekanlardan dilediğinin kampanyalı fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlık servisimizle iletişime geçmen yeterli!

Beşyıldız Düğün Salonu 

Beşyıldız Düğün Salonu 1993 yılından beri özel günlere ev sahipliği yapıyor. Düğün organizasyonları haricinde nişan, kına, sünnet düğünü, doğum günü ve mezuniyet töreni gibi özel günlerde de profesyonel hizmet sağlıyor.

Mekanda 600 kişilik bir davetli kapasitesi bulunuyor. Süslemede kullanılacak renkler ve aksesuarlar senin seçimine göre hazırlanıyor. Masalar düzeninde dikdörtgen ve yuvarlak olmak üzere iki seçeneğe sahipsin.

Beşyıldız Düğün Salonu Fiyatları 

Yemekli düğün fiyatları kişi başı olarak belirleniyor. Kokteyl düzenindeki düğünler ise yemeksiz paket olarak hafta içi 3.000 TL, hafta sonu da 5.000 TL’den başlıyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • DJ, piyanist, ilahi grupları ve kemanlı karşılama müziği hizmetleri sağlanıyor.
 • Düğün kayıt altına alınıp sonrasında HD kalitede DVD olarak teslim ediliyor.  ? 

Mekanın açık adresi ise şu şekilde: Gürsel Mahallesi, 28 Nisan Caddesi, No: 15 Kağıthane/ İstanbul.

Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal Tesisleri

Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal Tesisleri uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiriyor. Kapalı alanda hizmet veren mekanda yemekli düğünlerde 400, yemeksiz kokteyl düzenindeki düğünlerde ise 500 kişi kapasitesi bulunuyor.

Mekana dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirme imkanın bulunuyor. Yemek servisi ve müzik yayını 23:00’a kadar devam ediyor. Yemekli düğün menülerinde ızgara, zeytinyağlı ve çeşitli ana yemek seçenekleri bulunuyor.

Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal Tesisleri Fiyatları 

Kişi başı olarak belirlenen düğün fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.  ? 

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 20 TL30 TL – 40 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Engelli girişi bulunuyor.
 • Organizasyon sorumlusu her konuda sana yardımcı oluyor.

Nurtepe Sosyal Tesisleri ile iletişim kuracaklar için mekanın açık adresi şu şekilde: Nurtepe Mahallesi, Sınır Sokak, No 28/1, Kağıthane/İstanbul.

Koral Düğün Salonu 

Koral Düğün Salonu Kağıthane Gültepe semtinde özel günlerine ev sahipliği yapıyor. İlçedeki en uygun mekanlardan biri olan Koral Düğün Salonu kaliteli hizmetleriyle yeni evlenecek çiftler tarafından oldukça tercih ediliyor.

Mekanda 750 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Kolonsuz yapısı ile nikah merasimi tüm misafirler tarafından rahatça izlenebiliyor. Dekorasyon ve süslemede senin fikirlerine göre hareket eden mekan misafirlerin için otopark hizmeti de sağlıyor.

Koral Düğün Salonu Fiyatları 

Mekan fiyatlarını kişi başı olarak belirliyor. Seçeceğin ikram türüne göre fiyatlar değişiyor. Fiyat detaylarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Dj ve orkestra mekan tarafından ayarlanabiliyor. ? 
 • Oldukça merkezi bir konumda olmasıyla davetlilere kolaylık sağlıyor.

Ortabayır Mahallesi, Talatpaşa Caddesi, No:68 K:1, 34413 Gültepe, Kağıthane/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Barbisos Düğün Salonu 

Barbisos Düğün Salonu Fua Barbisos adıyla da biliniyor. Mekanda 750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca yalnızca düğünlerde değil sünnet düğünü, nişan, kına ve mezuniyet törenleri gibi özel günlere de ev sahipliği yapıyor.

Açılır kapanır tavanı ile her mevsim sorunsuz hizmet sağlayan mekanda hava durumu konusunu düşünmene gerek bile kalmıyor. Yemekli düğünlerde minik misafirlerine uygun çocuklara özel menü seçeneği de bulunuyor.

Barbisos Düğün Salonu Fiyatları 

Mekanın yemeksiz şekilde kokteylli menü ve yemekli menü fiyatlarına kişi başı olarak aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
50 TL – 80 TL80 TL – 100 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Süsleme konusunda bir organizasyon firması profesyonelliğinde çalışıyorlar.
 • Düğün sonrası after party organizasyonu yapma seçeneği bulunuyor.

Barbisos Düğün Salonuna nasıl gidilir diyenler için mekanın açık adresi ise şu şekilde: Merkez Mahallesi, Eyüp Sultan Caddesi, No: 52, Kağıthane / İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Kına gecen için de mekan arayışındaysan Kağıthane’nin en popüler kına salonları bi’tık uzağında!

