Evlenme Teklifleri İçin Ruhumuza Dokunan 5 Şarkı

Hayatınızı paylaşmak istediğiniz kişiden evlenme teklifi almak bu hayatta unutamayacağınız anlardan biridir. O anı ölümsüz kılan ise hangi şarkıyla o teklifi aldığınızdır.

surpriz-evlilik-teklifi

O soruyu sevdiğiniz kişiye sormaya karar verdiğinizde çevrenizdeki herkes bir dolu fikir verir. Yapacağınız teklifin farklı olmasını, belki de yıllarca sevdiğiniz kişinin yüzünde kalıcı bir tebessüme yol açmasını istersiniz. Aylarca düşünür en doğru zamanı, en uygun koşulları düşünürsünüz. Planlar yapar, farklı alternatifleri yakınlarınızın oylamasına sunarsınız. Elbette özenirsiniz, hele ki beklenti yüksekse karar vermek içinden çıkılmaz bir hale sokabilir sizi. Ancak unutmamanız gereken ne kadar farklı ne kadar ince tasarlanmış, zaman harcanmış, kurgulanmış bir teklif planlasanız da aşkınızı ifade etmenizi sağlayacak, teklifinizi özel kılacak doğru müzik seçimi yapamadığınızda hep bir şeylerin eksik kalacağıdır.

Doğru şarkı tercihi biraz tartışmalı bir konudur. Şöyle ki tabiat itibari ile her mutlu çiftin aşkını bütünleştirdiği bir şarkı vardır. Bazen evlilik tekliflerinde bu şarkı baştan sona aşkınızın tanıklığını yapar ve o anı ölümsüz kılar. Bazı ender zamanlarda ki bu gerçekten çok nadirdir, mutlu çiftimizin özel bir şarkısı yoktur. Bu durumda kendinizi alternatifler denizinde boğulurken bulmanız gayet olasıdır. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz ve size evlenme teklifleri için ruhumuza dokunan 5 şarkıönerisinde bulunuyoruz.

1)Rosey- Love bu şarkı belki duyabileceğiniz en romantik melodiye sahip, kesinlikle size evlenme teklifleri için ruhumuza dokunan 5 şarkı başlığında ki ilk önerimiz olacaktır. Bu şarkıyı duyan sevdiğiniz muhtemelen söyleyemediğiniz şeylere değil, söylemek istediklerinize odaklanacak ve size duyduğunuz en anlamlı evet kelimesini söyleyecektir.

2)Zeki Müren- Gitme Sana Muhtacım şarkısı klasikleşmiş şarkılardan biridir ve aşkını bu denli tutkulu anlatan birine hayır demek hiç olası görünmemektedir.

3)Frank Sinatra- Can’t Take My Eyes Off You tercih edebileceğiniz en anlamlı şarkılardan biridir hatta tüm enleri içinde barındırır desek yanlış olmayacaktır

4)Demir Demirkan- Zaferlerim beraber çıkacağınız bu yolculukta sevdiğinizi yalnız bırakmayacağınızı anlamlı bir şekilde ifade etmenizi sağlayacaktır.

Sırada evlenme teklifleri için ruhumuza dokunan 5 şarkı listemizdeki son öneri var.

5)Hayko Cepkin-Sıkı Tutun bu şarkıyı tekliflerine farklı bir soluk getirmek isteyenlere öneriyoruz. Tarzı alışagelmişin dışında ancak mutlaka sözleri irdelenmeli. Hayır diyebilen kişinin olacağını düşünmüyoruz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!