Evlilik Teklifi Ankara İçin Hangi Mekanlarda Yapılabilir?

Evlilik teklifi Ankara mekanları arasından en nezih olanları seçip sevgiliniz ile birlikte mutlu olmak elinizde.

Evlilik çağına ulaşan her genç kızın en büyük hayallerinden bir de unutulmaz bir mekânda, benzeri görülmemiş bir evlilik teklifi almaktır. Bu hayalin gerçekleşmesi için de beylerin orijinal fikirler üreterek partnerlerine tarifi imkânsız bir sürpriz yapması gerekir. Burada elbette beylerin hayat arkadaşlığı teklif ederken kuracağı cümleler kadar, seçeceği mekân da muazzam öneme sahiptir. En güzel evlilik teklifi Ankara mekânlarının hangilerinde yapılır? Bunu bilmek sevgilinizi sevinçten gökyüzüne çıkarmanıza sebep olabilir.

Ankara Kalesi

Kale, tarihin içinden fırlayıp uzanan bir yapıdır ve Başkent tüm güzelliklerini ayaklarınızın altına serer. Bu yüzdendir ki, her gün onlarca sevgiliye ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi dokusundan ziyade romantik bir Başkent seyri onları daha fazla cezbediyor tabi. Siz de sevgilinizi romantik bir seyir için tarihin eskitemediği kaleye götürebilirsiniz. Eğer sevgiliniz tarih düşkünü biriyse, evlilik teklifi Ankara mekânları arasında bu muhteşem yapıdan daha iyisini bulamayacaksınız. Zira dikkat çekici bir mekân, en etkili sözden bile daha fazla akılda kalıcı olacaktır.

ankara-evlilik-teklifi

Eymir Gölü

ODTÜ arazisi içinde bulunan şirin göl, evlilik teklifi Ankara mekânları arasında doğayı seven çiftler için ideal bir romantizm alanıdır. Özellikle gün batımında ve gün doğumunda izlenesi görüntüsü sevgilinizle içinizi ısıtacak detaylar olacaktır. Arazi içindeki bağ evlerinden birini kiralayıp konaklayabilir, göl kenarından bembeyaz ördeklerin suya başlarını daldırışlarını izleyebilirsiniz. Yemyeşil alanının ortasından billur suyunu doğanın kalbine akıtan bu yerde aşkınızın doruklarına ulaşarak sevgilinizin gözlerine bakarak ondan sizinle evlenmesini isteyebilirsiniz.

Flamingo Pastanesi

Evlenme tekliflerinde kültürümüzün değişmez parçalarındandır pastaneler. Klasik gibi görünse de halen pastanelerde evlilik teklif eden erkekler, onların tekliflerini minik çığlıklarla kabul eden kızlar mevcuttur. Tunalı Hilmi Caddesi 93/B’deki Flamingo Pastanesi de 1955 yılından bu yana kim bilir kaç kez bu anlara tanıklık etmiştir. Heyecan içinde dizlerinin üzerine çökmüş, elinde yüzük kutusuyla sevgilisine hayat ortaklığı teklif eden erkeklerin; daha önündeki bir dilim pastadan azıcık yemiş, erkek arkadaşının dizleri üzerinde evlenme teklifi ettiği için sevinçten nutku tutulmuş kızların anılarını özenle saklamaya devam etmiştir Flamingo Pastanesi. Siz de klasik yöntemleri tercih edenlerdenseniz, bu pastane evlilik teklifi Ankara mekânları içinde nezih bir alternatif olacaktır.

restoran-fla-120205CN

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!