Evlilik Teklifi Mesajları

Kadınlar hayatını birleştireceği erkekten genellikle sıra dışı ve duygusal mesajlar içeren bir evlilik teklifi beklerler. Bazen bu teklif kadınlara da düşebiliyor ve ortaya eğlenceli teklif mesajları çıkıyor.

Hayatınızın aşkını bulduğunuza inanıyorsanız ve çok mutluysanız, arada küçük tartışmalar yaşasanız da onsuz olamayacağınızı düşünüyorsanız kâhinatın şanslı kişileri arasında sayılırsınız. Elmanın diğer yarısı, ruh eşiniz ve hayat puzzel’ınızın tamamlayıcı parçası olduğuna inandığınız o özel kişiye artık güzel bir evlilik teklifi etmenin zamanı geldiğine inanıyorsanız, mutluluğunuzda küçücük de olsa bir katkımız olsun diye size orijinal evlilik teklifi mesajları sunuyoruz.

Sevgilinizin Karakterine Uygun Evlilik Teklifi

Sevgiliniz çok fazla duygusallıktan hoşlanmıyor ve daha düşünmeyi gerektiren, eğlenceli, dinamik ve farklı şeylerden hoşlanıyorsa ona satırlarca şiirler yazmak yerine, söylemek istediğiniz şeyleri küçük notlar halinde renkli balonların üzerine yazabilirsiniz. Böylece ikiniz için de önemli olan bir mekanda ona farklı ve güzel bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Ayrıca, hem duygusal hem de eğlenceli bir teklif hazırlamış, sevdiğiniz kişiye unutulmaz bir an yaşatmış olacaksınız.

sevgiliye_ne_surpriz_yapilir_

Pahalı Değil Etkili bir Evlilik Teklifi Hayal Edin

Erkekler, genellikle kadınların çok pahalı tek taş yüzükler beklediğini düşünerek büyük bir yanılgıya düşüyorlar. Sevdiğiniz kadının gönlünü ona pahalı pırlantalar alarak değil, duygusal içerikli sade ve abartısız bir evlilik teklifi yaparak da fethedebilirsiniz. Evlilik teklifini bir görev gibi değil de sevginizin büyüklüğünü göstereceğiniz bir fırsat olarak görmelisiniz. Örneğin, sevdiğiniz kişi ile birlikte hoşlandığınız bir aktiviteyi yaparken aniden ona evlilik teklifi edebilirsiniz. Bu sayede çok daha içten ve güzel mesajlar veren bir teklifle sevdiğiniz kişiyi kendinize bir kez daha aşık edebilirsiniz.

52fbf035703c2f2c410000b6

Kadınlar da Evlilik Teklif Eder!

Günümüzde farklı olmayı seven kadınlar, sevdiği adamın kendisine evlilik teklifi etmesini beklemeyerek sürpriz bir şekilde ona teklifi kendisi ediyor. Hayatınızda hiç unutamayacağınız bu anı daha da güzelleştirecek bir şekilde önceden planını yapabilir ve sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Yapacağınız teklifin aniden olması sevdiğiniz kişiyi daha çok heyecanlandıracak ve hayatında sizin gibi cesur ve farklı bir insan olduğu için bir kez daha mutlu olacaktır. Ellerinizle hazırladığınız enfes yemeklerin yanına şık bir de mum ve çiçek ekleyerek romantik bir akşam yemeği hazırlayabilir, sevdiğiniz kişinin en beğendiği şarkı eşliğinde evlilik teklifini yapabilirsiniz. Daha sonra romantik bir dansla taçlandıracağınız bu evlilik teklifi, ikiniz için de unutulmaz ve özel bir an olarak kalacaktır.

3860_blog_alt_52689

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!