Pendik ilçesinde yer alan en popüler düğün salonlarını senin için derliyoruz. Düğün hazırlığında çiftleri en zorlayan şeylerden biri olan mekanı seçiminde işini kolaylaştırıyoruz. İlçede kır düğünü ve otelde düğün gibi çeşitli konseptler sunan düğün salonları bulunuyor.

Mekanlar kişi başı sadece 10 TL’den başlayan fiyatlarıyla tüm bütçelere kolaylıkla hitap ediyor. Hazırsan işte karşında: Pendik’in en popüler düğün salonları!

Centrium Düğün Salonu

Pendik ilçesinde yer alan Centrium Düğün Salonu 6 farklı düğün mekanı ile hizmet sunuyor. Birbirinden güzel salonlarından biri olan Jasmin Düğün Salonu 650 kişilik kapasitesi ile hizmet sağlıyor. 

Mekanda düğün paketine dahil olarak düğünün tamamının kaydedilmesi ve aile fotoğraflarının çekilmesi de bulunuyor. Minik misafirlerini unutmayan mekan isteyenler için palyaço ve animasyon hizmeti de sağlıyor.

Jasmin Düğün Salonu Fiyatları

Salonun düğün paketi fiyatları 5.000 TL’den başlıyor. Düğün tarihine ve ikram seçimlerine göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Kişi başı fiyatlara ise aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Jasmin Salonu’nun en büyük avantajı uygun fiyatları oluyor.
 • Düğün salonunun bir diğer avantajı ise pakete dahil olan müzik, piyanist, video ve fotoğraf çekimi hizmetleri. Bu sayede tek bir firma ile tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyorsun.

Jasmin Düğün Salonu adresi ise şöyle: Çınardere Mahallesi Gençlik Caddesi No:9 Pendik, İstanbul.

Hemen Fiyat Al

Mavi Rüya Düğün Salonu

Mavi Rüya Düğün Salonu Kaynarca mahallesinde yer alıyor. Mekan sana hem yemekli hem de kokteyl düzeninde düğün seçenekleri sunuyor. Kokteylde pasta kuruyemiş ve meşrubat ikramları yapılıyor. Yemekli düğünler için ise çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri de bulunuyor.

Mavi Rüya Düğün Salonu Fiyatları

Mekanda yemeksiz düğün paketi fiyatları hafta içi 5.000 TL’den, hafta sonu ise 7.500 TL’den başlıyor. İkram ve hizmet çeşitlerine göre fiyatlar değişiyor. Yemekli düğün fiyatlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Mavi Rüya Düğün Salonu kendi müzik orkestralarına sahip olması ile ön plana çıkıyor. Oldukça deneyimli canlı müzik orkestrası ile orkestra ihtiyacını da karşılıyorlar. 
 • Mekanda aynı anda birden fazla düğün organizasyonu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Mavi Rüya Düğün Salonu adresi: Kaynarca Mahallesi Serçecik Sokak No:10 Pendik İstanbul.

Asır Düğün Salonu

Asır Düğün Salonu Pendik Çınardere Mahallesi’nde hizmet veriyor. Mekan oldukça merkezi bir alanda yer alıyor. Altın renginin ağırlıklı kullanıldığı salonda düğünün için oldukça şık ve göz alan bir ortam yaratıyor. Asır Düğün Salonu 500 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesine sahip.

Engelli girişi de bulunan mekanda organizasyon sorumlusu her an yanında oluyor. Ayrıca mekan fotoğraf ve video çekimi, catering ve ışık-ses-müzik hizmetlerini de kendi sağlıyor.

Asır Düğün Salonu Fiyatları

Asır Düğün Salonu hem yemekli hem de yemeksiz düğün seçeneklerine sahip. Kokteyl düzenindeki yemeksiz düğün fiyatları paket olarak hafta içi 3.000 TL, hafta sonu ise 5.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğün fiyatlarına ise aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın avantajlarının başında 2007’de organizasyon firması olarak başlayıp sonradan kendi düğün salonlarını açmaları geliyor.
 • Diğer mekanlardan farklı olarak ekip mehter takımı ve at üstünde gelin çıkışı hizmetini sağlıyor.

