Eskişehir Nikah Salonları

Kelimelerin anlam kazandığı, o ‘Evet’ sözcüğünün hayatınızın rotasını değiştireceği an, nikah anı. Nikahta keramet olduğunu söyler büyüklerimiz. Peki ya mekanın büyüsü? O sihirli sözcüklerin ağzınızdan çıkacağı an nerede olmak isterdiniz? Sizler için Eskişehir nikah salonlarını araştırdık ve Eskişehir belediyesinin sunduğu imkanları anlattık.

Kelimelerin anlam kazandığı, o ‘Evet’ sözcüğünün hayatınızın rotasını değiştireceği an, nikah anı. Nikahta keramet olduğunu söyler büyüklerimiz. Peki ya mekanın büyüsü? O sihirli sözcüklerin ağzınızdan çıkacağı an nerede olmak isterdiniz? Sizler için Eskişehir nikah salonlarını araştırdık ve Eskişehir Belediyesinin sunduğu imkanları anlattık.

kulliye

Odunpazarı Belediyesi Nikah Salonu

Hayat arkadaşınızı belirlediğiniz o mutlu günü, otantik bir ortamda sahnelemek isterseniz Eskişehir Odunpazarı Belediyesinin nikah salonu tam da size göre. Taş yapılar ve eski mimarisiyle göz dolduran salon, ışıklandırmasıyla da sizi büyülü havasının etkisine alıyor ve şüphesiz Eskişehir nikah salonları listesinin başında yer alıyor.

Adres: Kurşunlu Camii Külliyesi Odunpazarı/Eskişehir

Tel : 0222 221 27 74

nikah-01

Tepebaşı Belediyesi Nikah Salonu

O eşsiz atmosferi Eskişehir Tepebaşı Belediyesinde yaşamak isterseniz, belediye şık nikah salonunu evlilik akdini gerçekleştirmek isteyen çiftlere ve değerli misafirlerinizin hizmetine sunuyor.

Adres: Hoşnudiye Mahallesi Şahin Cd. No:84 26130 ESKİŞEHİR

Tel: (222) 211 40 00

model-nikah-salonu

Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu

Sıcak yaz günlerinde düzenlenen nikahlarda salonun klimasız oluşu, misafirler ve gelin, damat için dezavantaj oluştursa da Eskişehir Büyükşehir Belediyesi nikah salonu yine de gözde nikah salonları arasında yerini almış bile.

Adres: Arifiye Mah. İkieylül Cad. No:53 ESKİŞEHİR

Tel: +90 222 211 55 00

Mahmudiye Belediyesi Nikah Salonu

Mahmudiye Belediyesinin nikah salonunda dünya evine girmek isteyen çiftlerimize bizden küçük bir uyarı. Belediye, nikahı kıyılacak çiftin en az birinin Cenkyeri Belediyesi sınırları içinde ikamet etmesini istiyor. Bu şartı taşımıyorsanız ve yine de nikahım burada kıyılsın istiyorsanız, belediyeden dış nikahlar için randevu talebinde bulunmanız gerekiyor. Randevu için iletişim bilgilerini ise elbette sizler için temin ettik.

Adres: Belediye Binası – Mahmudiye / ESKİŞEHİR

Tel : 0 222 611 30 57

Mihalgazi Belediyesi Nikah Salonu

Eskişehir’de evlenmeyi düşünüyorsanız, bir diğer seçeneğiniz de ezber bozan belediye başkanı Zeynep Akgün’ün Mihalgazi Belediyesi nikah salonunda kıyacağı bir nikah olabilir. Kadından başkan olur mu? Sözlerini çürüten Akgün’ün, renkli kişiliğiyle de nikahınıza neşe katacağına hiç şüphe yok.

Adres: Mihalgazi Belediyesi Mihalgazi/ Eskişehir

Tel: (0222) 621 20 07

‘Evet’ dediğiniz kişiyle, hayatınızın geri kalanını geçirme isteğiniz üzerine çıktığınız bu yolda, atacağınız ilk adımda Eskişehir nikah salonlarının size mutluluk getirmesi dileğiyle..

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!