Evlilik Teklifi Mesajları

Bir şey nasıl başlarsa öyle gider. Evliliğe adım atmadan önce evlilik teklifi mesajları ile ilgili yazımızı mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Evlilik kararı, şu hayatta verilen belki de en önemli karar. Eğer her şey baştan sona mükemmel olmalı diyenlerdenseniz, hayatınızı birleştirmek ve birlikte bir ömür geçirip yan yana yaşlanmak istediğiniz insana evlenme teklifinde bulunmadan önce, sizin için derlediğimiz evlilik teklifi mesajları arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

“Kelebeklerin ömrü bir gün. Sana hayatımın sorusunu sorarken kelebekler uçurmak istemiştim. Şimdi kargaları uçuracağım ama yadırgama sakın. Kargalar 400 yıl yaşayabiliyorlarmış. Benimle evlenip bana çok uzun yıllar boyunca katlanabilir misin?”

“Beceriksizin biriyim ben. Ne sana olan hislerimi anlatabilecek bir bestem, ne güzelliğini betimleyebilecek bir tablom, ne de mısralarında sen anlatan bir şiirim var. Tek umudum seninle başlayan bir hikayemin ve eğer bana katılırsan mutlu sonla bitecek bir romanımın olması.”

“Bir fotoğraf çerçevesi istiyorum, altın ya da gümüş olmasa da olur. Biliyorum ki o çerçevenin içini dünyanın en paha biçilemezi dolduracak. İster el ele, ister sarmaş dolaş.. Bana yaşamımın en güzel pozunu verir misin? Benimle bir çerçeve içine girer misin?”

“Saatler tıkır tıkır işlerken, ben saat beş olsam sen yirmi beş geçe, ben saat üç olsam sen çeyrek geçe, saat altı olsam buçuk, iki olsam on geçe, dört olsam yirmi geçe.. Saat on iki olsam sen de tam üstümde benle on iki ol. Ne bir dakika ileri ne bir dakika geri, hep eşit, hep birlik olalım istiyorum. Zamanı beraber tutalım gel hadi. Benimle evlenir misin?”

“Önce tüm şaşkınlıklarımın ve hayranlığımın ünlem işareti oldun. Sonra sana ait olan ve seninle bana gelenleri özenle biriktirirken aralarına koyduğum virgül. Senden önce, senden sonra derken üç nokta, bizli anları içinde saklayan parantez ve cümlemde son noktam oldun. Şimdi bizli anların sonsuza dek bitmeyeceğini anlatan nokta noktalarım ol, sonsuz ol istiyorum.”

“Bir sen oldun bende, bildiklerimi unutturan, doğrularımı şaşırtan, ezberlerimi bozup hayatımı senden önce ve senden sonra diye ayıran. Bir geldin, böldün, parçaladın, çıkardın, ama yine de razıyım, yeter ki beni senle çarp, senle çoğalt ama asla sensiz bırakma. Yürür müyüz beraberce hayat yolunda?”

Tabii ki bu evlilik teklifi mesajlarından yararlanarak, kendi orijinal mesajınızı da yazmanız mümkün. Sonuçta önemli olan sevdiğiniz insana mükemmel bir anda ve oldukça romantik bir şekilde evlenme teklifinde bulunabilmek. Bu nedenle teklifinizi ister okuduğunuz evlilik teklifi mesajları içinden seçin, ister daha farklı yöntemlerle teklifinizi ne şekilde yaparsanız yapın, sonunun hayırlı bir şekilde “Evet” olarak noktalanmasını diliyoruz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!