Asır Düğün Salonu adresi ise şöyle: Çınardere Mahallesi Ankara Caddesi No:1 Daire:1 Pendik, İstanbul.

Amour Düğün Salonu

Kaynarca semtinde konumlanan Amour Düğün Salonu ihtişamlı dekoru ile göz alıyor. Altın renginin ağırlıklı kullanıldığı dekorda masa süsleri ve örtüleri senin isteğin doğrultusunda hazırlanıyor.

Mor, beyaz ve yeşil tonları seçeneklerden yalnızca birkaçı. Mekanda 500 kişilik bir misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Dekoru ile adeta bir otel düğünü havası veriyor.

Amour Düğün Salonu Fiyatları

Amour Düğün Salonu yemeksiz kokteyl düzeninde gerçekleşecek düğün fiyatlarını paket olarak belirlemiş. Bu paketler hafta içi 3.000 TL, hafta sonu ise 5.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğün başlangıç fiyatları ise yalnızca 10 TL olarak belirlenmiş.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Amour Düğün Salonu’nun en büyük avantajı uygun fiyatları. Hem paket fiyatları hem de yemekli düğün başlangıç fiyatlarının sadece 10 TL olmasıyla her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.
 • Bir diğer avantajı ise profesyonel video ve fotoğraf çeken ekibe sahip olmaları. Ekip düğününün her anını kaydetmek için hazır bekliyor.

Amour Düğün Salonu adresi ise şöyle: Fevzi Çakmak Mahallesi Numan Sokak No: 6 Kaynarca Pendik, İstanbul.

Erdem Düğün Salonu

Pendik Orhangazi Mahallesi’nde yer alan Erdem Düğün Salonu düğün ve çeşitli özel günlere ev sahipliği yapıyor. Mekan her organizasyon için uyumlu dekor ve çeşitli hizmetlerle özel gününü unutulmaz kılmaya aday oluyor.

Mekanda 750 kişiye kadar davetli ağırlama imkanın bulunuyor. Kendi aracı ile gelen misafirlerin için otopark ve vale hizmeti de sorunsuz bir şekilde sağlanıyor. Mekan gelin ve damadın girişinde gelin yolu için konfeti ve ışık süslemeleri de hazırlıyor.

Erdem Düğün Salonu Fiyatları

Mekan fiyatları kişi başı olarak belirleniyor. İster yemekli istersen de kokteyl düzeninde bir düğün gerçekleştirebilirsin. Detaylı fiyatlara tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Merkezi konumu ile davetlilerin mekana kolayca ve sorunsuz bir şekilde ulaşabiliyor. Oldukça fazla toplu taşıma araçlarından istediklerini kullanabilirler.
 • Düğünü tamamlayacak davul zurna ekibi gibi çeşitli eğlence hizmetlerini de mekan sağlıyor.

Erdem Düğün Salonu adres: Orhangazi Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:119 Pazarbaşı, Esenyalı.

Özlem Düğün Salonu Esenler

Özlem Düğün Salonu Esenler Pendik düğün salonları arasındaki en popüler mekan listesi başında yer alıyor. Mekan giydirmede supladan masa örtüsüne kadar her detay senin zevkin doğrultusunda hazırlanıyor.

Mekan 2000 kişilik davetli kapasitesi ile özellikle büyük ailelerin kalabalık düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Kapalı bir alan olmasına rağmen kaliteli bir klima ve havalandırma sistemi ile hiçbir sorunla karşılaşmıyorsun.

Özlem Düğün Salonu Esenler Fiyatları

Özlem Düğün Salonu yemekli ve yemeksiz düğün seçeneklerine sahip. Yemeksiz düğünlerde meşrubat, pasta ve kuruyemiş ikramları yapılıyor. Kişi başı belirlenen fiyatları aşağıdan inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Özlem Düğün Salonu Esenler’in en büyük avantajlarından biri oldukça fazla misafir ağırlama imkanına sahip olması.
 • 2000 kişiye kadar davetli kapasitesi bulunan mekan bu özelliği ile diğer mekanlardan farkını ortaya koyuyor.
 • Bir diğer büyük avantaj ise jeneratöre sahip olmaları. Herhangi bir elektrik kesintisinde düğün ve eğlence kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Özlem Düğün Salonu Esenler adresi ise şöyle : Fevzi Çakmak Mahallesi Mimar Sinan Caddesi Pendik, İstanbul.

