“Evet” Garantili Evlilik Teklifi Sözleri

Mum ışığında hazırlanmış şık bir sofra ve fonda çalan aşk şarkıları… Evlilik teklifi sırasında “evet”i garantilemek için bu atmosferi yaratmak yeterli mi sanıyorsunuz? Biz cevap verelim, kesinlikle değil! Kadınlar bulundukları ortamdan çok sizin duygularınızla ilgilenirler. Yani evlilik teklifi etmek için kalbinizden geçenleri hangi sözlerle ifade ettiğiniz şık bir masa ve romantik şarkılardan daha önemlidir onlar için. Bu kez işiniz biraz zor, gözlerinin içine bakıp “evet” dedirmek için “Benimle evlenir misin?” demek yetmez. Biraz romantik biraz da yaratıcı olmanız gerekiyor. Hatta evlilik teklifinizi şiir mısraları  ile yaparak bugünü hoş bir anıya bile dönüştürebilirsiniz. Buyrun “Evet” Garantili Evlilik Teklifi Sözleri

Bu dönemde yardıma ihtiyacı olan damat adayları için “Evet” garantili birkaç evlilik teklifi sözünü listeledik. Şimdi içlerinden birini seçin ve size özel küçük sözcükler de katarak dizlerinizin üzerine çökün. Onun ayaklarını yerden kesmek ve mutluluğa giden en büyük adımı atmak için bu kadarı yeterli!

Onu Sevdiğinizi Evlilik Teklifi Sözlerinizle Hissettirin!

Evlilik teklifi sözlerinizle “evet”i garantilemek istiyorsanız kurduğunuz tüm cümleleri bir kenara bırakın. Ve onu ne kadar sevdiğinizi anlatacak sözcüklerin peşine düşün. Mesela “Her yeni günde, seni sevmeye yanında başlamak istiyorum. Benimle evlenir misin?” gibi bir evlilik teklifinden sonra saniyeler içerisinde “evet” sözcüğünü çığlıklar arasında duyabilirsiniz.

O da “Evet” Demek İçin Can Atıyor!

Uzun zamandır bugünü beklediğini fark etmemiş olamazsınız. Tabii ki o da evlilik teklifi sözlerinizi ve size “evet” demeyi bekliyor. Ama siz yine de kendinize bu kadar güvenmeyin. Sırf bir inat yüzünden ilk evlilik teklifinizi hüsrana uğratmayın ve en romantik evlilik teklifi sözleriyle onu kendinize bir kez daha aşık edin! “Eğer bana “evet” dersen ömrümün sonuna kadar her güne aşkınla uyanırım. Bana evet der misin? Bir ömür aynı rüyayı görmeye var mısın?” Bu evlilik teklifi sözleri sizi “evet”e bir adım daha yakınlaştırabilir.

Evlilik Teklifi Sözlerinizle Onu İkna Edin!

Evlilik teklifinizi yaparken sözlerinizi doğru seçerseniz bugünü, hem onun hem de kendiniz için dünyanın en özel günü kılabilirsiniz. Tabii ki kadınlar evlilik teklifi günlerindeki hiçbir detayı unutmazlar ama en çok hatırlayacakları şey, sizin romantik evlilik teklifi sözlerinizdir. Bu yüzden ona “Hayatımın bugününden sonrasında seninle ortak bir düşü görmeme izin ver, hayat boyu senin yanında mutlu olmama izin ver. Ne olur benimle evlen!” diyebilirsiniz. Evlilik teklifi sırasında kadınların istediği birkaç güzel sözden fazlası değil! Doğru sözlerle teklifinizi ömür boyu sürecek mutlu bir evliliğe çevirmek ise sizin elinizde!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!