Evlenme Teklifleri İçin Yaratıcı Sürprizler

Hayatınızın bundan sonraki kısmını paylaşacağınız insanı bulduysanız geriye sadece ona onunla bir gelecek paylaşmak istediğiniz söylemek kalıyor. Tabiki ömür boyunca hatırlanacak evlenme teklifi, özel ve romantik olmalı.Evlenme teklifleri ile her ilişki ulaşmak istediği mutlu sona ulaşıyor ve o noktadan sonra yeni hikayenizi başlatan en önemli resmi hafızanıza yerleştiriyor.

ib_api_p_2179168

Evlenme teklifleri için yaratıcı sürprizler hazırlarken üç kurala uymak önem taşıyor. Evlenme teklifi bekleyen kadınları şaşırtmak, romantik olmak ve farklı olmak. Üç kuralı planınızda başarıyla uygularsanız ne yaparsanız yapın hissedilen şaşkınlık, romantizm ve farklı düşünülen şeyler unutulmayacak. Bu konuda ne yapacağınızı bilemiyorsanız elbette yaratıcı fikirler bulmanıza yardımcı olabiliriz. İnternette ve sosyal medyada dönen evlilik tekliflerinden ilham alabileceğiniz gibi kendi eşsiz ve unutulmaz evlilik teklifinizi de yaratabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan iyi araştırma yapmak ve size destek olacak aile veya arkadaşlar. Sizin için evlenme teklifleri için yaratıcı sürprizler listesi hazırladık. Kendiniz ve sevgiliniz için uygun olanı seçmeniz sonrasında uygulamanız yeterli.

Kendi Filminizin Kahramanı Olun

Eğer fotoğrafları ve videoları bol bir çiftseniz bu malzemeler evlenme tekliflerini planlarken oldukça işe yarayabilir. Fotoğraflarla ve videolarınızla hatta sevdiğiniz filmlerdeki repliklerden, sahnelerden ve yazdığınız romantik cümlelerden ilham alarak hazırlayacağınız bir video hem güzel bir sürpriz hem de yıllarca saklanacak bir hatıra olacak. Sevgilinize bu video filmi izleteceğiniz zamanı da iyi seçmelisiniz. Arkadaşlarla eğlenmeye gittiğiniz bir mekanda aniden oynatabilir ya da tamamen ikinize özel romantik mekanda yayınlayabilirsiniz.

Gözlerden Uzakta Sadece İkimiz

İkinci fikir olarak birlikte yaptığınız bir tatil planı ya da hafta sonu kaçamağı organize etmelisiniz. Tatil yerini bambaşka sıkıcı bir planmış gibi gösterebilir, seçtiğiniz romantik yeri son ana kadar saklayabilirsiniz. Bu sürpriz için otel çalışanlarından yardım almanız mümkün olabilir. Birlikte bir göl gezisi ya da nehir gezisi yaptıktan sonra, kıyıya yanaştığınızda bir nikah ortamı gibi hazırlanmış çiçekler tüller ve resimlerinizle donatılmış olarak bir yer hazırlatabilirsiniz. Balonlar ve “Evet de!” yazılı pankartları. Sizi alkışlayacak birileri muhakkak olmalı ve videoya çeken birisini de ayarlamalısınız. Evet, cevabını aldıktan sonra da akordeon ya da mızıka eşliğinde küçük bir dans edebilir, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

ib_api_p_193786

Eğer sevgiliniz kalabalıklardan hoşlanmayan biri ise, aynı organizasyonu sadece baş başa olacağınız bir masa ayarlatarak ve orada evlenme teklifi ederek de yapabilirsiniz. Bu organizasyon için masayı sizin için önceden hazırlayabilecek birilerini ayarlamanız yeterli.

Hiç Bir Zaman Geç Değil- Son Dakika Evlilik Teklifleri

Bazen işler öyle hızlı ilerler ki sözlenmiş veya nişanlanmış, evlilik planlarını yapmış çiftler arasında evlilik teklifi olmamıştır. Hatta bu durum başına kakılan erkekler için bir önerimiz var. Ev hazırlıklarınız başladıysa boş ya da tadilatlı bir ev olabilir. Bu evin içini mumlarla süsleyerek ve yemek için hoş bir masa hazırlayarak, sevgilinizi evde bir sorun varmış gibi veya aldığınız eşyalar geliyormuş gibi sıradan bir bahaneyle çağırabilir, “Bu evde seninle yaşamayı sabırsızlıkla bekliyorum ve bana evet dediğini duymak istiyorum” diyerek evlenme teklifinizi yapabilirsiniz. Hayatınızı birlikte geçireceğiniz bu evde yapacağınız bu romantik evlilik teklifi hem unutulmaz olacak hem de sizi ömür boyu duyacağınız sitemli cümlelerden kurtaracaktır.

Mutluluk Paylaştıkça Artar

Eğer kalabalıkları ve arkadaş ortamlarını çok seven bir çiftseniz size önerimiz baş başa romantik teklifler yerine tüm arkadaşlarınızla mutluluğunuzu paylaşabileceğiniz bir evlenme teklifi sürprizi planlamanız. Bu teklifi iki türlü yapabilirsiniz. Sevgilinizle baş başa romantik bir yemek yedikten sonra sizi bekleyen arkadaş grubunun yanına gidip tüm sevdiklerinizin yanına sevdiğiniz kadının gözlerinin içine bakarak evlenme teklifi edebilirsiniz. İkinci alternatif ise, her zamanki gibi arkadaşlarınızla eğlenmeye çıktığınız sıradan bir günde herkesin önünde dizlerinizin üzerine çökerek sevdiğiniz kadına evlenme teklifi edebilirsiniz. Arkadaşlarınız teklif esnasında önceden hazırlanan pankartları tutarak teklifinizi eğlenceli hale getirebilir. Siz teklifinizi yaptıktan sonra, arkadaşlarınızın sevinç çığlıklarını ve alkışlarını duyar gibiyiz.