Tercihin şık tasarımlı balo salonlarından yanaysa en iyi Pendik düğün otelleri listesi burada!

Işılay Düğün Salonu Pendik

Işılay Düğün Salonu 1995 senesinden beri Pendik Doğu Mahallesi’nde nikah ve düğün organizasyonu için ev sahipliği yapıyor. Deneyimli ekip en özel gününü mükemmel kılacak her şeyi senin için düşünüyor.

Mekanda 500 kişiden 750 kişiye kadar davetli kapasitesi bulunuyor. Misafirlerinin rahat etmesi için her şey özel olarak hazırlanıyor. Kolonsuz salonda tam salon ortasına konumlandırılan dans pistinde tüm gece doyasıya eğlenebiliyorsun.

Işılay Düğün Salonu Pendik Fiyatları

Düğün fiyatı kişi başı olarak belirleniyor. Seçtiğin ikram çeşitlerine, düğünün gününe ve alkollü/ alkolsüz olmasına bağlı olarak fiyatlarda değişiklikler olabiliyor. Detaylı fiyatları tablodan görebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Kolonsuz ve yüksek tavanlı bir salon olması sayesinde misafirlerin görüş açısını engellemediğinden nikah töreni tüm misafirlerin tarafından izlenebiliyor.
 • Bir diğer avantaj ise düğün salonu teminine ek olarak deneyimli ekibin organizasyon hizmeti de vermesi.

Işılay Düğün Salonu adresi ise şöyle:Doğu Mahallesi Ortanca Caddesi No:70 Pendik, İstanbul.

Ada Tesisleri Pendik

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan Ada Tesisleri ilçede yer alan en şık düğün salonları arasında. Dekorasyonda mavi ve beyazın eşsiz uyumunu kullanan mekan, deniz manzarası ile de dikkat çekiyor.

Ada Tesisleri Pendik 750 kişilik bir davetli kapasitesine sahip. Misafirlerin için ücretsiz olarak otopark ve vale hizmeti de sağlanıyor. Mekan ayrıca bebekli misafirlerini de unutmuyor, bebek bakım odası hizmeti de sunuyor.

Ada Tesisleri Pendik Fiyatları

Mekanda gerçekleştireceğin düğün organizasyonu için hem yemekli hem de yemeksiz ikram seçenekleri bulunuyor. Kokteylli ve yemekli organizasyon için kişi başı başlangıç fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Asansörü ve engelli girişi ile her misafirin düğün alanına sorunsuz bir şekilde ulaşabiliyor.
 • İstersen mekan giydirme ve süslemeler için dışarıdan organizasyon firması getirme imkanın bulunuyor.

Ada Tesisleri açık adresi ise şöyle :Fevzi Çakmak Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:40 Kat:5 Pendik, İstanbul.

Ezgi 2 Düğün Salonu

Ezgi 2 Düğün Salonu Pendik ilçesinin Fevzi Çakmak Mahallesi’nde konumlanıyor. Mekan iki katlı olmasıyla oldukça büyük bir alana ve yüksek bir tavana sahip. Düğün organizasyonu için 1000 kişilik bir misafir kapasitesi bulunuyor.

Mekan gelin yolu için kırmızı halı konsepti oluşturmuş. Yolun her iki yanını da şamdan ve çeşitli çiçeklerle süsleniyor. Sadece düğün değil birçok özel gün organizasyonu için ev sahipliği yapan mekanda oldukça fazla dekor seçeneği de bulunuyor.

