Evlilik Teklifi Organizasyonu

İleride herkes müstakbel eşinize “Nasıl evlenme teklifi etti, anlatsana?” diye soracak ve o da o anı her seferinde tekrar yaşayarak, hazırladığınız muhteşem evlenme teklifi organizasyonu ballandıra ballandıra anlatılacak. O yüzden evlenme teklifinizi gerçekten anlatmaya değer bir hale getirmeniz sizin için ulvi bir görev.

Erkekler genellikle sürpriz hazırlama ve hediye alma konusunda stres yaşarlar. Ellerine yüzlerine bulaştırmaktan korkarlar. Hatta çoğu zaman ellerinde çiçekle görünmekten çekindikleri için içlerinden geçtiği halde sevgililerine çiçek alamazlar. Söz konusu evlenme teklifi olunca bütün bu stresler, korkular, çekinceler bir rafa kalkmalı ve hayatınızın organizasyonunu gerçekleştirmek üzere kollarınızı sıvamalısınız. Evlilik teklifi organizasyonunda kendinize öncelikli olarak sormanız gereken iki soru var: Mutlaka yapmanız gereken şeyler ve asla yapmamanız gereken şeyler nelerdir?

2-

Evlilik teklifi organizasyonları için romantizmin sınırlarını bir çift olarak siz belirlersiniz. Boğazda bir tekne turunda evlenme teklifi etmenin romantizmi ile çok sıradan bir günde, hiç olmadık bir zamanda yapılan evlenme teklifinin romantizmi birbiriyle yarıştırılamaz. Çünkü önemli olan o an yaşadığınız ve yaşattığınız duygu ve içtenliktir. Yıllarca unutulmayacak olan da hislerinizdir. Nasıl bir organizasyon planlarsanız planlayın gözeteceğiniz ilk kural “Bunu o da sever mi?” sorusuna vereceğiniz cevaptır.

3-

Eğer sevgiliniz naif, içe dönük ve sadelikten hoşlanan biriyse onu sırf sürpriz yapmış olmak için şatafatlı bir organizasyonun içine sokmayın. Bu onun için gülümseyerek değil sıkıntıyla hatırlayacağı bir gün olacaktır. Bunun yerine, onun için özel olan bir yere götürün. Bu herhangi alelade bir yer olabilir. Anlamı olsun yeter. Kendini mutlu ve huzurlu hissetmesini sağlayın. Duymaktan hoşlandığı şeyler söyleyin. Sonunda da teklifinizi yapın. Bu anı ömrünün sonuna kadar unutmayacağından emin olabilirsiniz.

Müstakbel eşiniz deli dolu, hareketten, kalabalıktan ve gösterişten hoşlanan biriyse ona istediği gibi bir sürpriz hazırlayın. Onu lüks bir yerde yemeğe götürün. Birden, tam da siz o sihirli sözcükleri söyleyeceğiniz anda özenle seçtiğiniz o şarkı çalmaya başlasın. O “Evet” dediğinde havai fişekler patlasın ya da tüm restoran aynı anda sizi alkışlamaya başlasın. Yapacağınız çılgınlığın sonu yok.

Tüm bu evlenme teklifi organizasyonunu tek başınıza planlayacağınız gibi profesyonellerden de destek alabilirsiniz. İşte size evlenme teklifi organizasyonunda yardımcı olacak birkaç öneri:

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!