Evliliğinizi Tazeleyecek Alyans Modelleri

Yıllardır süren çok mutlu bir evliliğiniz var ve eşinizle o kadar harika zamanlar geçiriyorsunuz ki yıllar nasıl geçiyor anlayamıyorsunuz. Geçen yıllar sizden ve sevginizden hiçbir şey eksiltmemiş olabilir ancak yıllara dayanamayan şeyler de var. Evliliğinizin başlangıcında hummalı bir araştırma sonucunda zor da olsa modeline karar verip aldığınız, sevgiyle ve gururla yıllardır parmağınızdan çıkartmadığınız o değerli alyanslarınız.

alyans

Çok hassas eşyalar olmasalar da, uzun yıllar boyunca maruz kaldıkları darbeler ve sürtünmeler sonucunda alyanslarınız artık eski görünümünde olmayabilir. Bunun yanında yıllardır parmağınızda olan bu alyanslar, her ne kadar çıkarıldıklarında eksikliklerini hissettirseler de, adeta vücudunuzun bir parçasıymış gibi olabilir. Ya da alyansınız aldığınızda çok popüler bir model olmasına rağmen artık demode olmuş olabilir. İşte bu durumlarda yapılacak en güzel şey, alyansların yenilenmesidir. Ayrıca tüm bunların yanında o kadar mükemmel alyans modelleri var ki, sadece bu sebep bile alyansların değiştirmesi için tek başına yeterli olabilir.

alyans-eros-pirlanta-43

Alyansların yenilenmesi ile birlikte evliliğe bir heyecan gelmesi ve evliliğin tazelenmesi de kaçınılmazdır. Öncelikle alyans seçimi için yaşanan o tatlı telaşenin tekrarlanması genellikle evliliğe hazırlanılan o günleri hatırlatarak geçmişte kalmış o güzel anıların yâd edilmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte eskisinden farklı bir dokuda ve farklı kalınlıkta bir alyans takılması ile yeni takılan alyans uzun bir süre kendini hissettirerek varlığını sık sık hatırlatacaktır. Özellikle yeni nişanlanmış kişilerde ilk defa yüzük takılmasıyla görülen, yüzüğün takılı olduğu elin açılıp yüzüğe şöyle bir bakılarak tebessüm edilmesine benzer durumlar yaşanması da mümkündür. Yine, parmağa yeni takılan alyansın şıklığıyla çevredekiler tarafından fark edilmesi de ayrıca bir mutluluk yaratacaktır.

Evet, evliliğini tazelemek için ya da diğer sebeplerden dolayı alyanslarınızı değiştirmeye karar verdiniz. Ancak bir problem var. Siz evlenirken, alyans seçiminde bu kadar çok model olmamasına rağmen zorlanmıştınız. Bu kadar çok ürün çeşitliliği içinde karar vermek size imkansız gibi görünse de, sadece bazı noktalara dikkat ederek ürün çeşitliliğini sınırlandırabilir ve zevkinize göre en doğru seçimi yapabilirsiniz.

alyans-eros-pirlanta-44

Öncelikle alyansınızın renklerine iyi karar verin. Sarı alyanslar, yüzyıllardır olduğu gibi çoğu kişi için hala vazgeçilmezler. Beyaz altının da popülerliğini uzun süredir koruduğu söylenebilir. Özellikle beyaz altın ve kırmızı altının mükemmel bir uyum içinde birlikte kullanıldığı modellere talep giderek artıyor.

Renge karar verdiyseniz sıra geldi yüzüğün ergonomisine. Geniş yüzükler genellikle daha gösterişli olurlar ancak önemli olan gösterişten çok yıllarca parmakta kalacak olan bu yüzüğün takıldığında, kişinin rahat etmesidir. Erkeklerin bu konuda daha hassas oldukları söylenebilir. Geniş ve kalın yüzükler gösterişleri olmalarının yanında bazı kişiler tarafından, çok konforlu bulunmadıkları, parmağı havasız bıraktıkları ve diğer parmakları da rahatsız ettikleri gerekçeleriyle fazla tercih edilmeyebilirler. Bunun yanında alyansın içindeki ya da dışındaki işlemeler de parmağı rahatsız etmemelidir. Artık bir örnek alyanslar da bayanlar ve erkekler için farklı tasarlanmış şekillerde sunulduğu için, aynı modelin erkek için sade, bayan için ise pırlantalarla süslenmiş bir şekilde alınması mümkün. Bundan sonrası ise tamamen sizin ve eşinizin zevkine kalıyor. Kolay gelsin!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!