Duyana Mutlaka “Evet” Dedirtecek Evlilik Teklifi Sözleri

Hayatımız boyunca ” EVET” kelimesini çok kez kullanırız. Fakat öyle bir evet demek vardır ki yeni bir başlangıç için, masal diyarından farkı olmayan büyülü anlar yaşatır bizlere…

Öyle bir an gelir ki, karşılıklı saatlerce, hiç susmadan konuştuğunuz partnerinize heyecandan edecek tek bir kelime bulamazsınız. Kelimelerin hatta harflerin bile yerini karıştırır, kekeler, saçmalarsınız. Sevdiğinizden ”EVET” kelimesini duymak için atmadığınız takla, heyecandan titremeyen yeriniz kalmaz… İşte bu tatlı heyecan alıp götürür tüm planları, programları. Aklınıza ne söyleyecek bir kelime gelir, ne yapacak bir hareket. Böyle zamanlarda size yardımı dokunacak ve teklifi alana evet dedirtecek evlilik teklifi sozleri sizin için burada!

O büyük gün geldi çattı ve birlikte olduğunuz sevgilinize nihayet evlenme teklif etmeye karar verdiniz. Hazırlıklara başladınız, yüzüğü seçtiniz, teklifi yapacağınız mekan da tamam. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşup ayarladınız. Peki ne söyleyeceksiniz? İşte en önemli konu bu. Evlilik teklifini nasıl yapacağınızı, teklifi yaparken neler söyleyeceğinizi önceden belirlemeniz gerekli. Aslında bu durum hepsinden daha çok önemli çünkü neyi nasıl söyleyeceğinizi bilmezseniz tüm hazırlıklar boşa gidebilir ve heyecanında size verdiği yetkiye dayanarak her şeyi elinize yüzünüze bulaştırabilirsiniz.

Karşınızdakine “Evet!” dedirtebilmek için anlamlı ve etkili cümleler kurmanız önemli. Elbette bu cümleleri kurarken jest ve mimiklerinizi de oldukça etkileyici kullanmalısınız. Belki de bunun için önceden birkaç prova alabilirsiniz. Özel teklifinizin sorunsuz olması için sizlere evlilik teklifi sözleri hazırladık. Bu sözler sayesinde evlilik teklifi ederken ne söyleyeceğim stresine girmeyeceksiniz. Size sadece sevgilinizin karşısında diz çökmek kalacak. Haydi başlayalım!

Evlilik teklifi sözleri 1 – Yıllar sonra geriye dönüp baktığımda tüm anılarımda sen ol istiyorum. Benimle evlenir misin?

İşte! Bu anlamlı soruya “Hayır” diyebilecek insan ya hiç yoktur ya da dünya üzerinde bir iki tanedir. Kim istemez ki yaşlandığında bile sevdiğinin ellerini tutarak anılarını konuşmayı?

Evlilik teklifi sözleri 2 – Bugünüme yarın olur musun?

İlk duyduğunuzda anlamlandıramasanız bile düşündüğünüz zaman inanılmaz etkileyici bir soru niteliği taşıyor. Sevdiğinize ”Bugünüme yarın olur musun?” dediğiniz andaki o ifadeyi kameralar ile ölümsüzleştirip ileride çocuklarınıza o şaşkınlık dolu anları izletmeniz dileği ile…

Evlilik teklifi sözleri 3 – Arkadaşım, sırdaşım, mutluluğum, huzurum, karım olur musun?

Hayatınızın kadınının önünde eğilip bu cümleyi kurduğunuz zaman asla size “Hayır” diyemeyecek. Yeri geldiğinde arkadaş, yeri geldiğinde sırdaş ve yeri geldiğinde ise bir insanın huzur-mutluluk kaynağı olmak, karısı olmak çok özel bir kavram demek.

Evlilik teklifi sözleri 4 – Gündüzüme, geceme, yarınıma, sesime, nefesime, kalbime, beynime eş olur musun ?

Yerlere göklere sığdıramadığınız sevginizi, sevdiğinizi sonsuza kadar yanınızda istediğinizde ve ona artık ona bunu söylemek ve aranızdaki bağı resmileştirmek istediğinizde kimsenin “Hayır” diyemeyeceği bu sözleri mutlaka söylemeli ve o anlamlı soruyu sormalısınız.

Evlilik teklifi sözleri 5 – Yuvamız olsun artık. Bizimle dolu, bizi anlatan… Evimiz diyelim, bizim diyelim. İçinde sen olsun, ben olsun, sevgi olsun. Benimle evlenir misin sevgilim?

Bir sevgilinin en saf, en masum cümleleri ile ilanı aşk etmenin yanı sıra, evlenme teklifini farklı bir güzellikte ele alan evlilik teklifi cümlesi gerçekten oldukça etkileyici.

Evlilik teklifi sözleri 6 – İki kişilik masalımıza bir bebek ekleyelim istiyorum. Karım olur musun?