Ezgi 2 Düğün Salonu Fiyatları

Ezgi 2 Düğün Salonu düğün organizasyonu için yemekli ve kokteyl düzeninde olmak üzere iki ikram seçeneği sunuyor. Fiyatları kişi başı olarak hesaplanıyor. Detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Profesyonel ekibi ile düğün videosu ve fotoğraf çekimi hizmeti sağlıyor.
 • Merkezi konumu ile hem toplu taşıma hem de özel araçlarla oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor.

Ezgi 2 Düğün Salonu adresi ise şöyle: Orhangazi Mahallesi İstiklal Caddesi Hür Sokak. No:2 Pendik, İstanbul.

Gülistan Sofrası

Dört katlı bir köşkte hizmet veren Gülistan Sofrası hem açık hem de kapalı alanda düğün yapmana imkan sağlıyor. Deniz ve ada manzarasına sahip mekanda 400 kişilik davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Mekanda servis 24:00’a müzik yayını ise 23:30’a kadar kesintisiz devam ediyor. Kendine ait otoparkında davetlilerin için vale hizmeti de sunuluyor.

Gülistan Sofrası Düğün Fiyatları

Gülistan Sofrası düğün organizasyonları için yemekli ve yemeksiz olarak iki menü sunuyor. Burada düğünlerini yapanların yemekleri oldukça övdüğünü söylemeden geçmeyelim. Fiyatları hakkında detaylara tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
25 TL – 30 TL40 TL – 65 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Minik misafirlerini unutmayan mekanda çocuklara özel menü seçeneği bulunuyor.
 • Buna ek olarak çocuk oyun alanı ve isteğe bağlı palyaço kiralama hizmeti de sağlanıyor.
 • 4 katlı bir köşkte hizmet veren Gülistan Sofrası hem after party alanlarına sahip hem de aynı anda birden fazla organizasyona ev sahipliği yapabiliyor.

Gülistan Sofrası adresi :Batı Mahallesi Gezi Boyu Caddesi Gülistan Mevkii No:5 Pendik, İstanbul.

Düğününü yaz aylarında mı gerçekleştireceksin? Pendik’in en iyi kır düğünü mekanları bi’tık uzağında!

Asia Düğün Salonu

Asia Düğün Salonu hem açık hem de kapalı alanları ile her mevsim sorunsuz bir şekilde hizmet sağlıyor. 500 kişiye kadar davetli kapasitesi bulunan kapalı salon balo düzenindeki düğünler için tercih ediliyor. 

Mekanda 400 metrekarelik terası ile açık hava düğün seçeneği de bulunuyor. Adalar ve deniz manzarası ile düğünün için eşsiz bir atmosfer sağlıyor. Mekana birçok toplu taşıma ile kolaylıkla gelinebildiği gibi özel araç ile gelenler için ücretsiz otopark hizmeti de bulunuyor.

Asia Düğün Salonu Fiyatları

Kişi başı belirlenen fiyatlar menü seçimlerine ve düğünün yapılacağı güne göre şekilleniyor. Aşağıdaki tablodan yemekli düğün fiyatlarını inceleyebilirsin. Yemeksiz paket fiyatları ise hafta içi 3.000 TL’den, hafta sonu ise 10.000 TL’den başlıyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Menülere ek özel olarak hazırlanan diyabet ve vejetaryen
 • seçenekleri de bulunuyor.
 • Diğer mekanlardan farklı olarak balo salonu düzeninin yanında teras seçeneği de bulunuyor.

Asia Düğün Salonu adresi ise şöyle : Fevzi Çakmak Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:40/11 K:6 Pendik, İstanbul.

Bella Star Balo Düğün Salonu

Bella Star Balo Düğün Salonu Pendik Orta Mahallesi’nde bulunuyor. Oldukça merkezi konumu ile misafirlerine kolaylık sağlayan mekana, hem özel araçlar hem de toplu taşıma ile gidilebiliyor. Altın sarısı ve turkuaz renginin hakim olduğu salon görsel bir şölen yaratıyor.

Mekan davet düzeninde 550 kişilik bir misafir ağırlama kapasitesine sahip. İhtiyaç dahilinde 50 kişilik ek bir kapasitesi de bulunuyor. Kokteyl düzeninde ise bu kapasite daha da artıyor. 

