Evlilik Kredisi Veren Bankalar

 Düğün hazırlıklarının başlamasıyla beraber çiftler evlilik kredisi veren bankaları da araştırmaya başlıyor. Küçük gibi görünen giderler ortaya ciddi bir bütçe çıkarırken evlilik kredisine olan ihtiyaç nasıl artmasın ki! Adeta hayat kurtaran evlilik kredileri hakkında biraz araştırma yaptık ve yardımınıza koşacak olan bankaları sizin için derledik. Kredi avantajları ve geri ödeme esneklikleriyle evlilik kredisi veren bankalar hangileri merak ediyorsanız işte hazırladığımız liste…

headline

Yapı Kredi – Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Evlilik kredisi konusunda en çok tercih edilen bankanın geri ödeme seçenekleri de oldukça esnek. Çekeceğiniz evlilik kredisi tutarına göre 1 yıldan 3 yıla kadar, bütçenize uygun bir ödeme planını sizin için çıkarıyorlar. Siz yeter ki onlara gerekli olan tutarı ve gelirlerinizi iletin. Bütçenizi zorlamadan oluşturduğunuz plan dışında taksit erteleme gibi pek çok ödeme avantajları da mevcut.

 

İş Bankası – Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Evlilik kredisi veren bankalar arasında belki de en uygun geri ödeme koşullarını sunan banka İş Bankası diyebiliriz. 48 aya varan vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile çiftlerin en ihtiyaç duydukları anda yanında olan bankanın, masrafsız evlilik kredisi seçenekleri de mevcut. Ön başvuru için kısa mesaj yöntemiyle kredinizi onaylatmak için ise NAKIT TCKİMLİK NO KREDİ TUTARI AYLIK GELİR bilgilerini yazarak 4402’ye göndermeniz yeterli.

 

Garanti Bankası – Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Evlilik kredisi veren bankalardan biri de Garanti Bankası. Uygun ödeme koşulları ve uzun vadede geri ödeme planlarıyla bankalar arasındaki en esnek evlilik kredisi ödeme planını oluşturanı diyebiliriz Garanti için. Üstelik internet sitelerinden kolaylıkla evlilik kredisi için onay alabilirsiniz. Ön onaydan sonra ise sizden istenen belgeler ile birlikte en yakın şubeye gitmeniz isteniyor.

 

Vakıfbank – Evlilik Kredisi Veren Bankalar

En yüksek evlilik kredisi desteğini veren bankalardan biri de Vakıfbank. 20 bin TL’ye kadar evlilik kredisi sağlayan bankanın 24 aya varan vade seçenekleri de mevcut. Düşük faiz oranlarıyla verdikleri evlilik kredisi için ise kefil istemiyorlar. Gelir belgeleriniz ve nüfus cüzdanı ile yapabileceğiniz başvuru için en büyük şartları geçmişinizde ödenmemiş veya aksatılmış bir borcun bulunmaması. Geri ödeme planlarında ise oldukça kolaylık tanıyorlar. Ödeme planı ve çekeceğiniz bedele göre aylık ödeme tutarı hakkında detaylı bilgiye ise web sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 

ING Bank – Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Çiftlere sunduğu imkanlarla en uygun ödeme koşullarına sahip evlilik kredisi veren bir diğer banka da ING Bank. Uygun faiz oranları ve cazip ödeme seçeneklerinin yanı sıra ING Bank’tan çekeceğiniz evlilik kredisi için genellikle kefil istenmiyor. Geri ödeme planı için ise bankanın web sitesinden destek alabilirsiniz. Hatta dilerseniz evlilik kredisi için kısa mesaj ya da internetten başvuru yöntemiyle ön onayınızı hemen alabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!