Erkek Sevgiliye Hediye

İlişkiniz başladıktan bir süre sonra özel günler gelir ve hediye almanız gerekir. Elbette hediye almak için ille de özel bir günü beklemek gerekmez. Ona sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. İlk hediye hep çok zordur. Hem az tanıyorsunuzdur hem de ilk olması açısından hep özel kalmasını istersiniz. Kadınlar için hediye almak biraz daha kolaydır. Takı, kozmetik ürünler, çiçek, elbise vs… Kadınlar için sınırsız hediye seçenekleri var sonuçta. Peki ya erkek sevgiliye hediye seçenekleri neler?

Malum kadınlar hediyelere bayılır. Bir buket çiçek bile çoğu zaman kadınları çok mutlu etmeye yeter. Peki ya erkekler? Bir buket çiçek bir erkeği ne kadar etkileyebilir ki? Elbette çiçek seven erkekler de vardır mutlaka ama çoğu erkeğin bu tarz hediyelerden pek mutlu olduklarını sanmıyoruz. O halde erkek sevgiliye hediye olarak ne almak gerekir? Bu kadınların en çok zorlandığı konulardan birisidir. Hediyenizle hem ona aşkınızı göstermek istersiniz hem de beğenebileceği, kullanabileceği seçmek için çabalarsınız. İşte size bu konuda bir kaç tavsiyemiz olacak.

Mesleğine Göre Hediye Seçimi

Yazar, öğretmen ya da avukat bir sevgiliniz varsa isme özel bir kalem onun çok hoşuna gidecektir. Elinden hiç düşürmeden kullanacağı bu kalem sayesinde sizi hep hatırlayacaktır. Bu yüzden bu sizin için iyi bir hediye fikri olabilir.

Eğer sevgiliniz daha resmi giyinmeyi seviyorsa ya da ciddi bir kurumda çalışıyorsa kravat, kol düğmesi, kravat iğneleri ve cüzdandan oluşan kişiye özel set onun için uygun bir tercih olabilir. Böylece siz de yapacağınız seçimle ona zevkinizi ispatlamış olursunuz!

Diğer seçenek ise erkek aksesuarı olarak ilk akla gelen şey olan saat. Şık bir kol saati ya da sevgilinizin giyim tercihine ve tarzına göre spor bir kol saati olabilir. İnternet sitelerinde uygun fiyata bulabileceğiniz bu saat sayesinde sevgilinize size hep hatırlatacak şık bir hediye vermiş olacaksınız.

Arabalara Düşkün Bir Erkekse

Araba tutkunu bir sevgiliniz varsa bu defa tercihiniz böyle bir alarm saati hediye edebilirsiniz. Ya da bu tarz araba figürlü başka seçenekler de bulmanız mümkün. Örneğin sevdiği arabanın oyuncak olanını alabilirsiniz. Diğer bir seçenek de sevdiği araba markasının amblemi olan t-shirtler de olabilir.

Klasikten Vazgeçmeyin

Belki de kokulara düşkün bir sevgiliniz var! O halde işiniz daha kolay. Ona beğeneceği harika bir parfüm hediye edebilirsiniz. Erkek sevgiliye hediye konusunda genelde en çok tercih edilen seçenektir parfüm. Erkeklerin de en çok işine yarayacak bir hediye. Hatta biraz hediyeyi büyütüp bunu duş jeli ve traş losyonu da içinde yer alan bir set olarak da düşünebilirsiniz.

Fanatik Erkeklere

Çoğu erkek bir futbol takımının taraftarıdır ve orijinal lisanslı taraftar formaları ya da diğer kulüp ürünleri onlar için hep vazgeçilmez olur. Bu seçim, onları gönülden fethetmenin en iyi yoludur. Belki sizin bu mağazalar hiç ilginizi çekmeyecek ama onları mutlu etmek için değmez mi? Diğer bir seçenek de onlara istediği ve yakın bir zamanda gidebileceği bir spor karşılaşmasının veya çok gitmek istediği bir maç bileti hediye etmektir. Belki bir sefer kullanıp bir daha elinde olmayacak diye düşündüğünüz bu hediye inanın akıllardan hiç çıkmayacak değerde olacaktır. Hele bu maç derbi maçıysa!

Hediyenizi Kendiniz Yapın

Peki biraz da kişisel çaba harcamaya ne dersiniz? Bu hediye, satın alacağınız türden bir şey değil. Kendinizin evde biraz uğraşarak yapabileceğiniz türden bir hediye. Ona birlikte geçirdiğiniz anların fotoğraflarından oluşan bir  albüm hazırlayabilirsiniz. Ya da biraz daha bu tür şeylere ilginiz varsa kısa bir film bile kurgulayabilirsiniz. İnanın bu da sizin kendi emeğinizle hazırladığınız bir hediye olarak çok değerli olacaktır. Çok profesyonel bir şeyden bahsetmiyoruz sonuçta. İnternette bunları nasıl yapacağınızı anlatan bir çok site mevcut. Yeter ki isteyin!

