Evlilik Alışverişinde Mobilya Seçimi

Her genç kızın içinde dekorasyon konusunda bir cevher yatar. Pek çok damat adayının da kadınlarla bu konuda yarıştığı bir gerçek. Hal böyleyken yepyeni bir ömre başlayan çiftlerin evleri için yaptıkları tüm seçimler keyifli bir deneyime dönüşüyor. Eğer siz de evlilik alışverişinde mobilya seçimi konusunda kendinize güvenenlerdenseniz bu işin üstesinden çok rahat geleceğinizi biliyoruz. Fakat işe nereden başlayacağını bilemeyen çiftlerin yardımımıza ihtiyacı olabilir. Bu yüzden evlilik alışverişinde mobilya seçimi yapmaya hazırlananlar için küçük tüyolar hazırladık. Mobilya markalarının kataloglarını karıştırmadan mutlaka sizin için hazırladıklarımıza göz atmalısınız.

0527254001350547419

Kendinize Ayırdığınız Özel Anlar İçin Oturma Grupları

İş stresi, yoğun trafik ya da havaların değişkenliği derken günün yorgunluğu neredeyse her an omuzlarımızda… Bu yüzden kendimizi eve attığımızda derin bir dinlenme faslına ihtiyacımız var. Bu kısacık zamanlar bir de en sevdiğinizle geçiyorsa değmeyin keyfimize. İşte tam da bu sebeple evlilik alışverişinde mobilyalara bakarken oturma grubu seçimi ekstra bir özen gerektiriyor. İster yüzü geçmişe dönmüş mobilyalar seçin isterseniz rahatlığın adı country modeller… Tarzınız ne olursa olsun evlilik alışverişinde mobilya seçiminizi yaparken oturma grubunuzun konforlu olmasına dikkat edin.

develi-modern-mobilya

Rahatına Düşkün Çiftler İçin Yatak Odası Seçenekleri

Evlilik alışverişinin mobilya seçiminde yatak odası konusunda doğru modeli bulmak da en az oturma gruplarında olduğu kadar önemli. Yoğun geçecek bir güne kalkmak için muhteşem bir ortamda uyanmak lazım. Bu yüzden evlilik alışverişinizde mobilya seçerken yatak odası konusunda sizi rahatlatacak soft renkleri tercih etmelisiniz. Ve odadaki taze havayı sağlamak için evin en iyi ışık alan odasına yatak odanızı yerleştirmelisiniz. Eğer dekorasyonda koyu renkleri sevenlerdenseniz tabii ki mobilya seçiminizi bu yönde kullanabilirsiniz. Fakat bu durumda aksesuar ve nevresim alternatiflerini açık tonlarda tercih etmenizde fayda var.

Gösterişli Sofralar Kurmak İçin Yemek Grubu Seçimi

Evlilik alışverişinin belki de en eğlenceli mobilya seçimidir yemek grubuna karar vermek. Nasıl olmasın ki! Dost sohbetlerinin baş tacı sofralar kurulacak o masanın üstünde. İşte bu yüzden evlilik alışverişinin mobilya seçiminde sıra yemek gruplarına geldi mi çiftleri bir heyecan sarıyor. Evlilik müessesesinde her şeyin kusursuz olması gerektiğinden bu sofraların kurulduğu yemek gruplarının seçimi yapılırken mobilyaların hem rahat hem de şık modeller olması gerekiyor. Bu noktada ise iş tamamen zevkinize kalıyor. İster sıra dışı bir grubu tercih edin isterseniz klasik çizgileri olan bir modelde konuklarınızı ağırlayın, yeter ki evlilik alışverişinde sevdiğinizle ortak bir fikre varın.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!