Eşsiz Olmak İsteyen Gelinler İçin Tasarım Gelinlik Modelleri

Ünlü gelinlik markalarının 2015 yılına özel tasarım gelinliklerini görücüye çıkardığı bu günlerde eşsiz olmak isteyen gelinler de harekete geçti. Büyük bir heyecanla katalogları karıştırıp yüzlerce model arasında zevkine uygun bir gelinlik arayan o gelin adaylarına yardım etmek de bize düştü. 2015 yılı tasarım gelinlik modellerine şöyle bir baktık da bu yıl fazlasıyla iddialı geçecek gibi. Karar verme aşamasındaki genç kızların da bi hayli zorlanacağına eminiz. Eğer siz de şu sıralar tam olarak karar aşamasındaysanız doğru yerdesiniz demektir. İşinizi kolaylaştıracak ve hayalinizdeki gelinliğe ulaşmanıza yardımcı olacak modeller bu yazıda sizi bekliyor çünkü.

Çabasız Şıklık Podyumlarda

Bu yılın düğünlerinde en çok da sadelikten yana, kusursuz çizgilerle tasarlanmış gelinlikler görecek gibiyiz. Özellikle aile arası düğünler ve nikah organizasyonları için harika bir alternatif olan sade gelinlikler, tüm gelin adaylarının aklını başından alacak güzellikte. Eğer çabasız bir şıklıkla tüm konuklarınızı büyülemek istiyorsanız sade çizgilere sahip bu gelinliklere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Deniz Kızı Olmak İsteyenler İçin Satenin Şıklığı

tasarim-2

2015 gelinlik koleksiyonlarında en sık rastladığımız şeylerden biri de saten kumaşların fazlasıyla kullanılmış olması. Özellikle balık etekli gelinliklerin neredeyse tamamı saten kumaşlar ile tasarlanmış. Straplez gelinliklerin yerini ise taşlı kol detaylar ve uzun kollu gelinlikler almışa benziyor. Eğer deniz kızlarından ilham alıp muhteşem bir gelin olmak istiyorsanız balık etekli saten gelinlikler tam da sizin için tasarlanmış diyebiliriz. Ancak unutmamanız gereken önemli bir detay var. Saten kumaşlar ne yazık ki vücut kusurlarını ortaya çıkardığından vücut tipiniz uygun ise bu tarz bir gelinlik giymemeniz gerektiğini unutmayın.

Prenses Gelinler İçin Tasarım Gelinlikler

tasarim-3

Mevsimlerden ne olursa olsun ya da sezonun tarzında olsun olmasın prenses gelinlik modellerinden vazgeçemeyen pek çok gelin adayı tanıyoruz. Ünlü markalar da bunu unutmamış olacak ki 2015 koleksiyonlarında tasarım prenses gelinliklere de yer verilmiş. Yalnız bu yıl straplez prenses modellerin yerine daha çok kollu gelinlikler tercih edilmiş. Göğüs ve sırt dekoltesi için kullanılan taş işlemelerle ise prenses gelinliklerin ışıltısına ışıltı katılmış.

Tasarım Gelinlik Modelleri Hareketli Etekler, Sıra Dışı Gelinlikler

tasarim-4

Sıra geldi eşsiz olmanın yanı sıra sıra dışı olmak isteyen gelinlerin tam da istedikleri gibi gelinlik modellerine! 2015 yılı, tasarım gelinliklerin bambaşka çizgilerle buluştuğu bir yıl olacak gibi görünüyor. Klasik etek uçları ise bir süreliğine rafa kaldırılmış gibi. Bu yıl tasarım gelinlik modellerinde en çok havalı eteklerle karşı karşıya kalacak gibiyiz. Bu durumsa sıra dışı bir gelinlikle hem şık hem de havalı bir gelin olmak isteyenleri fazlasıyla mutlu edecek sanki.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!