Evlenme Teklifi Ederken Ne Alınır

Kız arkadaşınızın nelerden hoşlandığını, neyi sevip sevmediğini az çok bilirsiniz. Ancak klasik olmayayım derken ya da farklı olmaya çalışırken işleri arap saçı gibi karıştırmamanız için plan yapmak ilk aşama olmalı. Herkesin aklına gelen ilk şey yüzük elbette. Yüzüğün evlenme teklifinizin olmazsa olmaz malzemesi olduğunu sakın aklınızdan çıkarmayın. O an yüzük ile bütünleşen bir zaman dilimi. Yüzüğün yanında neler alabilirsiniz ve teklif anını nasıl daha farklı hale getirebilirsiniz? Bu soruların cevabını bulmak için size yardım edebiliriz. Örneğin evlenme teklifi yapacağınız mekanı düşünün. Romantik bir yemek en klasik ve sıklıkla tercih edilen atmosfer olarak daima ilk sıralarda yer alır. Eğer kız arkadaşınızı evinizde misafir etme imkanı buluyorsanız, evde yemek hazırlayabilir, evi romantik detaylarla değiştirebilirsiniz.

Evde teklif için küçük ama etkili olabilecek hediyeler ve hazırlık önerilerimizle bu işin altından kalkabileceğinizi umuyoruz. Pankart ya da küçük yazı tabelaları hazırlamanız önemli. Evin kapısından itibaren içeriye kadar tüm detayları düşünün. Güzel bir battaniye alın. Battaniyenin üzerindeki not şu olabilir; “kışın birlikte ısınalım diye” , saksıda bir çiçek üzerindeki not: “baharı birlikte karşılayalım diye”, mutfakta tencere üzerinde bir not: “Güzel yemeklerini ömür boyu tadalım diye”, kumandaya bir not “kumanda senin olsun, sen de benim ol” gibi. Seçenekleri çoğaltabilirsiniz. Bu ayrıntıları dışarıda bir yerde de uygulayabilirsiniz.

konaklama-evlilik-teklifi

Örneğin kız arkadaşınıza kargo ile gün içersinde birçok küçük hediye yollayıp, bir ömrü paylaşacak detaylarla küçük notlarla evliliği ima edip günün sonunda sürpriz evlenme teklifi yapabilirsiniz. Hediyeler bir kepçe, bir kumada, bir yastık, bir battaniye, ikili bir kahve seti, bir ev anahtarı olabilir. Evlenme teklifi anı için çiçek ve yüzük olmazsa olmazlar arasında bulunuyor. Bunların yanında size ait ilişkinize ait hazırlanmış fotoğraflar, size özel hazırlanmış objeler, hatıra videosu gibi hediyeler de yapabilirsiniz.

İlk tanışılan mekanın büyüsü, kadınlar için ayrı bir öneme sahip. İşte tam da bu noktada, mekan olarak seçtiğiniz yerin ilişkiniz için bir anlam taşıması, evlenme teklifi cevabınızın evet olma ihtimalini kuvvetlendiriyor. Evlenme teklifi projenizin üç ayağı olduğunu unutmayın. Birincisi yüzük, ikincisi romantizm, üçüncüsü şaşırtmak. Bu ayaklardan hepsini sağlam bir plan içerisine oturttuğunuzda evet cevabını alır, ömür boyu mutluluğa kapı aralamayı başarabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!