Barbaros Düğün Salonu 

Barbaros Düğün Salonu 2000 yılından beri çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Mekanda 750 davetli ağırlama imkanın bulunuyor. Organizasyon sorumlusu planlamanın her anında sana yardımcı oluyor.

İkram seçenekleri yemekli ve kokteylli olarak ikiye ayrılıyor. Yemekli düğünlerde 6 çeşit mezeli başlangıç, sigara böreği ile ara sıcak, kırmızı ya da beyaz etli ana yemek, salata ve mevsim meyveleri servis ediliyor.Kokteylli menü ise meyve suyu kuru ve yaş pastayı içeriyor.

Barbaros Düğün Salonu Fiyatları 

Mekanın yemeksiz kokteylli düğünleri paket olarak fiyatlandırılıyor. Paket fiyatı hafta içi 3.000 TL, hafta sonu ise 5.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğünler ise kişi başı fiyatlandırılıyor. Aşağıdaki tablodan fiyatlara ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Gelin saçını anlaşmalı oldukları kuaförde ücretsiz bir şekilde yaptırabiliyorsun.
 • Düğünde çekilmiş 10 pazdan 20 adet aile fotoğrafı hediye ediliyor.

Barbaros Düğün Salonuna yol tarifi isteyenler için mekanın açık adresi şu şekilde: Seyrantepe Mahallesi, Barbaros Caddesi, No:70 4.Levent/İstanbul.

Çağlayan Düğün Salonu

Çağlayan Düğün Salonu Kağıthane Çağlayan Mahallesi’nde konumlanıyor. Pek çok metrobüs, metro ve otobüs durağına yakınlığı ile oldukça merkezi bir yerde bulunuyor. Mekanda hem açık hem de kapalı davet alanı seçeneklerine sahipsin.

Çağlayan Düğün Salonu açık alanında 100 kişi ağırlayabiliyor. Kapalı alanında ise yemekli düğünlerde 500 ve yemeksiz, kokteyl düzenindeki düğünlerde de 750 davetli kapasitesine sahip. İkramlar için dışarıdan catering firması ile de çalışabilirsin.

Çağlayan Düğün Salonu Fiyatları 

Çağlayan Düğün Salonu’nun kişi başı belirlenen düğün fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Kolonsuz ses sistemi misafirlerine ve sana daha kaliteli bir müzik yayını sağlıyor.
 • 7 metrelik yüksek tavanı ile düğünün için ferah bir alan yaratıyor.

Mekana nasıl gidilir diyenler için Çağlayan Düğün Salonu’nun açık adresi şu şekilde: Çağlayan Mahallesi, Vatan Caddesi, Bahar Sokak No:15, 34403 Kağıthane/İstanbul.

Gonca Düğün Salonu

Gonca Düğün Salonu panoramik şehir manzarası ile en iyi Kağıthane düğün mekanları listesinin başında geliyor. Mekanın panoramik manzaralı büyük salonunda 750, daha küçük olan kolonsuz Junior Salon’da ise 350 davetli ağırlanabiliyor.

Salonun süslenmesinde her detay sana sorularak hazırlanıyor. Supla, servis takımı ve sandalye süslerinde istediğin rengi seçebiliyorsun. Masa süslemeleri için de ister çiçekler istersen de parıltılı aksesuarlar arasında seçim yapabilirsin.

Gonca Düğün Salonu Fiyatları 

Gonca Düğün Salonu düğünler için yemekli ve yemeksiz menü seçenekleri sunuyor. Fiyatları aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
20 TL – 40 TL40 TL – 60 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekan panoramik şehir manzarasına sahip.
 • 1100 metrekarelik açık alanıyla terasta düğün seçeneği de bulunuyor.

Mekan ile iletişime geçecekler için açık adresi şu şekilde: Merkez Mahallesi, Ayazma Caddesi, Demet İş Merkezi, No:55 K:5/11 Kağıthane/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Murat Düğün Salonu

Murat Düğün Salonu 1989 yılından beri düğünlere ev sahipliği yapıyor. Deneyimli ekip sadece düğünlerde değil nişan, kına, mezuniyet törenleri ve sünnet gibi özel günlerde de profesyonel hizmet sağlıyor.

Mekanda 600 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Gelin yolun ister kırmızı halı olarak istersen de çiçeklerle bezenmiş bir şekilde hazırlanabiliyor. Mekanda servis 22:00’a, müzik yayını ise 23:00’a kadar devam ediyor.

