Evlilik Teklifi Bursa

Evlilik teklifi her çift için özellikle de kadınlar için hiç unutulmayacak bir andır. Bu özel anı iç geçirerek, yüzünüzde mutluluklar oluşarak hatırlayacağınız bir teklif istiyorsanız Bursa şehri fazlasıyla alternatiflerle dolu. Deniz kenarı, Uludağ’ın zirvesi gibi çok çeşitli seçeneğe sahip olan Bursa, evlilik teklifini hiç şüphesiz unutulmaz bir hale getirecektir. Bursa’nın eşsiz güzelliklerinde yapacağınız küçük sürprizler eşliğindeki bir evlilik teklifi unutulmaz bir gün ve evlilik teklifi olacaktır.

ib_api_p_983190

En özel gününüzü, en güzel anılarla pekiştirmek, sevgilinize unutulmaz bir an mı yaşatmak istiyorsunuz? Sevgiliniz için planladığınız evlilik teklifi Bursa’da mı olacak? İşte, sizler için hazırladığımız evlilik teklifi Bursa seçenekleri sizleri bekliyor. Ömür boyu anlatılacak ve unutulmaz bir evlilik teklifi için Bursa oldukça ideal bir şehirdir hiç şüphesiz.

Soğuk kış günlerinin avantajını kullanarak sevgilinizin içini ısıtacak sıcacık bir teklife ne dersiniz? Uludağ’da siz ve sevgiliniz için bir oda rezerve ettirin. Sevgilinize hafta sonu tatilini Uludağ’da yapacağınızı söyleyin. Sevgiliniz Uludağ’da tatil ve kayak için valizini hazırlarken siz planlarınıza ve hazırlayacağınız sürprizlerinize devam edin. Hafta sonu geldiğinde, kayak yapıp eğlenerek geçirdiğiniz günün ardından güzel bir akşam yemeği için restoranda yerinizi alın. Çiçeklerle donatılmış bir yemek masası ve yüzüğünüz de hazırsa, artık hayatınızın sorusunu sorabilirsiniz! Biraz daha romantik olalım derseniz, yemek sonrası şömine başında, sıcak şarabınızı yudumlarken teklifinizi yapabilirsiniz.

Sevgilinizin Ayaklarını Yerden Kesecek Bir Evlilik Teklifine Ne Dersiniz?

“Planladığım evlilik teklifi Bursa’da unutulmaz olsun” derseniz, tam bu anda teleferik imdadınıza yetişen bir kurtarıcı olacaktır. Sevgiliniz muhteşem Bursa manzarasını seyrederken, siz de o özel soruyu sorabilirsiniz. Hem orijinal bir seçenek olurken, hem de teklif sonrası kutlamanızı farklı mekanlarda yapabilirsiniz. Baş başa yapacağınız bir yürüyüş sonrası kahvenizi yudumlayabilir ya da dilediğiniz bir restoranda akşam yemeği yiyebilirsiniz. Bursa’da kar, manzara, kayak ve teleferik ile birlikte hem unutulmaz bir tatil hem de Bursa Uludağ evlilik teklifi için oldukça sıra dışı ve romantik bir seçim olacaktır.

ib_api_p_150300

“Evlilik teklifi Bursa‘da olsun, denizin de bu işte tuzu bulunsun” derseniz onun için de fikirlerimiz var. Sevgiliniz ve sizin için geceye özel bir tekne ayarlayın. Gecenin size özel olması için ayrıntıları gözden kaçırmayın ve hepsini görüştüğünüz tekne sahibine bildirin. Teknede masanızı süsleyen rengarenk çiçekler, ikinizin özel anlarını hatırlatan fotoğraflar ve ikinizin ortak şarkısını çalan bir ekibin olması teklifinizi daha da romantik yapar. Deniz, çiçekler ve müzik eşliğinde yapılacak evlilik teklifi romantik ve oldukça unutulmaz bir gece olacaktır.

“Apollont Gölü olarak da bilinen Gölyazı Köyü, evlilik teklifini Bursa‘da planlayanlar için hem romantik hem de farklı bir seçenek olacaktır. Sevgilinize hafta sonu kahvaltısı, kayık turu ve doğa gezintisinden oluşan bir sürpriz yapmak için en ideal yerlerden biri olan Gölyazı, doğasever çiftler için en doğru tercih olacaktır. Sevgilinizden önce kayığa gidin ve detaylarınızı ayrıntılı bir şekilde planlayın. Güzel bir buket çiçek, fotoğraf makineniz ya da sevgilinize hazırladığınız özel bir hediyeyi önceden yerleştirin ki şüphe çekmesin. Özellikle, teklifiniz gün batımına denk gelirse, deniz ve gün batımı ile romantizmin ikiye katlanacağı şüphesiz!

ib_api_p_1718244

Aşkınız Tarihi Çınar Kadar Uzun Sürsün

Bursa’da Uludağ yolunda olan tarihi çınar evlilik teklifi için farklı bir alternatif olabilir. Özellikle yaz mevsiminde gün batımına doğru çok romantik bir evlilik teklifi unutulmaz bir an olacaktır. Renkli kağıtlara güzel notlar ve evlilik teklifini yazarak önceden gidip oradan bir görevli ile planı hazırlayabilirsiniz. Her şey çok normalken, çayınızı içerken küçük bir fırsatta sevgiliniz yokken çınarın üzerine notlarınızı iliştirerek elinizde yüzük ile herkesin ortasında yapacağınız bir evlilik teklifi, unutulmaz ve oldukça romantik bir teklif olacaktır.

