Evlilik Teklifi Mesajları Hakkında

Aşkı doruklarda yaşadığınız bir zaman diliminin ardından sevgilinize unutulmadık bir biçimde evlenme teklif etmeye karar verebilirsiniz. Günümüzde evlilik teklifinin bir çok yolu söz konusudur. Kimisi klasik bir biçimde diz çöküp, alyans kutusunu açarak sevdiği kadına ‘Benimle evlenir misin?’ sorusunu yöneltir. Kimisi halı sahada binlerce kişinin önünde aynı hareketi yapar. Bazıları da büyük gösteriler ve konseptler eşliğinde teklifini dile getirir. Paraşütten atlayanları da, su altında alyans uzatanları da görmüşüzdür. Hepsinin ortak noktası şüphesiz ki ‘Benimle evlenir misin?’ sorusudur. Evlilik teklifinin kilit noktası da budur. Yani tek bir cümle kaderinizi belirler. Sözcüklerin davranışlardan çok daha önemli olduğu ortadadır. O halde sizde evlilik teklifinde kullanmak üzere sevgiliniz duygulandıracak ve aynı zamanda mutlu edecek evlilik teklifi mesajları hazırlayabilirsiniz.

Evlilik teklifi mesajları bir şiir konseptinde olabileceği gibi kısa mektup tarzında da yazılabilir. Bu mesajları telefon veya sosyal medya aracılığı ile gönderbileceğiniz gibi biboardlara ve afişlere bastırabilir, duvarlara, sevgilinizin görebileceği bir yol üzerine, onun kullandığı bir defterin sayfasına yazabilirsiniz. Veya bunların hiçbirini yapmayıp doğrudan yüüzne karşı da söyleyebilirsiniz. Evlillik teklifi mesajları iltifat, aşk ilanı, his ifadesi ve mutluluk çağrışımları yapabilir. Önemli olan sevgilinizi duygulandırmak ve ona onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatabilmektir.

Örnek Evlilik teklifi mesajları

“Senden önce kalbim karanlık, soğuk ve bomboştu. Sonra biranda sen çıkageldin. Birgün güneş doğdu kalbim gün gördü. Birgün gece oldu kalbim yıldızları gördü. Geceye de gündüze de sen anlam kattın. Sen gidersen ne gecem olur ne gündüzüm. Gel şimdi hem gecem ol hem gündüzüm. “”

“Issız bir çölde gördüğüm seraptın. Korktum yaklaşamadım. Uzaktan ne hoştun ne güzeldin. Şimdi kalbin kadar yakınım sana. Gerçek olduğunu görmek, varlığını hissetmek ne güzel. Serap olan çölmüş meğer, bende çölde ıssız bir bedevi. “

“Güneşim, ayım, yıldızım , yemeğim, suyum, ilacım sensin artık. Birgün mahrum kalsam öleceğim. Gel yaşat bu muhtacı bir ömür tükensin kollarında. “

“Aşkı buldum sonunda. Acı, keder kimin umrunda? Sevdiceğim benimle olsun bir ömür boyunca.”

“Aşkın gerçek anlamı da mecazı da sensin artık. Milatın önceside sonrası da sensin artık. Mevsimin yazı da kışı da sensin artık. Gel geçmişimde geleceğim de sen ol artık. ”

“Bir zaman öncesine kadar suskun bir şair, notasız bir müzik, yağmursuz bir son bahar, ağaçsız bir bahçe idim şimdilerde kanatlı bir aslan, çiçek açan bir kaktüs, gören bir köstebek ve kafiyeli bir şiire benzedim. Tek eksiğim kaldı o da her gün yüzüne doğan bir güneş olmak.”

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!