Etkileyici Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü’nde vereceğiniz hediyenin yanına iliştireceğiniz ufak bir not ile sevdiğinizi daha da mutlu edebilirsiniz. Öyleyse, Sevgililer Günü için etkileyici mesajlara göz atmaya ne dersiniz?

Yaklaşmakta olan 14 Şubat Sevgililer Günü için ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi? Hediyemi çok önceden düşünüp, hatta aldım diyorsanız sevdiğiniz cidden çok şanslı. Peki ya hediye gibi önemli olan hediyenin yanında vereceğiniz notta yazacağınız mesajı düşündünüz mü? Bayanlar sevgi dolu, anlam yüklü sözcükleri duymaya bayılırlar ancak pek çok erkeğin de sevdiğinden güzel sözler duymak istediğini biliyor muydunuz? Size önereceğimiz etkileyici Sevgililer Günü mesajları ile hediyenizi kalıcı hale getirebilir, duygularınızı rahatça ifade edebilirsiniz.

*Sevgililer Günü’nde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy, ben hep oradayım.

*Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim…

*Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun. Gece parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun sevdiğim.

*Sana olan sevgimin kaçıncı yılında olsam bile, her yıl Sevgililer Günü’nün ilkini kutlar gibi heyecanlı ve sevgi doluyum.

*Sevgilim, bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Sarılsam, öpsem, koklasam seni doyasıya, en büyük hediye budur bana. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.

*Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim.

*Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Seni seviyorum sevgilim.

*Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice Sevgililer Günü’nü beraber geçirmek dileğiyle.

*Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Sevdiğiniz, onu ne kadar çok sevdiğinizi bilse bile bunu duymak ister. Bizden size tavsiye: duygularınızı ve sevginizi sadece Sevgililer Günü’ne saklamayın, her zaman sevdiğinizle paylaşın. Ara sıra ona etkileyici mesajlar atın veya küçük bir not yazın. Küçücük gibi görünen bu jestler, sevdiğinizi öylesine mutlu eder ki, neden daha önce yapmadığınıza üzülürsünüz. O halde ne duruyorsunuz, hadi harekete geçme vakti!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!