Eğer ben daha klasik bir kadınım derseniz, el emeği ile yapabileceğiniz başka bir önerimiz olacak. Kış aylarında kullanabileceği, onu sımsıkı saracak ve sıcak tutacak bir  atkı örmeye ne dersiniz?

Kahve Düşkünü Erkeklere

Sevgilinizin elinden düşürmeyeceği bir başka hediye de kahve kupası olabilir. Üzerine sizin ve onun bir fotoğrafınız hazırlatabilirsiniz. Ya da özel sözler yazdırabilirsiniz. Bu kupa sayesinde her kahve içtiğinde size hatırlayacaktır. Kahveye gerçekten düşkün bir erkek ise ona kupayla birlikte çeşitli aromalarda kahve de alabilirsiniz ya da kahve makinesi de diğer bir seçenek olabilir.

Seçiminiz Giyimden Yanaysa

Elbette sevgilinize kıyafet de alabilirsiniz. Genel olarak erkekler için kendilerine kıyafet almak bile bazen işkence olabilmektedir. Böyle bir seçim yapmakla onun için çok uygun bir hediye almış olabilirsiniz. Gömlek bu durumda en çok tercih edilen kıyafet olarak görülmektedir. Ama günlük kıyafet yerine gece yatarken rahat giyebileceği bir pijama da gayet uygun bir hediye olabilir hatta erkek ve kadın aynı desende uyumlu bir çift pijama çok da anlamlı olacaktır.

Teknolojik Ürünler Onları Çok Sevindirir

Erkekler genellikle kadınlardan farklı olarak teknolojiye daha çok meraklıdırlar. Dolayısıyla teknolojik ürünler her zaman ilgilerini çeker, onları sevindirir. Çok almak istediği bir fotoğraf makinesi ya da cep telefonu veya tablet uygun olabilir. Ama bunun için teknolojik ürünler satan web sitelerinden ve mağazalardan araştırma yapmanız gerekecektir. Hatta belli etmeden sevgilinizin de ağzında ipuçlarını alabilirsiniz. Böylece gerçekten istediği modele sahip olmasını sağlarsınız.

Oyun Tutkunu Erkeklere

Bu hediye önerisi de oyun tutkunu sevgilisi olanlara geliyor. Eğer hediye bütçeniz yine biraz daha fazla ise bu kez Playstation Oyun Konsolu önerilebilir. Pes ve Fifa oyunları da yanında hediye edilebilir. Bir çok erkek bu hediye karşısında inanın havaya uçacaktır.

Karizmatik Erkeklere Güneş Gözlüğü

Özellikle yaz aylarına yakın bir tarihte hediye almayı planlıyorsanız güneş gözlüğü de listeye eklenebilir. O yılın güneş gözlüğü modellerini inceleyip belki de birlikte bir mağazaya gidip orada denediğiniz modellerden birini hemencecik alıp ona verebilirsiniz.

Çocukluğuna Dönmek İsteyen Erkeklere

Belki de sevgiliniz çocuk ruhunu hala kaybetmemiştir. Zaten erkeklerin hep bir çocuksu yanları yok mudur? Nasıl ki hanımlara hediye edilen bir peluş ayı onları çok mutlu ediyorsa bir erkekte kendisine hediye edilen benzinli ya da şarjlı helikopteri büyük bir zevkle kabul edecektir! Hatta çok çok mutlu olacağını tahmin edebiliyoruz.

Birlikte Bir Tatile Ne Dersiniz?

Ve son olarak “en güzel hediye yan yana olmaktır” diye düşünenler için bir önerimiz var. Hem sevgiliniz hem siz birlikte mutlu olun. İki günlük bir tatil planı yapın. Hafta sonunu keyifle geçirin. İnternette size sunulan tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Erkek sevgiliye hediye olarak bizim size tavsiye edebileceğimiz alternatifler bunlar. Sevgilinizin ya da eşinizin zevklerini siz daha iyi bilirsiniz tabi. Umarız bu tavsiyelerimiz işinize yarar ve sizi ‘acaba ne hediye alsam’ derdinden kurtarır.

Şimdi alışveriş zamanı, kolay gelsin hanımlar…

Peki sizin ne gibi önerileriniz var? Ya da erkek sevgiliye alınacak hediyeler karşısında sevgiliniz tepkilerini ve deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!