Evlilik Teklifi Hikayeleri

Evlenme teklif etmenin yüzlerce yolu var. Aklınızda yokken bile evlilik teklifi denildiğinde;onlarca teklif hikayesi, onlarca sahne gelir gözünüzün önüne… Bazılarının evlilik teklifi hikayeleri, ilişkinin başında yazılır. Nasıl bir seremoniyle teklif edeceklerine daha ilk günlerde karar verir bazı damat adayları. Bu evlilik yolunda ilk adım, birlikte alınan  ilk karar… Bu nedenle olabildiğince özel, olabildiğince size ait olmalı. Evlilik teklifi hikayenize karar vermek için hemen araştırmalara başlamanız gerekiyor. Bu dönemlerde vaktinizin ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden sizin için daha önce başkalarının hayatını değiştiren evlilik teklifi hikayeleri bir araya getirdik. Yaratıcılığınızı biraz konuşturursanız siz de kendi hikayeniz için bu evlilik tekliflerinden ilham alabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Hikayeleri -1- Karlı bir akşam, sıradan bir iş çıkışı sevgiliniz sadece birlikte yemek yiyeceğinizi düşünüyor. Evlilik teklifi işte böyle zamanlarda şaşırtıcı bir şekilde gerçekleştiğinde yıllarca anlatılacak bir hikayeye dönüşüyor. Damat adayı bu duruma günler öncesinden hazırlanıyor tabii, tam olarak nerede diz çökeceğini ve kuracağı cümleleri belirliyor. Sonunda kendi evlilik teklifi hikayesi için ‘evet’i bekliyor.

Evlilik Teklifi Hikayeleri -2- Bazen de evlilik tekliflerine çocuk hikayeleri ilham kaynağı olur. Örneğin hala çocukluğunu  yaşayan taze aşıklardansanız bu evlilik hikayesi tam size göre. Onu ömrünüz boyunca tüm kötülüklerden koruyacağınıza dair söz vermek için Peter Pan olmaktan daha hoş bir fırsat bulamazsınız. Biraz esprili biraz da romantik olan bu evlilik teklifi hikayeniz dilden dile dolaşacak, bize güvenin.

Evlilik Teklifi Hikayeleri -3-  Prens ve prenseslerin arasında hikaye gibi bir evlilik teklifine ne dersiniz? Sevdiğinizle birlikte Disneyland turuna çıkmak için uçak biletlerinizi alın. Ama bunun bir hazırlık olduğunu asla anlamaması gerekiyor. Disneyland’ın büyülü parklarında etrafınızda en sevdiğiniz çizgi film karakterleri ve görkemli bir şato varken en ummadığı anda yüzükleri kutusundan çıkarın, onu etkileyecek sözleri söyleyin.

Evlilik Teklifi Hikayeleri -4- Evlilik teklifi hikayesinin bin bir yolu var. Bu noktada onun en çok nasıl bir seremoniden hoşlanacağını bilmeniz çok önemli. Örneğin sizin romantik tarafınıza aşık olmuşsa onun yıllarca romantik evlilik teklifinizin hikayesini anlatması için harekete geçin. Sahil kenarında kumların arasına şık bir masa kurun, etrafınızı mumlar ve balonlarla süsleyin. Siz yüzüğü parmağına takarken birden ortaya çıkan müzisyenler ise sizi ‘evet’e bir adım daha yaklaştıracaktır.

Evlilik Teklifi Hikayeleri -5- Sular altında bir evlilik teklifi hikayesi… Birlikte geçirdiğiniz bir tatil sırasında sevdiğinize hissettirmeden dalış okullarından biriyle anlaşabilirsiniz. Sizin için küçük bir operasyonla dalacağınız noktada bir pankart açabilirler. Birlikte daldığınız ve en dibe ulaştığınız anda yüzüğü kutusundan çıkarmanız yeterli olacaktır. İşte böyle bir evlilik teklifi hikayesine hiçbir gelin adayının ‘hayır’ diyeceğini sanmıyoruz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!