Seven, sevdiğine dedi ki: “Nefesim, seninle birlikte olsun. Ömrüm seninle geçsin. Lütfen, seni daha fazla sevmeme izin ver. Yuvamız, bir mum ışığı gibi sıcak ve huzur dolu olsun.”

Romantizmi seviyorsanız bu tam size göre bir evlilik teklifi.

“Süslü lafları sevmiyorum, ben gerçekçi bir insanım” diyorsanız o halde buyurun bir de bu cümleye göz atın:

“Bir ömür şarj cihazımı seninle paylaşmaya, elma yerken çıkartacağın ‘kütür’ seslerine katlanmaya, bahar aylarında kırlarda gezerken güneşten kızaran yüzümüze 50 koruma faktörlü krem sürmeye var mısın?”

Heyecanlanıyor musunuz?

“Uzun cümleler kuramam, heyecandan kelimeler birbirine karışır, konuşmadan anlatsam” diyenlerdenseniz. “Seninle ilgili her şeyi seviyorum. Seni Seviyorum” dedikten sonra sevgilinize üç taşlı yüzükle evlilik teklifi yapabilirsiniz. Unutmayın, 3 taşlı yüzükler, anne, baba ve çocuğu simgeler.

swarovski-tasli-925-ayar-gumus-tek-tas-yuzuk-aps0002-5760-20-b

“Aşk seninle güzel, tut ellerimi”

“Kalbim senin. Bana kalbini verir misin?”

“Güller kırmızı, gözlerin mavi. Hayatımız, sarı güneş kadar sıcak olsun.”

“Hayatım senin olsun. Ölünceye dek kalbini de bana verir misin?”

Buraya kadar sizin için en iyi evlilik teklifi laflarımızı sıraladık.

SONY DSC

İnternet kurdu olun!

Kendinize güveniniz tam ancak

– Rüyalarımdan gerçeğime, karanlıktan ışığa geçişime, gündüzden geceme, dünümden yarınıma ortak, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime destek, ruhuma, kalbime, beynime eş ol istiyorum. Gelip hep benimle ol istiyorum.

– Kendi yalnızlığımı kucakladım, başka birini bir kalkan gibi görmeden yalnızlığa. Kimsenin beni seyretmesine gereksinim duymadan süzüldüm semalarda yalnız bir kartal gibi. Ta ki seni görene dek. Salt sevip kabullenerek benimle uzun soluklu bir yürüyüşe var mısın?

– Hep beni sana getirecek yollar, senle bana açılacak kapılar, kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum. Her şeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum. Benimle evlenir misin sevgilim?

– Bir resim çerçevesi istiyorum, altın, gümüş filan olmasa da etrafı. Biliyorum ki dünyanın en kıymetlisi en paha biçilemezi dolduracak içini. İster el ele, ister sarmaş dolaş bana yaşamımın en güzel anını en güzel pozunu verir misin benimle bir çerçeve içine girer misin aşkım?

– Günün geceye, tohumun toprağa, toprağın yağmura, gülün bülbüle, yarımın bütüne hasreti gibi; ışığına, saflığına, bereketine, çokluğuna, naif varlığına muhtaçlığım var sana. Kalplerimiz bir, dünyamız biz olsun. Evlenir misin benimle sonsuzluğa?

– Artık zamanı geldi. Sevgimizin adını evlilik koyalım mı?

– Güzelliğin kadar güzel bir hayat yaşamak istiyorum seninle. Ölürken bile güzelliğine bakarak kapamak istiyorum.

Gülmeye var mısınız?

– Annemin kaynanan olmasını ister misin?

– Artık bana sabahları da yumurta kırmaya var mısın?

– Sevgilim ilişkimizin devlet tarafından tanınmasını istiyorum.

“Benimle Evlenir Misin?”

Nasıl ve nerede evlenme teklif edeceğiniz size bağlı. Teklifinizi, önceden planlayabileceğiniz gibi romantik bir anda da birdenbire evlilik lafları dudaklarınızdan dökülebilir. Aklınızdan çıkarmayın, muhteşem ve unutulmaz bir evlilik teklifi, en iyi cümlelerden oluşan değil en kalpten söylenen kelimelerden oluşur. Işıltılı gözlerle söylenen şu evlilik teklifi, sevgilinizle bir ömür geçirmenin anahtarı: “Benimle Evlenir Misin?”

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!