Evlilik Teklifi Eskişehir İçin Hangi Mekanlarda Yapılabilir?

Her genç kızın hayalidir aşık olmak ve rüya gibi bir düğün le evlenmek. Tüm kadınlar aşık oldukları andan itibaren sevgilileriyle geçirdikleri her an özel olsun ister. Evlilik teklifi ise çok özel bir günde, sürpriz bir şekilde ve oldukça romantik bir anda yapılmalıdır. Günümüzde dünyanın her yerinde romantik ve şaşırtıcı evlilik teklifleri gerçekleşiyor ve günden güne yaratıcı evlilik teklifi konsepti yapanların sayısı bir hayli artıyor. Bu anlamda evlilik teklif edeceğiniz yer de oldukça önemli. Türkiye’nin en güzel ve romantik şehirlerinden biri olan Eskişehir, evlilik teklifinde bulunmak için en özel şehirlerin başında geliyor. Eskişehir hem şehir yapısı hemde genç nüfusu itibariyle gezmeye tozmaya ve romantizm yaşamaya oldukça uygun bir kentimizdir. Sokaklarında el ele tutuşan neşeli çiftler göremediyseniz orası muhtemelen Eskişehir değildir. Velhasıl bu güzel şehre geldiniz veya burada yaşamaktasınız, amacınız da bu harika şehirde sevgilinize o can alıcı soruyu sormak ve bir ömür boyu sürecek evlilik macerasına ilk adımı atmak ise o halde evlilik teklifi Eskişehir‘de nerelerde yapılır sorunun cevabını da vermek bize düşer.

Odun Pazarı

3127591-odunpazari-evleri

2012 yılında UNESCO tarafından dünya mirası listesine adı eklenen Eskişehir Odun Pazarı, tarihi evleri, dar sokakları, müzeleri ve parkları ile sıra dışı bir havaya ve görsel güzelliğe sahip turistik bir yerdir. Sevgilinizle güzel bir güne Odun Pazarında başlayıp o heyecanlı dakikaya kadar görsel ihtişamın tadını çıkarabilirsiniz. Burada edeceğiniz bir evlilik teklifi oldukça nostaljik olacaktır.

Şelale Park

a_IMG_4995

Bal mumu müzesi, karikatür müzesi ve cam sanatları müzesini mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Sonrasında tarihi Osmanlı evlerini de gezmeyi unutmayın. El sanatları çarşısında sevdiceğinize romantik bir hatıra eşyası almadan oradan ayrılmanız olmaz elbette. Daha birçok mekana uğradıktan sonra Şelale Park’a gidip muhteşem manzarası eşliğinde evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

Porsuk çayı, Adalar Bölgesi

Eskisehir-Porsuk-Cayi-Adalar

Evlilik teklifi Eskişehir’de yapılacaksa tercih edilmesi muhtemel bir diğer yer Porsuk çayı civarı, Adalar Bölgesidir. Porsuk Çayı Sakarya Irmağı’nın en uzun koludur. Porsuk Çayı’nın geçtiği bölgelere de Adalar Bölgesi denir. Porsuk Çayı’nın etrafında sıralanmış farklı konsptelere sahip cafe ve restorantlar evlilik teklifi için tercih edilebilecek iç mekanların başında geliyor. Porsuk Çayı boyunca seyahat etmenizi sağlayacak bir gondol seferi esnasında yapacağınız evlenme teklifi ise çok daha romantik ve unutulmaz olacaktır.

Eskişehir Tramvay’ı

55108652

Tramvay şüphesiz ki her şehirde göremeyeceğiniz nostaljik bir ulaşım aracıdır. Sevgilinizle tramvaya binip Eskişehir’i izlemek isteyebilirsiniz. O esnada yapacağınız evlilik teklifi oldukça sıra dışı ve sürpriz olacaktır. Herkes şık bir restoranda evlilik teklifine aşinadır ama tramvayda yapacağınız bir evlilik teklifi sizi sıradan olmanın dışına taşıyacaktır.

Sazova Parkı

Sazova-Parki-Resimleri-3

Türkiye’nin en büyük parklarından birisi olan Sazova parkı, içinde birçok aktivite merkezini barındırmakla beraber oldukça güzel, huzur verici ve etkileyici bir görüntüye sahiptir. Masal Şatosu, Korsan Gemisi , Uzay Evi ve Sazova Parkı Akvaryumuna yapacağınız gezintilerle oldukça romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Bu anlardan birinde yapacağınız evlilik teklifine etrafta destek verecek ve sizi tebrik edecek birçok neşeli insan bulacaksınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!