Bu teklifi yaparken arkadaşlarınıza benimle evlenir misin yazan tişörtler giydirebilir, bulunduğunuz yere birden gelmelerini sağlayarak evlenme teklifinizi farklılaştırabilirsiniz.

Müzik Aşkın Gıdasıdır

Eğer müziksever bir çiftseniz konserde evlilik teklifi etmek tam size göre. Önce sevgilinizin çok sevdiği ve gitmek istediği bir konsere bilet alın. Konserin sonuna doğru cebinizden yüzüğü çıkarın ve o sihirli soruyu sorun. Hem teklifiniz hem de gittiğiniz konser ve dinlediğiniz şarkılar sizin ve sevgiliniz için unutulmaz olacaktır. Eğer imkanınız varsa, evlenme teklif ettiğiniz an çalan şarkıyı düğününüzde de kullanabilirsiniz.

Bu teklifi farklı bir şekilde yapmak isterseniz hele sesinize de güveniyorsanız, sevgilinizi bir karaoke bara götürün. Baş başa ya da arkadaşlarınızla gidebileceğiniz karaoke barda sahneye çıkıp sizin için en anlamlı şarkıyı sevgilinizin gözlerinin içine bakarak söyleyin. Hazır mikrofon sizdeyken romantik cümlelerle yapacağınız evlilik teklifi hem sevgilinize hem de sizi dinleyenlere romantik anlar yaşatacaktır.

Teklifiniz kalıcı olsun sevgiliniz her istediğinde bu anı tekrar tekrar hatırlasın istiyorsanız, bir stüdyo kiralayarak sevgilinize kendi sesinizden bir şarkıyı kayıt ederek hediye edebilirsiniz. Şarkı bitiminde edeceğiniz evlenme teklifini ise birlikte dinleyerek teklifinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

Klasikler Unutulmazdır

Sevgiliniz klasik sürprizlerden hoşlanıyorsa onu sevgililer gününde şık ve özel bir yemeğe çıkarabilirsiniz. Bu teklifte garsonlardan yardım almalısınız. Yapacağınız teklif kadar söyleyeceğiniz cümleler de çok önemli olduğu için yapacağınız konuşmaya önceden çalışmanız yararınıza olacaktır. Yemek sonunda gelecek tatlının kenarına konulmuş bir yüzük ve söyleyeceğiniz romantik cümleler harika bir ambiyans yaratacaktır. Teklifiniz için sevgilinizin doğum günü veya tanıştığınız gün gibi özel günleri de seçebilirsiniz.

ib_api_p_1449232

Yıldızlar Altında Romantizm

Açık havada yıldızların altında bu romantik teklif için öncelikle en uygun yeri bulmalısınız. Sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği bu romantik mekanı bulmak için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Uygun yeri bulduktan sonra, mumlarla ve ışıklarla süslemelisiniz. Akşam sevgilinizle bu romantik mekana gelip ona yıldızların altında evlenme teklifi edebilirsiniz. Yıldızlar ve gökyüzü aşkınıza şahitlik ederken yapacağınız bu romantik teklifiniz unutulmaz olacaktır. Sahil kenarı bir şehirde yaşıyorsanız bu teklifi kumsalda yaparak da farklılaştırabilirsiniz.

Evlilik teklifi sürprizinizi daha görkemli yapmak isterseniz yat ya da helikopter kiralayarak deniz üstünde ya da bulutların üzerinde gösterişli ve romantik bir teklif yapabilirsiniz.

Yapacağınız sürpriz evlenme teklifi için, evlenme teklifi edeceğiniz yere bir kamera yerleştirmeyi ya da bir arkadaşınızın size çekmesi için görevlendirmeyi unutmayın. Bu unutulmaz anı ve mutluluğunuzu yıllar sonra da birlikte izleyebilirsiniz.

ib_api_p_927746

Evlenme teklifi ederken, güller, balonlar ve küçük notlar gibi romantik detayları kullanarak teklif anındaki romantizmi arttırabilirsiniz.

Evlilik teklifi belki de sevgilinizle birlikte ömür boyu birlikte olmak üzere çıkacağınız yolun bir başlangıç noktası. Evlenme teklifleri için yaratıcı sürprizler hazırlamalı, unutulmaz ve romantik bir teklif yapmalısınız. Ama en önemlisi sizin için özel anılardan oluşması. Evlenme teklifleri için yaratıcı sürprizler  plan aşamasında sizi yorabilir, ama gerçekleştiğinde her şeye değdiğini göreceksiniz. Hangi evlilik teklifini yaparsanız yapın sevgilinizin gözlerinin içine bakıp onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemeyi unutmayın. Sizi en iyi anlatan ve sevgilinizi en çok mutlu edecek evlilik teklifini bulduktan sonra o özel an için size şimdiden iyi şanslar. Peki sizin hayalinizdeki evlilik teklifi nasıl olmalı?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!