Mutluluklarını iki kişi paylaşırlarken bir de bu güzel ilişkiyi bebek ile taçlandırmak isteyen ve bunu en cesur şekilde dile getiren bir teklif cümlesi… Şayet siz de evlenip, evliniğinizi de bebekler ile daha da güzelleştirmek istiyorsanız, bu örnek cümleyi kullanmalısınız.

Evlilik teklifi sözleri 7 – Seninle gülüp seninle ağlamak bir ömür boyu… İşte bütün istediğim bu. Evlen benimle aşkım!

İyi ve kötü bütün hisleri, bütün duyguları en derin şekilde, en sevdiği ile paylaşmak isteyen bir kişiye yakışacak ve duygularını tam olarak dile getirmesine vesile olacak bu teklif cümlesini kullanmaya ne dersiniz?

Evlilik teklifi sözleri 8 – Hayatımda her şeyin ortağı olmak için, benim diğer yarım olmak için benimle evlenir misin?

Hayatı tek başına yaşamaktansa, hayatındaki kişinin hayat ortağı olduğuna karar veren bir kimsenin mutlaka evlilik teklifinde bulunurken kullanması gereken bir cümle. Hayatını a’dan z’ ye her yerde, her şekilde, bütün benliğini müstakbel eşi ile paylaşmak isteyen gayet samimi ve duygusal bir soru.

Evlilik teklifi sözleri 9 – Sevgimizin adını evlilik koyalım mı?

Belki göze ve kulağa kısacık bir cümle olarak gelebilir ama aslında çok etkili bir cümle. Gayet net ve cevaptan yana beklentisi kocaman bir “EVET” olan bir soru.

Evlilik teklifi sözleri 10 – Beyaz gelinlikler içinde görmek istiyorum seni. Bir ömür meleğim ol. Evlen benimle sevgilim.

Bembeyaz bir gelinliğin içerisinde her kadın bir kuğu zerafetinde ve bir melek güzelliğindedir. Sevdiğini her şeyden ve herkesten güzel gören bir adamın en çok istediği şeylerden biri de onu bembeyaz gelinliğin içerisinde süzülürken görmektir. Özellikle teklifin son cümlesi evlenme isteğinin çok fazla olduğu yönündedir.

Evlilik teklifi sözleri 11 – Senin olmak istiyorum. Benim olur musun?

Evlilik teklifleri her zaman nezaket kuralları çerçevesi içinde olacak diye bir şey yok ya… Hele ki teklifi edecek kişi heyecandan konuşamayacak haldeyse… Bunun gibi kısa ve gayet net bir soruyla da evlenme teklifi edebilirsiniz.

Evlilik teklifi sözleri 12 – Sana ömür boyu başımın etini yeme fırsatı sunuyorum. Benimle evlenir misin?

Aslında çoğunlukla kadınların gerçekleştirdiği bir işlemdir çok konuşmak. Ama sevenler arasında kim çok konuşmuş ya da kim az konuşmuş bunun listesi tutulmaz tabii. Evlilik teklifini sevimli bir hale bürünerek etmek istiyorsanız bu teklif cümlesi tam da size göre. Hem sıradanlıktan uzak hem de gayet sevimli olan soruş tarzı sevdiğinizin aklına kazınarak ölene dek hafızasında yer alacaktır.

Evlilik teklifi sözleri 13 – Benimle evlenip bir yastığa baş koyar mısın uzun yıllar?

Bazen devrik cümleler kulağa daha bir hoş gelebilir. Devrik bir soru cümlesi kurularak sorulan bu özel soruyu kulağa hoş geldiği kadar, içerisinde derin anlamda yüklü.

Evlilik teklifi sözleri 14 – Hayatım seninle anlamlandı. Seninle doğdum ben. Bütün varlığımla soruyorum, benimle evlenir misin aşkım?

Sevdiği hayatına girdikten sonra yeniden doğmuşa dönen bir insanın kurabileceği en özel teklif cümlesi budur belki de. Tüm benliğini sevdiğine adayarak soruyor soruyu ve ömrünü onunla geçirmek istiyor kişi… Yalnızca onunla.

Evlilik teklifi sözleri 15 – Benim en büyük mucizem sensin. Soyadım soyadın olsun istiyorum. Evlen benimle!

Her insan bir mucizedir fakat en büyük mucize sevdiğinin hayatına girmesidir ve onunla kurulan bir yuvadır aşıklara. Erkeklerin biraz maço bir söylem tercih ederek evlenme teklifi etmesine en uygun teklif sorusu bu gibi görünüyor.

Tüm sevenlere ve sevilenlere, yuva kurarak beraberce uzun yıllar planlayan tüm çiftlere mutluluklar diliyoruz ve aşklarının ömür boyu sürmesi dileklerinde bulunuyoruz. Mutluluklar!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!