Evlenme Teklifleri İçin Organizasyon Fikirleri

Evlenme teklifi edeceksiniz ama endişeleriniz var. Aklınıza klişe fikirler geliyor, sevdiğiniz ise daha yaratıcı şeyler hak ediyor.  Herkesten farklı daha yaratıcı bir şeyler organize edip, sevdiğinizi baştan aşağı şaşırtmak istiyorsunuz. Öncelikle kötü haberi verelim, akıllı kadınları şaşırtmak zordur. İyi haberse, kadınların yufka yürekleri çok kolay etkilenmeleri için elverişlidir. Bir kadın sizi seviyorsa, organizasyonunuz klişe ya da yaratıcı olsun, emeğinizden etkilenecektir. Şimdi gelelim fikirlere… Sevgilinizin karakterine uygun, hoşlanacağı birini seçerek hayata geçirebilirsiniz. Hatta isterseniz birkaçını birleştirin. Orası sizin yaratıcılığınıza kalmış.  Hepsi denenmiştir, onaylanmıştır efendim. Güzel bir evlenme teklifi organize ediniz, ettiriniz:Evlenme Teklifleri İçin Organizasyon Fikirleri Sizlerle.

ib_api_p_1175802

Tarzınıza Uyanı Seçin: Birbirinden İlginç Evlenme Teklifleri

Evlenme teklifi edeceksiniz ama endişeleriniz var. Aklınıza klişe fikirler geliyor, sevdiğiniz ise daha yaratıcı şeyler hak ediyor.

Herkesten farklı daha yaratıcı bir şeyler organize edip, sevdiğinizi baştan aşağı şaşırtmak istiyorsunuz.

Öncelikle kötü haberi verelim, akıllı kadınları şaşırtmak zordur. İyi haberse, kadınların yufka yürekleri çok kolay etkilenmeleri için elverişlidir. Bir kadın sizi seviyorsa, organizasyonunuz klişe ya da yaratıcı olsun, emeğinizden etkilenecektir.

Şimdi gelelim fikirlere… Sevgilinizin karakterine uygun, hoşlanacağı birini seçerek hayata geçirebilirsiniz. Hatta isterseniz birkaçını birleştirin. Orası sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Hepsi denenmiştir, onaylanmıştır efendim. Güzel bir evlenme teklifi organize ediniz, ettiriniz:

Romantik Teklifler

  • 1-Kitabın Arasına Not Bırakmak veya Üzerine Yazmak

Okumayı kendini geliştirmeyi seven sevgiliniz için birebir bir teklif. Sevgilinizin okumakta olduğu bir kitabın ilerleyen sayfalarından birine küçük bir not yazarak sürpriz yapabilirsiniz. Hatta ilişkinizdeki önemli tarihlerin sayılarının olduğu sayfalara sırasıyla notlarınızı paylaştırabilirsiniz. Örneğin; 09.10.2015 tanışma tarihiniz diyelim. Kitabın 9, 10 ve 15. Sayfalarına rakamların yanına minik notlar ekleyip, kitabın sonuna doğru bir sayfada ise evlenme teklifinizi yazabilirsiniz. Ama yine de hatırlatmakta fayda var. Kadınlar bu özel teklifi sözlü olarak bir de sizin ağzınızdan duymak isteyebilir.

  • 2-Zamanı Durdurmak

Zamanı durdurmak mümkün değil elbette. Ama unutulmaz ve romantik evlilik teklifi benim işim diyorsanız sevdiğiniz için bunu denemeye ne dersiniz. Belki küçük bir organizasyon ile üstesinden gelebilirsiniz. Mekan sahibinden sadece arkadaşlarınızın oturabileceği bir alan ayarlamasını isteyin. O alanda yalnızca organizasyon ekibi arkadaşlarınız ve sevgilinizle siz oturun ve önceden belirlediğiniz zaman gelince herkes olduğu gibi hareket etmeden kalsın. Tıpkı çocukluğumuzun tıp ve don oyunları gibi. Sevgiliniz ortamdakilere neler olduğunu anlamaya çalışadursun, siz tektaşınızı çıkarın ve evlenme teklifinizi yapın.