Murat Düğün Salonu Fiyatları 

Mekanda yemekli ve yemeksiz menü seçenekleri bulunuyor. Detaylı fiyatlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
20 TL – 40 TL50 TL – 80 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Merkezi konumu ile her yerden kolayca ulaşım sağlanabiliyor.
 • Dışarıdan organizasyon ve catering firması getirebilirsin.

Murat Düğün Salonu’nun açık adresi ise şu şekilde: Sanayi Mahallesi, Sultan Selim Caddesi, No:93 4.Levent Kağıthane/İstanbul.

Aydın Düğün Salonu

Mekan ilçedeki en popüler düğün salonları arasında yer alıyor. Mekanda 750 davetli kapasitesi bulunuyor. Davetli sayısına göre yuvarlak ya da dikdörtgen masalar kullanılıyor.

Aydın Düğün Salonu dekorasyonda ağırlıklı olarak beyaz rengini kullanarak oldukça ferah ve aydınlık bir ortam yaratıyor. Altın rengi aksesuarlar ile de dekorasyon tamamlanıyor. Ses ve sahne sistemleri son model olan mekanda jeneratör de bulunuyor.

Aydın Düğün Salonu Fiyatları 

Mekan yemeksiz düğün fiyatlarını paket olarak belirliyor. Paket fiyatları hafta içi 3.000 TL, hafta sonu da 5.000 TL’den başlıyor. Kişi başı belirlenen yemekli düğün fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekan oldukça geniş bir dans pistine sahip.
 • Mekan tarafından görevlendirilen organizasyon sorumlusu her an yanında oluyor.

Aydın Düğün Salonu nerededir diye soranlar için mekanın açık adresi şu şekilde: Gürsel Mahallesi, 28 Nisan Caddesi, Bilim Sokak, No:3 Kağıthane /İstanbul.

Salon Yıldırım

Salon Yıldırım Kağıthane Hürriyet Mahallesi’nde konumlanıyor. Mekan düğün, nişan, kına gecesi, sünnet gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Açılır kapanır tavanı ile uygun koşullarda kapalı salonun tavanı açılabiliyor. Mekan yemekli düğünlerde kırmızı veya beyaz etli menüler sunuyor. Organizasyon öncesinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanın bulunuyor.

Salon Yıldırım Fiyatları 

Kişi başı belirlenen düğün fiyatlarının detaylarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğünün tamamı mekan tarafından kaydediliyor.
 • DJ ve orkestra mekan tarafından temin edilebiliyor.

Mekan ile iletişime geçecekler için açık adresi şu şekilde: Hürriyet Mahallesi, Yurt Sokak, No: 48, 34403 Çağlayan, Kağıthane/İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Nis Düğün Salonu 

Nis Düğün Salonu kaliteli hizmetleri ve merkezi konumu ile oldukça tercih edilen bir düğün mekanı oluyor. Mekanda 500 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca özel aracı ile gelen misafirlerin içi otopark ve vale hizmeti de veriliyor.

Mekan Okmeydanı metrobüs durağına yalnızca 3 dakika mesafede yer alıyor. Misafirlerin ulaşım konusunda hiçbir sorun yaşamıyor. Yemekli düğünlerde deneyimli aşçılar çocuklara özel, diyabet, vegan ve vejeteryan menüler de hazırlayabiliyor.

Nis Düğün Salonu Fiyatları 

Mekanda yemeksiz düğünlerin fiyatları paket olarak hesaplanıyor. Paketler hafta içi 5.000 TL, hafta sonu ise 7.000 TL oluyor. Kişi başı belirlenen yemekli fiyatlara ise tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Kendi bünyelerinde organizatörleri bulunuyor.
 • Servis ve müzik yayını 23:00’a kadar devam ediyor.

Nis Düğün Salonu’nun açık adresi şu şekilde: Gürsel Mahallesi, Evim İş Merkezi, 28 Nisan Caddesi, No: 19 Kağıthane/ İstanbul.

İdil Düğün Salonu 

İdil Düğün Salonu Kağıthane Caddesi’nde konumlanıyor. Mekan gri ve beyazın uyumunu gözler önüne sererek şık bir ortam yaratıyor. Dekorasyon gümüş rengi aksesuarlar ve çiçeklerle tamamlanıyor.

Mekanda 1000 kişilik bir davetli kapasitesi bulunuyor. Servis ve müzik yayını 23:00’a kadar devam ediyor. Düğününü ister kokteyl düzeninde istersen de yemekli yapabilirsin. Yemekli düğünlerde çocuklara özel menü seçeneği de bulunuyor.

