Evlenme Teklifi Seremonisi Hazırlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Birlikte geçirdiğiniz günler size yetmemeye başladıysa üstelik onunla geçirdiğiniz her anı bir ömre çevirmek istiyorsanız sıra evlenme teklifi etmeye gelmiş demektir. Peki, bu özel anı nasıl bir seremoniyle taçlandıracaksınız? Yoksa hala bir fikriniz yok mu?  Aslında telaş yapmanıza gerek yok. Ona unutmayacağı anlar yaşatmak sandığınız kadar zor değil çünkü. Ayrıca onu mutlu etmenin yolunu da en iyi siz biliyorsunuz. Ancak bu konuda bizim de söylemek istediğimiz birkaç şey var. Eğer her şey mükemmel olsun istiyorsanız söyleyeceklerimize kulak vermeyi ihmal etmeyin.

teklif-kapak

Evlenme Teklifi Seremonisi ; Dogru Zamanlama Hayat Kurtarır

Tabii ki yapacağınız sürprizi tahmin etmemesi gerekiyor. Ancak sizin de evet cevabını verip vermeyeceğinden emin olmanız lazım. Bu yüzden de teklif zamanının geldiğini düşünüyorsanız küçük bir araştırma yapmanıza fayda var. En yakın kız arkadaşlarından yardım almanızda da hiçbir sakınca yok bizce. Hatta bu duruma sizden çok sevinecekleri için seve seve yardım edeceklerini garanti edebiliriz. Ayrıca doğru zaman olup olmadığını onlardan daha iyi bilen biri de yok. O halde hemen telefona sarılın ve hazırlıklara bir an önce başlamak için kolları sıvayın.

Sizin İçin En Özel Mekanı Bulun 

Nasıl bir evlilik teklifi seremonisi olacağına karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey mekan araştırması olmalı.  Bu konuda ise geçmiş deneyimlerinizden yardım alabilirsiniz. Örneğin birlikte gittiğiniz ve sizin için özel olan mekanları gözden geçirebilirsiniz. İçlerinden biri mutlaka evlenme teklifiniz için uygun bir seçenektir. Ya da yine B planı olarak nasıl bir seremoniyle, nerede evlenme teklifi almak istediğine dair küçük ipuçları için en yakın kız arkadaşlarının kapısını çalabilirsiniz.

Sırada Planlama Var

Evlenme teklifi için yapılan en büyük hata, planlamadaki aksaklıklar oluyor çoğu zaman. Siz bu duruma düşüp en özel anınızın büyüsünü bozmak istemiyorsanız hazırlıklara bir an önce başlamalısınız. Örneğin mekanı belirledikten sonra hemen en uygun tarih için rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Ya da geleneksel bir teklif yemeği yerine daha büyük ve sıra dışı bir sürpriz yapmayı planlıyorsanız hemen harekete geçmelisiniz. Aksi halde son dakikaya kalan küçük detaylar yüzünden pek çok özel anı atlamak zorunda kalıp hayalinizdeki seremoniden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu hazırlıkları yaparken bir yandan da ona hiçbir şey hissettirmemeye özen gösterin. Yoksa bugüne kadar hayalini kurduğunuz her şey bir anda suya düşebilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!