  • 3-Kumsalda veya Parkta Teklif

Birçok kadının klişe bulduğu ancak karşılaştığında ise mutluluktan gözlerinin dolduğu bu teklif çok da basit değil. Yaşadığınız şehre bağlı olarak deniz kenarı bir yer, kumsal veya güzel bir parkı tercih edebilirsiniz. Ama yalnızca evlenme teklifi edeceğiniz yeri ayarlamak yeterli değil. Bunun için oraya önceden gidecek ve sizin için küçük birkaç hazırlık yapacak arkadaşlarınızı da ayarlamanız gerekli. Evlenme teklifi organizasyonu yapan profesyonel yerler de var tabi. Bütçenize uygunsa onlardan da yararlanabilirsiniz. Eğer bir şirket organize edecekse keman veya gitar da istemeyi unutmayın.

  • 4-Balonlarla Evlenme Teklifi

“Ben öğrenciyim arkadaş, bunların hepsi pahalı teklif önerileri” diyorsanız, sizi böyle alalım. İşte bu tam size göre bir organizasyon. Parklarda gezen baloncu amcalardan alacağınız balonlar da olabilir, zamanınız müsaitse bir kırtasiye ya da marketten alacağınız balonlar da. Nasıl olsa hepsi aynı amaç uğruna kullanılacak. Amacınız neydi? Biricik sevgilinizi mutlu etmek ve güzel bir evlenme teklifi ile şaşırtmak. Kendiniz aldıysanız balonları şişirin ve ince bir ip yardımıyla birbirine bağlayın. Her balonun üzerine sırayla bir harf gelecek şekilde “Benimle evlenir misin?” yazabileceğiniz gibi, isimlerinizi de yazabilirsiniz. Eğer risk seven bir yapınız varsa, yanınızda bir de toplu iğne getirin. Sevgilinizle birlikte balonları tek tek patlatarak, birinin içindeki yüzüğü bulmaya çalışabilirsiniz.

  • 5-Bir Çift Muhabbet Kuşu İle Teklif

Bazıları kuş sever, cıvıltı sever. Bu durumda yapacağınız en güzel teklif, bir petshop’a uğramak ve bir çift muhabbet kuşu almak. Tabi uçmalarını istemiyorsanız, bir de güzel renkli bir kafes. Dişi kuşun sevgilinizi, erkek kuşun ise sizi temsil ettiğini düşünebilirsiniz. Küçük bir kağıda duygularınızı ve evlenme teklifinizi yazarak, erkek kuşun ayağına bir ip yardımıyla bağlayın. Eminiz, bu güzel hediye ile gelen teklif karşısında sevgiliniz şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemeyecektir.

Adrenalin Dolu Bir Teklif

Bazıları adrenalini vazgeçilmez bir tutku olarak görür ve yaşamındaki önemli dönemeçleri de adrenalinle hatırlamak ister. Bu durumda hareketli ve bir o kadar da heyecan dolu bir evlenme teklifi arayışında olabilirsiniz. Sevgilinizle ve birkaç arkadaşınızla paraşütle atlayabileceğiniz bir yamaca giderek, paraşütle atlayabilir, diğer arkadaşınızdan da sizin görebileceğiniz uzaklığa açılarak daha önceden üzerine evlenme teklifinizi yazdırdığınız paraşütünüzü kullanmasını isteyebilirsiniz. Böylelikle sevgiliniz aniden karşısında açılan paraşütü ve dolayısıyla teklifinizi görerek mutluluktan uçacaktır.

