Evlilik Alışverişinde Alınması Gereken 5 Önemli Küçük Ev Aleti

Evlilik alışverişi yeni bir hayata hazırlığın en güzel yanı belki de. Ömrünüzün geri kalanını birlikte geçireceğiniz ev için yapacağınız evlilik alışverişinde alınması gereken 5 önemli küçük ev aletinden bahsedeceğiz bu kez. Gelin adayları bu konuda uzman sayılsa da bazı detayları atlamayın diye evlilik alışverişinde küçük ev aleti almanın püf noktalarını bir araya topladık. Hem kaliteli hem de kullanışlı küçük ev aletlerini seçerken dikkat etmeniz gereken altın kuralları ve evlilik alışverişinde alınması gereken 5 önemli küçük ev aleti hangileri bilmek istiyorsanız yazımızı okumadan alışverişe çıkmayın!

ev44

1- Tüm Donanımlara Sahip Bir Mutfak Robotu – Evlilik Alışverişinde Alınması Gereken 5 Önemli Küçük Ev Aleti

Evlilik alışverişinde alınması gereken 5 küçük ev aletinin en önemlisi mutfak robotu. Birlikte oturulan sofralar için lezzetli yemekler yapabilmenin yolu donanımlı bir robottan geçiyor çünkü. Peki mutfak robotu seçimini yaparken dikkat etmeniz gerekenler neler biliyor musunuz? Her şeyden önce marka konusunda seçici olmanız gerekiyor. Mutfak robotunu yıllarca kullanabilmeniz için güvenilir bir markanın herhangi bir arıza durumunda servisini bulmanız kolay olacaktır. Üstelik son yıllarda birçok marka mutfak robotları için 2 yıllık garanti sağlıyor, bu da önemli bir detay. Ve son olarak sağlıklı ve paslanmaz doğrayıcılarının olup olmadığını mutlaka teyit ettirin ve özellikle cam hazneli mutfak robotlarını tercih edin.

mag_4323229

2- Türk Kahvesi Makinesi – Evlilik Alışverişinde Alınması Gereken 5 Önemli Küçük Ev Aleti

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var. Beraber geçen akşamların, yemek sonrası dost sohbetlerinin baş tacıdır Türk kahvesi. Hal böyle olunca evlilik alışverişinde alınması gereken 5 küçük ev aleti arasında 2. sırayı hak ediyor. Türk kahvesi makinesi alırken yine ünlü markaları tercih etmenizde fayda var. Sevdiklerinize bol köpüklü ve lezzetli kahveler sunmak için ise en az 4 fincan kahveyi aynı anda çıkarabilen bir Türk kahvesi makinesi olması ise işinizi kolaylaştıracaktır.

 

3- El Süpürgesi Olabilen Dik Süpürge – Evlilik Alışverişinde Alınması Gereken 5 Önemli Küçük Ev Aleti

Süpürgenin ne kadar önemli olduğunu söylememize bile gerek yok. Fakat iki kişilik aileniz için ilk etapta küçük bir süpürge alabilirsiniz. Hatta el süpürgesi haline de gelen dik süpürgeler hayatınızı kurtaracaktır. Evlilik alışverişinde alınması gerekenler arasında en çok ihtiyaç duyacağınız süpürgenin köşelere de girebilecek bir üçgen aparata sahip olması da oldukça önemli.

e99c6790fa2380bd9ed9fb78a1c3cb59

4- Kovalı Mikser – Evlilik Alışverişinde Alınması Gereken 5 Önemli Küçük Ev Aleti

Aşkın da bir damak tadı olduğu kesin yoksa birlikte yenilen yemekler bu kadar lezzetli olmazdı. Birlikte yapılan yemeklerin leziz olacağı muhakkak ama siz lezzet konusunda uzmanlaşmak istiyorsanız ve eş adayınızı yemeklerinizle de etkilemek istiyorsanız evlilik alışverişinde alınması gereken 5 önemli küçük ev aletinin arasına kovalı (hazneli) bir mikser de giriyor. Mikserinizi alırken ise döner bir kova ve an az 5 farklı hız kademesi olan bir model seçmeniz yerinde olacaktır.

stilea

5- Çay, Kahve ve Kettle Bir Arada Olan Kahvaltı Seti – Evlilik Alışverişinde Alınması Gereken 5 Önemli Küçük Ev Aleti

Birkaç işi bir arada yapabilen makineler mutfakların olmazsa olmazı. Çay, kahve ve ketle bir arada olan kahvaltı seti ise evlilik alışverişinde alınması gereken küçük ev aletlerinin olmazsa olmazı. Bu tarz bir set alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey susuz kalma ve aşırı ısınma konusunda emniyeti bulunan bir model olmasına özen göstermeniz. Kaynamadan sonra otomatik kapanan ve soğuduğunda yeniden açılma özelliğine sahip bir model ise sizi büyük bir sorumluluktan kurtaracaktır.

71075096

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!