Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Hayatınızın en özel kararını duygularınız doğrultusunda verdiniz. Artık hayat yolculuğuna beraber devam etmek istediğiniz insana, bu yolcukta sizinle olup olmadığını sormak istiyorsunuz. Aslında bu teklifi ona bir an önce yapmak ve ne cevap vereceğini öğrenmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Fakat bir yandan da hem bu anın ikiniz içinde unutulmaz olmasını hem de ona hayır deme şansı bırakmayacak kadar güzel bir organizasyon olsun istiyorsunuz. Ama ne yapacağınızı bilemiyorsanız? İşte size bir kaç küçük tüyo, iyi bir evlilik teklifi organizasyonu nasıl yapılır?

Sizin kadar onun için de özel bir an olmalı.

Öncelikle hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz kişi nelerden hoşlanır bilmelisiniz. Nelerden etkilenir, ne kadar duygusaldır, neler bekler gibi bir çok soruya verebilecek cevaplarınız olmalı. Bir teknede özel hazırlanmış baş başa bir yemekten mi yoksa kendisi için hazırlanmış büyük ve eğlenceli partiden mi daha çok etkilenir? Yoksa ince ayrıntılarla hazırlanmış bilmeceli bir sürprizden mi? Vereceğiniz cevaplar neler yapabileceğiniz konusunda fikirler verecektir.

teknede-evlenme-teklifi

En romantik evlilik teklifi doğal ve spontane olandır.

Hiç beklemediği bir anda; belki çalışırken, belki alışverişte, belki yolculuk esnasında onun karşısına çıkaracağınız balonlar ve ufak ufak yazılmış notlar ruhunu mest edecektir. Onun sizin için nasıl bir anlam ifade ettiğini anlatmanın tabi ki yolu yok. Ama gönülden ve sevgiyle yapılan her şey karşılığını bulacaktır.

122013084404antalya_evllk_teklfler_organzasyonlari4971

Kimsenin aklına gelmemiş, daha önce hiç düşülmemiş sadece size ait bir an yaratabilirsiniz.

Birbirini çok iyi tanıyan ve aslında çoktan bu yolculuğa başlamış çiftler için, ilişki sürecinde bir çok romantik an yaşanmış olabilir. Bu nedenle evlilik teklifinin çok daha farklı bir anlamı olsun isteyebilirsiniz. Mesela dağlara tırmandığınız bir anda, kamp yaparken ya da yamaç paraşütü yaparken evlilik teklif etmek isteyebilirsiniz. Bu hem beraberliğin getirdiği duyguları sağlamlaştıracak hem de hayatınıza ayna tutacaktır.

01-istanbul-ayaklarinizin-altinda-evlilik-teklifi

Belki de en etkili yöntem en klasikleşmiş olandır.

Aşık olduğunuzda kan basıncınız artar, sıcaklığınız artar, içiniz kıpır kıpır ve yüzünüzde hep sebepsiz bir gülümsemeyle dolaşırsınız. Galiba bu nedenle aşkın rengi kırmızı derler. Bir sürü yakılmış mumlarla, hediyelerle, en sevdiği yemeklerden oluşan romantik masa ve kırmızı kutusunda tabağına yerleştirilmiş tek taş bir yüzük; en çok yapılan organizasyon olmasına rağmen hala en etkileyici yöntemdir.

08

17-kilyosta-kumsalda-ask-evlilik-teklifi

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!