Görsel Teklifler

1- Kısa Film Hazırlamak

Bir kısa film. Öyle ‘seni seviyorum, benimle evlenir misin’ demek yetmez videoda (tabi bu da bir opsiyon), daha özel bir şeyler lazım. Beraber çekildiğiniz resimlerden slayt gösterisi mı hazırlasanız, şiirler şarkılar mı söyleseniz, gelecek planlarınızdan mı bahsetseniz, onun en yakın olduğu insanlara gidip röportaj mı yapsanız (Jale sence neden benimle evlenmeli? -Çünkü senin gibisini bulamaz!)

Video hazırlandı. Sıra onu çağırıp izletmekte, işte en büyük zevk!

Bu videoyu bir de sinema ekibine teslim etmek var. Evet, herhangi bir sinema salonunda filmci ile anlaşın. Endişelenmeyin, hepsi denenmiştir demiştik, uygulamadan uzak fikirler bu yazıda yok.

Sevgilinizle filmi izlemeye girdiniz, reklamların arasında videonuz çıktı. Bütün salon size ‘evet’ derken gözleri dolabilir!

2- Araba Arızası Diye Durdurarak

Sevgilinize şehir dışına arabanızla bir geziye çıkmayı teklif edin. Yolda giderken aniden durun ve arabanın arıza yapmış olabileceğini söyleyerek telaşla arabadan inin. Bagajdan önceden yaptırmış olduğunuz evlenme teklifi afişi ile birlikte resimlerinizi alıp yere açın. Tektaşınızı çıkarıp diz üstü çökün ve bir süre bekleyin. Sevgiliniz meraklanıp yanınıza geldiğinde beklemediği güzel bir sürpriz ile karşılaşacak. Ne mutlu size!

Sulu Bir Teklif

Su altında evlenme teklifinden kim etkilenmez ki? Bir dalış kulübüne yazılın efendim. Sevdiceğinizi de yazdırın, dalın derinliklere, çıkarın pankartınızı yüzüğünüzü, hayatı boyunca anlatsın!

Varsa imkanınız, bir tekne kiralayın deriz. Kaptanı her anı videoya alması için önceden uyarın!

Eğlenceli Teklifler

  • 1-Maç Devre Arasını Etkili Kullanmak

Basket, futbol ve envai çeşit maçlardan herhangi biri olabilir, hiç önemli değil. Önemli olan, zevkinize uygun bir maçın devre arasını etkili kullanabilmek.

Toplayın eşi dostu hısımı akrabayı, herkesi stadyuma doldurun, herkes bir harf tutsun: ”Benimle evlenir misin Jale?” Bunun için izin almak o kadar da zor değil…

  • 2-Yiyeceklerin İçine Yüzük Gizlemek

Biraz da az uğraşılı fikirlere gelelim. Koladan, şampanyadan, pastadan yüzük çıkarma hala eskimiş değil. Yemek yenilecek yerdeki servis elemanıyla anlaşıp farklı konseptler de oluşturabilirsiniz. Gül yapraklarıyla süslemeler, güne özel pastalar gibi…

  • 3-Sosyal Medyadan Evlenme teklifi

Sosyal medya şart: Facebook evlilik teklifi desek ne dersiniz! Sevgilinizin duvarına yazın! Şaka değil. Basit gibi görünse de herkesin önünde evlenme teklifi almak gurur okşayıcı.

ib_api_p_1044416

Dramatik Bir Teklif

Son opsiyonumuz biraz dramatik de olsa, anlamlı. Mezarlıkta evlenme teklifi duymuş muydunuz? Yapan var efendim, anlamı da ‘Ölene kadar birlikte olmak’.

Hangi evlenme teklifini seçerseniz seçin bir buket güzel gül eklemeyi unutmayın. Size bir tüyo: buket 13 adet gülden oluşsa ne hoş olur. ‘Seni seviyorum’ cümlesinin harflerini sayın anlayacaksınız.

Bol şans dileriz!

Evlenme teklifinizin nasıl geçtiğini merak etmiyor değiliz. Dünyada iyi şeyler olduğu gibi kötü şeyler de oluyor ne diyelim. Başınızdan aşağı bir bardak su dökülmesi de olası. Olsun o da bir deneyim. Bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!