Evlenme Teklifleri İçin Seçilebilecek Müzikler

Hayranlık duyulan etkileyici evlenme teklifleri gibi sizin teklifiniz de unutulmaz olsun istiyorsanız onu uygun bir müzikle destekleyin.

evlenme teklifi3

Tutkuyla seviyorsunuz ve artık hayatlarınızı birleştirme zamanının geldiğine karar verdiniz. En romantik evlenme teklifleri arasından ona hayır diyemeyeceği bir evlilik teklifi planladınız. Organizasyonunuz dört dörtlük. Ortam hazırlandı, size yardımcı olacak kişiler ayarlandı, sürprizi, alyansı, romantizmi, eğlencesi hepsi tamam. Şimdi ihtiyacınız olan şey büyük aşkınızın tam zamanında sahne almasını sağlamak ve ruhunu derinlemesine titretecek bir müzik eşliğinde ona evlilik teklif etmek.

Eğer imkanınız varsa şarkıyı siz söylemelisiniz. Bu hem daha romantik hem de daha etkileyici olacaktır. Ancak sesinize güvenmiyorsanız ya da yaptığınız hazırlık sizin şarkı söylemenize imkan tanımıyorsa canlı müzik veya temiz bir bant kaydını tercih edebilirsiniz. Şarkı seçimi bu noktada önemli. Evlenme teklifleri için uygun müzik türleri aşk dolu olmalı, romantizm kokmalıdır. Kulaklarından kalbine inmeli, oradaki yoğun duyguları ezgisiyle yoğurmalı, yürekteki aşkı kabartmalı ve ağızdan “evet” cevabını almaya katkı sağlamalıdır.

Eğer sizin için bir anısı varsa, sizi bir araya getirip bütünleştiren bir parça ise arabesk, Türk sanat müziği, türkü, jazz, new age ve benzeri herhangi bir türünü tercih edebilirsiniz. Ancak filmlerde gördüğünüz evlenme teklifleri gibi destansı bir sahne hayal ediyor ve sevdiğinizin kalbi romantizmden küt küt atsın istiyorsanız romantik slow müzik türlerinden bir tanesinin seçimi uygun olacaktır.

Eğer Türkçe müzik seçecekseniz içinde evlilikle ilgili sözlerin bulunmasına özen gösterin. Ancak bu durumun bir dezavantajı olacak; o ana ilişkin ipucu içereceğinden yapacağınız sürprizin vereceği mutluluk şokunun etkisini azaltabilecektir. Yabancı bir parça seçiminde bulunmanız halinde hem neler olup bittiğine ilişkin bir kanıya varmasına engel olursunuz, hem de istediğiniz romantik ortam etkisini yakalayarak mutlu sona doğru atacağınız adım için cesaret alırsınız.

İşte size hayatınızı değiştirecek o büyük anda arka fonda çalacak etkileyici müzik tercihlerinden birkaç öneri.

Adele – Make You Feel My Love

All 4 One – I Swear By

Arijit Singh – Tum Hi Ho

Boyz II Men – On Bended Knee

Bruno Mars – Just The Way You Are

Christina Perri – A Thousand Years

Jason Derulo – Marry Me

Sam Smith – Stay With Me

Savage Garden – Truly Madly Deeply

Train – Marry Me

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!