Evlilik Teklif Sözleri

Her ne şekilde yapılırsa yapılsın evlilik teklifi bütün çiftler için özeldir ve ileride anlatılacak güzel birer anıdır. Baş başa yenen romantik bir yemek esnasında ya da sıradan bir günün ortasında birdenbire yapılmış olması hiç fark etmez. Bu anı özel kılan şey, ağızdan dökülen o sihirli sözcüklerde gizlidir.Yani evlilik teklifi sözleri…

Özellikle böyle kritik anlarda içinizden geçenleri kelimelerle ifade etmekte zorlanabilirsiniz.
Duygularınıza tercüman olacağını düşündüğümüz evlilik teklifi sözleri ile siz de ömür boyu akıllardan çıkmayacak bir anıya imza atabilirsiniz.

Evlilik teklifi ederken kullanacağınız sözler, aşkınızı anlatan özenle seçilmiş sözler olmalı

 Evlilik Teklifi Sözleri Örnekleri
– Aşk bir mucizeyse eğer senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını hayatımın en büyük mucizesiyle geçirmek istiyorum. Benimle evlenir misin?
– Bundan yıllar yıllar sonra geriye dönüp baktığımda, iyi ve kötü tüm anılarımda yanımda sen ol istiyorum. Benimle evlenir misin?
– Sen hayatıma girdikten sonra yazmaya başladığım hikayenin en heyecanlı yerine geldi sıra. Ortakhikayemize, ortak bir isimle devam etmek için benimle evlenir misin?
– Ortak bir hafıza, ortak bir geçmiş ve hayatımdaki diğer her tüm güzelliklerin ortağı olmak için, benim diğer yarım olmak için benimle evlenir misin?
– Seninle, en az senin kadar güzel bir hayat yaşamak istiyorum. Benimle evlenir misin?
– Seninle onca anı, onca yaşanmışlık biriktirdik. Birlikte bir aşkı büyüttük, sevgi çoğalttık. Şimdi bu güzel hikayeye sihirli bir dokunuş lazım. Benimle evlenir misin?
– Yürüdüğüm bütün yollar beni sana getirsin, kapılar seninle açılsın, her odada senin kokun olsun, bütün günler seninle başlasın ve bitsin istiyorum. Benimle evlenir misin?
– Hayatı yaşamaya değer kılan, bütün mutluluklarımın sebebi… Bir ömür boyu, iyi günde, kötü günde birlikte bir hayat için benimle evlenir misin?
– Seninle geçirdiğim her an benim için bir ömre bedel. Bu anlar hiç bitmesin bir ömür boyu sürsün istiyorum. İyi günde, kötü günde, son nefesimizde bile el ele olmak için benimle evlenir misin?
– Yeni doğan günü, geceyi aydınlatan yıldızları, yağmuru, güneşi, hayatta sevdiğim her şeyi sen yanımdayken iki kat daha fazla seviyorum. Ben seninle tamamlanıyor, seninle son buluyorum.Ömrümüz boyunca bu güzel bütünü devam ettirmek için benimle evlenir misin?

Evlilik teklifi sözlerini, bu ve buna benzer, duygularınızı en güzel ifade eden cümlelerle kurmaya özen gösterin. Gösterdiğiniz özen bu anı ölümsüz kılacaktır..

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!