İdil Düğün Salonu Fiyatları 

İdil Düğün Salonu yemeksiz düğünleri paket şeklinde fiyatlandırıyor. Paketler hafta içi 3.000 TL’den, hafta sonu ise 7.500 TL’den başlıyor. Kişi başı hesaplanan yemekli düğün fiyatlarını aşağıdaki tabloda görebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • 21 yıllık deneyimle profesyonel hizmet sağlanıyor.
 • Mekanda jeneratör bulunduğu için elektrik kesintilerinden düğünün etkilenmiyor.

İdil Düğün Salonu’na nasıl gidilir diyenler için mekanın açık adresi şu şekilde: Kağıthane Caddesi No:102 Kat:2 Çağlayan / İstanbul.

Palmiye Düğün Salonu

Palmiye Düğün Salonu Kağıthane Çeliktepe Mahallesi’nde yer alıyor. Yüksek tavanlı mekan şehir manzarasına sahip. Yemek servisi 23:00’a, müzik yayını ise 24:00’a kadar sürüyor.

Organizasyon sorumlusu düğün organizasyonunun planlamasından düğünün sonuna kadar her problemde sana yardımcı oluyor. Farklı konseptlerde süsleme istiyorum dersen dışarıdan organizasyon firması getirtebiliyorsun.

Palmiye Düğün Salonu Fiyatları 

Mekanın yemeksiz düğün fiyatları paket olarak hafta içi 2.000 TL’den, hafta sonu ise 3.000 TL’den başlıyor. Kişi başı belirlenen yemekli düğün fiyatlarına ise aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Menüde değişiklik yapma imkanına sahipsin.
 • Mekan oldukça merkezi bir konuma sahip.

Palmiye Düğün Salonu ile iletişim kuracaklar için mekanın açık adresi şu şekilde: Çeliktepe Mahallesi, İsmet İnönü Caddesi, No:3, 34413 Kağıthane/İstanbul

Figaro Düğün Salonu 

Figaro Düğün Salonu yalnızca düğünlere değil, sünnet, nişan ve kına gibi özel günlere de ev sahipliği yapıyor. 1500 kişilik kapasitesi ile özellikle kalabalık organizasyonlar için oldukça tercih ediliyor.

Salonun dekorasyonunda altın rengi ve beyazın uyumu kullanılıyor. Daha farklı bir süsleme istersen dışarıdan organizasyon firmasıyla da çalışma imkanın bulunuyor. Gelin yolu ve gelin tagı istediğin gibi hazırlanırken, salona girişte volkan gösterisi yapılıyor.

Figaro Düğün Salonu Fiyatları 

Aşağıdaki tablodan mekanın yemekli ve yemeksiz, kokteylli düğün fiyatlarını inceleyebilirsin. Fiyatlar kişi başı olarak belirleniyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • DJ ve orkestra temini mekan tarafından yapılabiliyor.
 • Farklı konseptlerde organizasyonlar düzenleyebiliyorlar.

Figaro Düğün Salonu’nun açık adresi ise şu şekilde: Hürriyet Mahallesi, Dr. Cemil Bengü Caddesi, No:15 Kat:6, Kağıthane / İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Cemsu Düğün Salonu 

Cemsu Düğün Salonu Kağıthane Ortabayır Mahallesi’nde bulunuyor. 1986 yılından beri hizmet veren mekan, istenilen her konseptte süslemeye uyumlu olabilmesi için salonu tamamen beyaz tasarlamış. Bu sayede istediğin eklemeler ne renk olursa olsun uyum yakalanabiliyor.

Mekanda 1000 kişilik bir davetli kapasitesi bulunuyor. Organizasyon öncesinde menüde değişim yapma imkanın bulunuyor. Ayrıca minik misafirlerin için çocuklara özel menü seçeneği de bulunuyor. Hem servis hem de müzik yayını 23:00’a kadar devam ediyor.

Cemsu Düğün Salonu Fiyatları

Mekan yemeksiz düğünler için paket fiyatı belirliyor. Paketler hafta içi 5.000 TL, hafta sonu da 7.500 TL’den başlıyor. Kişi başı hesaplanan yemekli düğün fiyatlarını ise tablodan görebilirsin. 

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın kendi profesyonel fotoğrafçısı bulunuyor.
 • Mekan bünyesinde deneyimli müzisyenleri de barındırıyor.

Cemsu Düğün Salonu’na nasıl gidilir diyenler için mekanın açık adresi şu şekilde: Ortabayır Mahallesi, Talatpaşa Caddesi 71/3, 34410 Kağıthane/İstanbul.

Aradığını bulamadın mı? Daha fazla mekan seçeneği burada.

Kağıthane’nin en iyi düğün salonlarını incelediğimiz yazımız burada sona eriyor. Tercih listene eklediğin mekanların DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunduğu indirimli fiyatları öğrenmek ister misin? Tek yapman gereken danışmanlık servisimizle ücretsiz şekilde iletişime geçmek.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!