Bella Star Balo Düğün Salonu Fiyatları

Bella Star Balo Salonu’nda yemeksiz kokteyl düzenindeki düğün fiyatları paket olarak belirleniyor. Paket fiyatı hafta içi 7.500 TL’den, hafta sonu ise 10.000 TL’den başlıyor. Kişi başı olarak belirlenen yemekli düğün fiyatlarına tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğünde servis edilecek menüyü düğün öncesinde tadıp, menülerde damak tadına göre değişiklik yapma hakkına sahipsin.
 • Pendik metro durağına ve E5 yoluna komşu olan mekana ulaşım oldukça kolay oluyor.

Bella Star Balo Düğün Salonu adresini de buraya bırakıyoruz :Orta Mahallesi, Orta Latife Hanım Sokak, No:1, Kat:6 İnci Plaza Pendik / İstanbul.

Esenyalı Kuğu Düğün Salonu

Esenyalı Kuğu Düğün Salonu Pendik Esenyalı Mahallesi’nde yer alıyor. Mekan düğünler haricinde de birçok özel gün ve organizasyona ev sahipliği yapıyor. Esenyalı Kuğu Düğün salonu yaklaşık 750 kişilik bir davetli kapasitesine sahip.

Dekorasyon ve mekan giydirme konusunda senin seçimlerine göre ilerleniyor. Sana sunulan konseptler arasından en beğendiğini seçtikten sonra başarılı ekip salonu düğünün için eksiksiz bir şekilde hazırlıyor.

Esenyalı Kuğu Düğün Salonu Fiyatları

Düğün organizasyon fiyatları kişi başı olarak belirleniyor. Fiyatlar menü seçimlerine ve düğün gününe göre şekilleniyor. Başlangıç fiyatlarına tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Sadece düğün salonu değil adeta bir organizasyon firması gibi çalışıp, düğünün için her ayrıntıyı düşünüp planlıyorlar.
 • Mekan uygun fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Esenyalı Kuğu Düğün Salonu adresi şu şekilde :Esenyalı Mahallesi, Zambak Sokak, No:1 Pendik / İstanbul.

Çağatay Düğün Salonu

Çağatay Düğün Salonu organizasyon sorumlusu ile düğün öncesinde ve düğün esnasında yanında olarak sorunsuz bir organizasyona imza atıyor. İster yemekli istersen de kokteyl düzeninde gerçekleştirebileceğin düğünün için 500 misafir ağırlanabiliyor.

Çağatay Düğün Salonu deneyimli ekibi ile düğün organizasyonu için aranan mekanlardan biri. Catering hizmeti konusunda oldukça iddialı olan mekan aşçılarına oldukça güveniyor. Sana menü tadımı ve menüde değişiklik hakkı da tanıyor.

Çağatay Düğün Salonu Fiyatları

Çağatay Düğün Salonu kokteyl düzenindeki yemeksiz düğünler için paket fiyatı belirlerken, yemekli düğünlerde fiyatları kişi başı belirliyor. Yemeksiz düğün fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğün fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Misafirlerine yapacağın ikramlar mekan tarafından hazırlanabileceği gibi istersen dışarıdan bir catering firması ile anlaşabiliyorsun.
 • Süsleme konusunda daha farklı konseptler istiyorsan organizasyon firması ile çalışma imkanın bulunuyor.

Çağatay Düğün Salonu adresi ise şöyle :Alibaba Caddesi, No:91, Dolayoba Pendik / İstanbul.

Aradığını bulamadın mı? Pendik’te daha fazla düğün salonu incelemeye ne dersin?

Pendik ilçesinde bulunan en popüler düğün salonları önerilerimize burada nokta koyuyoruz. Favori mekanını ya da düğün sonrası deneyimlerini yorumlarda bizimle paylaşmayı unutma. Düğün telaşında işini kolaylaştırabildiysek ne mutlu bize! Beğendiğin mekanın indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlık servisimizle ücretsiz olarak iletişime geçmenin yeterli olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!