Evlenme Teklifleri İçin En Uygun 5 Mekan

Hayatınız boyunca hatırlayacağınız evlilik teklifinizi ölümsüzleştirmek adına evlenme teklifleri için en uygun 5 mekanı sizler için derledik.

Her anınızı birlikte geçirdiğiniz ve tüm mutlu anlarınızda yanınızda olan sevgilinizin hayatınızın bundan sonraki tüm anlarında da yanınızda olmasını istiyorsunuz ve evlilik için ilk adım olan evlenme teklifleri sizi kara kara düşündürmeye başladı. Yıllar sonra, çocuklarınıza hatta torunlarınıza anlatabileceğiniz bir evlenme teklifi anısı olması için kolları sıvadınız, o günü özel yapacak ve hafızanızdan silinmeyecek bir plan hazırlamaya başladınız. Evlilik teklifini ya vezir ya da rezil edebilecek en önemli unsur olan mekan seçimi konusunda size fikir verebilecek 5 harika mekan fikriyle bu süreci daha rahat atlatacaksınız. İşte yaz aylarının o müthiş havasında unutulmaz bir evlilik teklifi için tercih edilebilecek mekanlar.

Poseidon

poseidon-istanbul-turkey

Evlenme teklifleri boğaz manzarası olmadan olmaz diyenlerdenseniz mis gibi boğaz manzarasına sahip bir balık restoranı olan Poseidon bu romantik gün için ideal. Eski Rum balıkçılarının geleneklerini devam ettiren ve deniz manzarasıyla büyüleyen bu harika mekan yaz aylarında yapılacak evlenme teklifleri için son derece doğru bir tercih.

Ferahfeza

4e827154ca4bd1b63f96e2ea42e2e936

Hem manzarası güzel olsun hem bütçeme uygun olsun hem de romantik bir havaya sahip bir yer olsun istiyorsanız Karaköy’de yer alan Ferahfeza tam da size göre. Klişeleşmiş boğaz manzarası eşliğinde bir evlilik teklifi istemiyorsanız bu harika mekanın ön terasında muhteşem Galata Kulesi, bir diğer terasında ise Karaköy Limanı manzarası yer alıyor.

Sunset

ea31e33b18c7e81a000a63fe7599928b

Romantikliği zirve yapmış mekanlardan biri olan Sunset, dünya çapında ün kazanmış bir Türk restoranı olmasının yanı sıra öyle muhteşem bir manzaraya sahip ki evlenme teklifleri bu manzaranın gölgesi altında kalabilir. Burada yapacağınız teklifle bir asır da geçse sevgilinizin aklına kazınacak anlar yaşayabilirsiniz.

Feriye Lokantası

feriye_lokantasi

Evlenme teklifinizi Yeşilçam havası taşıyan bir mekanda yapmak istiyorsanız Feriye Lokantası son derece yerinde bir tercih olacaktır. Hem manzarası hem de yaz aylarında gidilebilecek en ideal mekanlardan biri olması evlilik teklifiniz için muhteşem ortamı sunuyor.

La Maison

8292622013-1

Akdeniz mutfağının o muhteşem tadı damaklarınızdayken mis gibi deniz havasını içinize çekiyorken yapacağınız teklif ile evlenme tekliflerinin en unutulmazını yaptığınızı hissedeceksiniz. Eğer klasik bir mekan arayışındaysanız La Maison tam da hayallerinizdeki gibi bir mekan.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!