Bursa Cumalıkızık Köyü evlilik teklifi için sıra dışı bir seçenek olacaktır. Cumalıkızık Köyünün sevimliliği, huzur verici yanı güzel bir gün geçirmenizi sağlarken, aynı zamanda unutulmaz anınıza da ev sahipliği yapacaktır. Sevgiliniz ile şehrin kalabalığından uzaklaşıp güzel bir gün geçirmek için Cumalıkızık Köyüne giderek baş başa güzel bir kahvaltı yapabilir ve ardından ilerleyen zamanda birlikte bisiklet turu yaparken o özel soruyu sorarak bir farklılık yapabilirsiniz.

Deniz tutkunları için Bursa’da evlilik teklifi yeri hiç şüphesiz ki Mudanya’dır. Mudanya’da sahilden açılan tekneler ile açılıp denize girmek için sevgilinizi Mudanya’ya götürüp teklifi teknede yapabilirsiniz. Önceden gidip tekneyi ayarlayıp özel bir yer oluşturup romantik bir teklif de bulunmanızda mümkün. Eğer teklifiniz biraz daha heyecanlı ve sıra dışı olsun istiyorsanız, önceden ayarladığınız kişilere pankarta yazdırdığınız evlilik teklifini siz sevgiliniz ile denizde yüzerken çıkarttırarak sevgilinizi oldukça şaşırtabilirsiniz. Bu özel andan sonra teknede kutlama yapıp o günün heyecanını da arttırabilirsiniz.

ib_api_p_1866798

Yeşilliği, doğayı ve sakinliği seven bir çiftseniz Kültürpark seçeneği de size uygun olacaktır. Önceden hazırlanacak küçük sevimli bir piknik sepeti ile sevgilinizi oraya çağırarak baş başa romantik bir teklif yapabilirsiniz. Eğer biraz daha heyecanlı ve hareketli bir teklif istiyorsanız dönme dolapta teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Önceden gidip dönme dolapta en yukarıda iken durdurulması için gerekli kişileri ayarlamanız gerekecektir. Bütün gün sevgiliniz ile Kültürpark’da eğlenirken akşam saatlerinde sevgilinizle dönme dolaba binip romantik bir an yaşatabilirsiniz. Dönme dolap siz en tepede iken bir anda durduğunda sevgiliniz paniklediği o anda ona en özel duygularınızı söyleyerek yüzüğü çıkarabilirsiniz. Heyecan verici ve oldukça romantik bir evlilik teklifi olacaktır hiç şüphesiz.

Bursa Saitabat Köyünde bulunan Saitabat Şelalesi de evlilik teklifi için oldukça romantik bir seçenek olacaktır. Suyun içerisine kurulmuş olan masalarda, huzur içinde bir evlilik teklifi, ömür boyu unutulmaz bir teklif olacaktır. Evlilik teklifini biraz daha unutulmaz yapmak için önceden oturacağınız masayı süsletebilir ve sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Sevgiliniz ne olduğunu anlamaya çalışırken siz elinizde yüzükle suyun içinde o unutulmaz soruyu sorabilirsiniz.

Tophane Bursa manzarası eşliğinde de farklı bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde şehrin manzarası, saat kulesinin ihtişamı oldukça göze hitap etmektedir. Tam bu esnada sevgiliniz dürbünden şehri seyrederken siz elinizde yüzük ile hiç beklemediğiniz bir anda karşısına geçtiğiniz zaman sevgiliniz oldukça şaşıracaktır. Bursa manzarası, siz ve sevgiliniz için unutulmaz bir yer olacak hiç şüphesiz.

ib_api_p_589504

Tirilye, evlilik teklifi için deniz kenarında romantik bir yer olacaktır. Denizi, tarihi ve eşsiz sokakları ile Tirilye turu sevgiliniz ve sizin için oldukça eğlenceli bir gün olacaktır. Birlikte zaman geçirmenin zevkine vardığınız bir yer olacaktır hiç şüphesiz Tirilye. Tam gezmenin tadına vardığınız anda deniz kenarında yapacağınız romantik bir teklif oldukça güzel bir teklif olacaktır.

Evlilik teklifi Bursa’da planlarınızı şehrin manzarasıyla, doğasıyla, deniziyle, dağıyla zenginleştirmek için hemen harekete geçin. Evlilik teklifi planlarınızı yaparken duygularınızı, sevginizi ve aşkınızı eksik etmeyin!

Peki siz evlilik teklifinizin nasıl olmasını ve nerede olmasını istediniz? Bu hiç unutulmaz olan anın heyecanını Bursa’da olsanız nasıl yaşamak isterdiniz?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!